Zane Gargažina: Būs jāpārvācas uz koncertzāli

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Katram cilvēkam savā mūžā ir jāpiedzīvo daudz dažādas pirmās reizes :) pašreiz izbaudu savu pirmo pieredzi kā DZIESMA 2013 viena no režisorēm. Šobrīd visa mana dzīve ir pakārtota šim pasākumam – mana projekta ģimene ir otra režisore Anna un projekta vadītāja Zita Kaminska.

Darba process notiek nepārtraukti - 24 stundas diennaktī manas smadzenes pārsvara strādā Eirovīzijas režīmā– nu jau ir tā, ka sapņoju pat par DZIESMA 2013 pasākumu.

Ir mirkļi, kad viss risinās ātri, viegli, taču pienāk arī tādi momenti, kad kaut kas iesprūst – pārņem sajūta, kad viss apstājās … tad glābšanas riņķis ir komandas atbalsts.

DZIESMA 2013 pusfināli jau tūlīt, tūlīt iet gaisā – liels darbs, kur bija jāiegulda daudz organizatoriska un radoša enerģija, ir izdarīts - vizītkartes par katru dalībnieku ir uzfilmētas un samontētas. Filmēšanas un montāžas process ilga gandrīz nedēļu . Nebija viegli – filmēšanas vairākas dienas pēc kārtas – dalībnieku atdeve un ieguldījums filmēšanās procesā ļoti atšķirīgs utt. Jāatzīst, ka, veidojot vizītkartes, katru dziesmu ieraudzīju un saklausīju
pavisam citā gaismā. Katram dalībniekam ir stāsts, emocija un enerģija, kas nenoliedzami ietekmē sajūtu par konkrēto dziesmu. Šķiet, ka vizītkartes būs kā dalībnieku spogulis, kurā ieraudzīt DZIESMA 2013 dalībniekus tuvplānā.

Gaidāma spraiga darba nedēļa – visi dalībnieku mēģinājumi ar skaņu un kamerām, viesu numuru un atklāšanas numuru slīpēšana, vadītāju mēģinājumi utt. Rādās, ka būs uz pāris dienām jāpārvācas uz Palladium koncertzāli :)

Soli pa solim… pozitīvas vibrācijas vijas ar neaprakstāmu nogurumu, taču jau pēc brīža šķiet, ka pasaule sadodas rokās un es jūtos piepildīta, ka dzīvoju konkrētam mirklim, konkrētam projektam, konkrētiem mērķiem… Tā ir īpaša sajūta, kad ir iespēja darīt to, kas patīk…

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti