VIDEO. Leitnants Dombrovskis: Armijas brīvprātīgie - tā ir unikālā iespēja ikvienam

Nacionālo bruņoto spēku (NBS) leitnants Rihards Dombrovskis pavadīja daudz laika ar brīvprātīgajiem, kuri pieteicās pirmajam kursam, lai kļūtu par Latvijas armijas rezerves karavīriem.

"Iezīmētie"

Lāčplēša dienā LTV ēterā būs skatāma unikālā dokumentālā filma “Iezīmētie”- tā stāsta par to, kā kļūst par karavīriem, un tapusi, trīs LTV žurnālistiem piedaloties apmācībās un kļūstot par Latvijas armijas rezerves karavīriem, kā arī dokumentējot šo procesu.

Žurnālisti, kuri piedalījās šajā kursā, vienlaikus visu procesu dokumentējot, nekādas atlaides apmācību procesā nesaņēma.

Viss, sākot ar ierašanos Ādažu bāzē, beidzot ar brīvprātīgo dalību vērienīgajās militārajās mācībās “Namejs 2018”, tika fiksēts video ierakstos, tostarp arī pašu kursantu rokām. 

Filma “Iezīmētie” pirmizrāde LTV1 ēterā un Replay.lv būs vērojama 11. novembrī pl. 19.10.

Redzēja viņu motivāciju, savstarpējās attiecības, izaugsmi.  Par lielāko izaicinājumu no NBS puses Dombrovskis atzīst to, kā dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkus aizvest līdz iecerētajam mērķim.

Taču secina, ka, ņemot vērā salīdzinoši nelielo apmācību laiku, kursanti uzrādījuši lielisku sniegumu,  un tas viņu personīgi patīkami pārsteidzis. Īpaši pozitīvi viņš uzteic LTV Ziņu dienesta žurnālistus, kuri arī piedalījās šajā kursā – viņi izcēlušies uz kopējā fona ar savu motivāciju un pieredzi.  

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Ārpus ētera
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti