LSM komikss: Laivā ar prezidentu

Pēc ilgas klusēšanas par "oligarhu sarunām" Rīdzenē izteicies arī Valsts prezidents. Iesākumā pēc paša sasauktās Nacionālās drošības padomes sēdes, viņš cieti norādīja, ka visām iesaistītajām amatpersonām pašām sevi jāvērtē un jākomentē sacītais, bet vēlāk, kad pie Rīgas pils viņu uz skatuves uz skatuves aicināja mītiņotāji, mīklaini izteicās, ka mēs (?) visi esam vienā laivā. Taisnības labad jāatzīst, ka viņš lika noprast, ka šajā laivā ir viņš un tauta, tomēr svilpieni liecināja, ka ievērojama daļa klātesošo domā citādi… Kādā laivā un ar ko kopā kuģo Valsts prezidents ir viens no tiem jautājumiem, uz kuriem jau tuvākajā laikā atbildes gaida Latvijas sabiedrība.

2 komentāri
Vilnis meistars
- vienā laivā?! Viņš un pārējie, kas tikpat zaļi, kā kremļa zvaigznes- ir aiz augstiem žogiem un šlagbomjiem. Efektīgas akcijas viņā pusē žogiem- nav atļautas... Bildes fotoblogā labas. Paldies autoram.
Haralds Elceris Elceris
gauži mīklaini izteicās, ka viņi visi esot vienā laivā! http://www.fotoblog.lv/rep/8390621/?cid=57380 http://www.fotoblog.lv/rep/8390622/?cid=57380 http://www.fotoblog.lv/rep/8390623/?cid=57380
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Komiksi
Ārpus ētera
Jaunākie
Populārākie
Interesanti