Sadaļas Sadaļas

Miroslavs Kodis: «Triānas parka» uzvara «Supernovā» izraisījusi sajūsmas vilni

Grupas “Triānas parks” uzvara “Supernovā” izraisījusi pozitīvisma un sajūsmas vilni ''Eirovīzijas'' fanu vidū ārvalstīs, taču galvenais jautājums ārvalstu faniem – kur Latvijā ir tāds parks?

Šīgada “Supernovas” fināls atšķīrās no iepriekšējiem gadiem ar lielāku intrigu. Līdz pēdējam brīdim nezinājām, kurš tad vinnēs un brauks uz Kijevu. Saglabāt intrigu palīdzēja arī vairāki jaunumi, kuri ir saistīti ar balsošanu. Pirmo reizi nacionālajā atlasē rezultātos tika iekļauti vietnes "Spotify" dziesmu klausījumu skaitļi, kā arī skatītajiem, balsojot telefoniski, bija iespēja nobalsot tika vienu reizi no katra tālruņa. Tāpēc godīga iespēja uzvarēt tika dota katram finālistam.

Žūrija finālā balsot nevarēja, tiesa gan ietekmēt skatītājus varēja gan – pēc katras dziesmas žūrijas locekļiem bija iespēja izteikties, un, protams, arī norādīt, kurai dziesmai tad vajadzētu braukt uz Kijevu un kurai ne. Pēc plašiem pārmetumiem “Supernovas” organizētājiem par diskriminējošo žūrijas sastāvu finālā žūrijas vidū parādījās arī sieviete. Marijas Naumovas viedoklis un pieredze bija svarīgi, jo viņa ir gan uzvarējusi “Eirovīzijā”, gan vēlāk arī pati vadījusi konkursa lielo finālu.

Grupas “Triānas parks” uzvara “Supernovā” izraisījusi pozitīvisma un sajūsmas vilni ārzemju ''Eirovīzijas'' fanu vidū. Šodien visos lielajos “Eirovīzijas” blogos un portālos raksta tieši par mūsu pārstāvjiem.

Lielākais jautājums, ko uzdot ārvalstu fani ir: “Kur Latvijā ir tāds parks ar nosaukumu “Triana”? Un kā tur nokļūt? Kāda zviedru fane komentāros pat raksta, ka viņa naktī ar “Google Maps” palīdzību ir meklējusi “Triānas parka” atrašanas vietu Latvijā un neko nav atradusi.

Pieļauju, ka jautājums par nosaukumu būs viens no daudzajiem, uz kuru Agnesei un komandai būs jāatbild žurnālistiem Kijevā. Bet svarīgākais jautājums tagad – kas tiks uzlabots un papildināts priekšnesumā un dziesmā?

Līdz braucienam uz Ukrainu ir divarpus mēneši, un visu šo laiku būs cītīgi jāstrādā. Kaut arī patlaban atsauksmes par mūsu dalībniekiem ir pozitīvas, tomēr atslābināties nedrīkst. Ir jāizdomā visas detaļas – priekšnesums, vizualizācija, drēbes.

Lielākā daļa “Eirovīzijas” skatītāju dziesmu “Line” redzēs un dzirdēs pirmo reizi ''Eirovīzijas'' pusfinālā, tāpēc svarīgi trijās minūtes ielikt visu, lai Eiropa pēc pārējo dziesmu noklausīšanās atcerētos un nobalsotu par mums.

Grupai “Triānas parks” ir viens trumpis – dziesma “Line” nav balāde. Ik gadu uz “Eirovīziju” tiek sūtītas lēnas dziesmas, un arī šogad mūsu pusfinālā no deviņām jau izvēlētajām dziesmām bija vairākas balādes. Tāpēc droši var teikt – Latvija “Eirovīzijā” tiks pamanīta. “Line” ir enerģiska, jautrs electro-pop stila skaņdarbs, kurš noteikti atšķirsies no pārējiem.

Šogad mūsu pusfinālā atbalsta no Lietuvas un Igaunijas nebūs, jo abi kaimiņi ir otrajā pusfinālā, taču esmu pārliecināts, ka dziesmai būs atbalsts no citām pusfināla valstīm un “Triānas parkam” ir visas iespējas iekļūt finālā, un varbūt pat labākajā desmitniekā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ārpus ētera
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt