Portāls LSM.lv svin desmit gadu jubileju

Šodien atzīmējam portāla LSM.lv 10 gadu jubileju.

Šo desmit gadu laikā esam no pavisam mazskaitlīga kolektīva būtiski izauguši un nostiprinājušies vadošo ziņu portālu topā.

Labākos apmeklētības rādītājus parasti sasniedzam brīžos, kad valstī un pasaulē vērojami nozīmīgi notikumi, kas raisa plašu sabiedrības interesi un vēlmi ne tikai uzzināt, bet arī izprast notiekošo. Kad 2022. gadā sākās karš Ukrainā, pieredzējām nebijušu lasītāju interesi par mūsu veidotajiem materiāliem. To uztveram kā zīmi, ka šo 10 gadu laikā esam ieguvuši reputāciju kā uzticamu un pārbaudītu ziņu avots. Par to sakām paldies mūsu lasītājiem!

Arī kvantitatīvie auditorijas pētījumi liecina, ka ar katru gadu kļūstam atpazīstamāki un arvien biežāk tiekam minēti kā primārais informācijas ieguves avots.

Kā jau dzimšanas dienās pienākas, paldies jāsaka arī vecākiem – Latvijas Radio (LR) un Latvijas Televīzijai (LTV), bez kuru palīdzības vīzija par spēcīgu apvienotu sabiedrisko mediju interneta portālu tā arī paliktu vīzijas statusā.

Šo 10 gadu laikā būtiski ir mainījies mediju tirgus kopumā. Tradicionālo mediju auditorija ar katru gadu kļūst arvien mazāka, tādēļ ar lielu atbildību izturamies pret savu uzdevumu nogādāt sabiedrisko mediju ziņas arī digitālajā vidē.

Jau divus gadus sabiedriskie mediji ir izgājuši no reklāmas tirgus. Šis lēmums ir devis labumu gan komercmedijiem, kuriem vairs nav jākonkurē par reklāmdevēju naudu ar sabiedriskajiem medijiem, gan arī sabiedrisko mediju patērētājiem, kuriem tagad ir iespēja ērtāk patērēt saturu.

"Atskatoties uz portāla attīstību šajos gados, secinu, ka LSM.lv ir veiksmīgi izdevies atrast savu vietu interneta portālu vidē," norāda Voldemārs Oliņš, LSM.lv vadītājs. "Jo ir lietas, ko labāk dara komercmediji, savukārt mūsu lielākais spēks ir tajā, ka varam radīt saturu, kas ir patiešām svarīgs sabiedrībai vai kādai mazāk aizsargātai tās daļai, nekoncentrējoties uz to, cik klikšķus tas savāks."

Jara Sizova, galvenās redaktores pienākumu izpildītāja: "Ikdienā LSM.lv redaktori strādā ar milzīgu informācijas apjomu, jo lasītājiem  piedāvā gan LTV un LR ražoto saturu, gan arī rada savu oriģinālsaturu. Tādēļ lielāko paldies saku visai portāla komandai, kas iztur šo tempu un nodrošina nemainīgi kvalitatīvu saturu, neskatoties uz ierobežotajiem resursiem." 

Bet, tāpat kā Rīga, arī LSM.lv nekad nebūs gatavs, tādēļ uzreiz pēc svinībām ķersimies atkal pie darbiem, lai turpinātu mūsu lasītājus nodrošināt ar uzticamām ziņām, attīstoties gan tehniski, gan saturiski.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Ārpus ētera

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti