Marta Cerava: Ar abām gaisā

Mēs esam gaisā! Ir kļūdas, šis tas neiet, šis tas vēl drīz parādīsies, bet esam funkcionālāki un baudāmāki nekā līdz šim. Ja ko pamanāt, ziņojiet komentāros, vai arī rakstiet uz epastu.

Šī vietne radīta, lai mums visiem, kas te internetā mīt, kļūtu ieraugāms abu sabiedrisko mediju informatīvi analītiskais veikums, kā arī lai to autori beidzot iegūtu atgriezenisko saiti no auditorijas, kas nezvana uz “Brīvo mikrofonu” un neraksta papīra vēstules. Galu galā mēs ceram, ka šī platforma ļaus iegūt arī pavisam jaunu auditoriju.

Gan radio, gan televīzijai ir labas ziņas, labi stāsti, labas diskusijas un interesantas personības, kuru vārdus un domas gribas piedāvāt plašākai apspriešanai. Arī, kad konkursa komisija uz šo amatu man jautāja - kam Latvijā ir labākās ziņas? Es, tobrīd Latvijas Radio ziņu producente, teicu, ka labākas ziņas ir mums - Latvijas Radio. Atzinu, arī to, ka internetā gan bijām ļoti vāji. Tagad, strādājot gan radio, gan Latvijas Televīzijā un, atverot durvis šai platformai, es teiktu, ka mums visiem būs arī labākas ziņas internetā. Tas būs galvenokārt tāpēc, ka mēs strādāsim pēc tām pašām - sabiedrisko mediju vērtībām.

Šo varbūt sapratīs tikai nozares profesionāļi, bet mēs piedāvāsim uzticamu ziņu atlasi - un tas interneta medijos ir retums. Mēs, protams, zinām, kas ir lasītākās ziņas portālos, bet mēs savu auditoriju aicināsim izzināt un saprast, sev nepieciešamajā dziļumā, tēmas, kas ir svarīgas. Mēs jutīsim līdzi un reaģēsim uz stāstiem par izglītības pieejamību, drošību ģimenē un ārpus, likumdošanas (vai neieviestu likumu) radītājām sekām, arī par veiksmēm un sasniegumiem, u.c.Es savukārt gribētu, lai mūsu lasītājs, klausītājs, skatītājs būtu aktīvs. Gan netieši - interesējoties par to, kas notiek Latvijā un pasaulē, gan arī tieši - komentējot, rakstot un daloties ar mūsu stāstiem.

Mūsu platforma piedāvās arī tirgū unikālo - daudz smalka audio un audiovizuālā satura. Tas atspoguļos desmitiem (ar laiku arvien vairāk) abu organizāciju žurnālistu un tehnisko speciālistu veikumu. Daudzi no šiem kolēģiem paši ir kļuvuši par speciālistiem un ir lielas personības, ar kurām iepazīstināsim arī platformā - sadaļā Ārpus ētera. Šī sadaļa domāta tam, lai abu organizāciju darbinieki (kuriem mēs visi maksājam algas) varētu paskaidrot, kāpēc pieņēmuši šādus vai tādus lēmumus, tāpat arī padalīties ar to, ko novērojuši, kādas grūtības vai priekus piedzīvojuši.

Un vēl - jaunā ziņu platforma ir neparasts veids kā divas juridiski neatkarīgas organizācijas (bet tomēr vienīgās valstī sabiedriskās raidsabiedrības) mēģina vienoties un vairs nekonkurēt interneta mediju tirgū. Kas zina, varbūt tas ļaus gan auditorijai, gan abu mediju darbiniekiem neviļus iemīlēt abas no tām.

Patīkamu lietošanu, izziņu, daudz viedokļu, e-pastu un skaidrāku skatu uz šodienu turpmāk!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ārpus ētera

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt