«Pilnīgs sviests» ar vaimanām par Bordāna pazudušajiem plakātiem

„Pilnīgā sviesta” rubrikas autors Dzintris Kolāts vērtē, ka Jāņa Bordāna Jaunajai konservatīvajai partijai paredzams ļoti apjomīgs elektorāts – vaimanāšanas un sūdzību piekritēji. Kā būs – drīz redzēsim.

Kaut kur mistiski pazuduši mūsu izliktie plakāti – Jānis Bordāns sūdzas Aidim Tomsonam Latvijas Radio raidījumā „Krustpunktā”.

Tas priekšvēlēšanu laiks ir iekārtots nepareizi. Nedrīkstot aģitēt. Ja drīkstētu, es noteikti aģitētu par Jāni Bordānu. Es neatceros, ko viņš īsti pārstāv, un tas arī nav svarīgi. Bet par viņu es aģitētu. Bet tā kā nedrīkst, tad es to, protams, nedaru.

Kāpēc? Tādēļ, ka Bordāna kungs saprot tautas sāpi. Jo viņam pašam sāp. Kāpēc sāp? Tādēļ, ka visi viņam dara pāri.

Kaut kur mistiski pazūd sūri grūti sazīmētie plakāti, tikšanās reizēm nedod telpas. Saulainākā laikā jau tāpat var satikties lauka malā uz ežiņas vai autobusu pieturā, kaut tur jau arī droši vien neļaus. Bet ko lai dara, kad lietus līst? Lietussargu jau arī nav. Tāpēc, ka naudas mums nau nemaz, nemaz. Un tā Latvijas Televīzija, tā vispār neļauj nekur piedalīties. Nedod „Panorāmas” ēteru. Vēl trakāk – ciniski smīnot, mēģina iegrūst raidījumā pie kaut kādiem trakajiem.

Pārkāpj visus likumus, to Bordāns kā jurists skaidri zin.

Bet sūdzēties jau nav kam, jo tā policija un tiesas, tās ir kritiskas. Pat ne kritiskas, bet briesmīgas, pat ne briesmīgas, bet šausmīgas. Pat ne šausmīgas bet…nu kur nu Bordāna kungu žēlabu apjomos pārspēt.

Ko tur varētu darīt? Reformēt neko nevajadzētu, tikai sliktos aizstāt ar labajiem. Tāds mums, konservatoriem, princips.

Kāds nu jaunajiem konservatoriem īsti princips, ir diezgan grūti izprast, bet, ka elektorāts būtu apjomīgs, nav šaubu. Proti, žēlabu un vaimanu piekritēju pie mums, ui cik daudz. Tādēļ jau nevieni sociologi neskaita, ka bail īsto skaitli ieraudzīt. Un tādēļ televīzijas ēteru dod tikai pie trakajiem, plakātus nosper un durvis sēžu zālei aizslēdz... Skaidrs, ka pāri darīšana nav vienkārši tāpat, tur slēpjas bailes no Bordāna kunga. Kam tu, viens jauns, apvainojies konservators lai sūdzies?! Ja nu vienīgi Pāvestam. Un rubrikai "Pilnīgs sviests".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ārpus ētera
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt