Sadaļas Sadaļas

Māris Rīmenis: Olimpiskās spēles ārkārtas situācijā ar daudz nezināmā

Olimpiskās spēles Tokijā teju jau klāt, tām jāsākas nākamās nedēļas piektdienā. Pandēmijas dēļ gadu vēlāk, nekā plānots, bet spēlēm tomēr jānotiek. Spēles tagad var atlikt tikai kas ārkārtējs; tās notiks, bet kā un cik sekmīgi, tas vēl ir jautājums. Ne velti  tagad vairāk runā nevis par to, kas startēs un kādas ir izredzes, bet apspriež tieši pašu norisi.

Ierobežojumu ir ļoti daudz, un tie attiecas uz pilnīgi visiem Tokijas olimpiskajās spēlēs akreditētajiem, sākot ar sportistiem līdz pat žurnālistiem, brīvprātīgajiem palīgiem un pašiem japāņiem. No 12. jūlija līdz pat 22. augustam Japānas premjers izsludinājis kārtējo ārkārtas situāciju Tokijā – tāds stāvoklis metropolei noteikts jau ceturto reizi.

Ārkārtas situācija – skan skarbi, taču Japānā tas nenozīmē tik striktus ierobežojumus kā citviet. Nav komandantstundas, tie vairāk ir aicinājumi no daudz kā atturēties un palikt mājās, tomēr arī vietējie skatītāji netiks ielaisti spēļu arēnās pretēji sākotnējam plānam. Tā būs visā Tokijā, vienīgais izņēmums – daži notikumi citās pilsētās, kur varētu būt ierobežots skatītāju skaits. Kopumā gan no 750 notikumiem vismaz 724 būs pilnībā bez skatītājiem.

Viss šoreiz ir sarežģītāk un citādāk nekā citureiz.

Pandēmija pasaulē ilgst jau pusotru gadu, un šis laiks nav bijis viegls nevienam arī sportā. Pārceltas vai vispār atceltas sacensības, ierobežojumi pārvietoties un pat trenēties, laikā neaizvadīti kvalifikācijas turnīri. Daļa sportistu inficēšanās ar Covid-19 un sportiskās formas kritums. Karjeras norietā arī viens gads vēlāk ir gana nozīmīgi, kaut, no otras puses, jaunajiem tas nāk par labu, var tuvināties līderiem. Daudz jauna un neparasta, arī dažs labs atteikums šādā situācijā doties uz Tokiju, tas vairāk izteikti profesionālajos sporta veidos. Japānā pēdējā gada laikā nomainījies premjers un arī olimpiskās rīcības komitejas vadība tagad cita, kas zināmā mērā radījis daudz sarežģījumu un neskaidrību.

Paši japāņi samērā kūtri uz vakcināciju pret Covid-19, sabiedrības kopējā attieksme pret spēļu rīkošanu joprojām negatīva, kaut kritika nedaudz mazinājusies pēdējos mēnešos. Jau pirmie atklātie Covid-19 gadījumi citvalstu sportistiem (Ugandas delegācijai) ierodoties Japānā, gandrīz mēnesi pirms spēlēm. Sekoja tūlītēja Japānas premjera inspekcija lielākajā Tokijas lidostā “Haneda”.

Ir ierobežojumi sportistiem ierasties olimpiskajā ciematā agrāk par piecām dienām pirms mačiem, pirms tam jāuzturas citur, lielākoties izvēloties mazāk apdzīvotas vietas ārpus Tokijas.

Par nemitīgajiem testiem spēļu laikā un ķermeņa temperatūras mērīšanu pat nav vērts runāt, tas ir pašsaprotami mūsdienās jebkurā pandēmijas laika burbulī. Būs stingri un strikti, gan jau arī jauni inficēšanās gadījumi ar Covid-19, tad būs jāvēro sekas.

Absolūtais vairākums – apmēram 80 procenti – pasaules olimpiešu esot vakcinēti pret Covid-19 (''Pfizer-BioNTech'' pat sponsorēja vakcīnas visu valstu olimpiešiem, kas nevarēja to atļauties).  Ugandiešu atlēti gan arī bijuši vakcinēti, tā ka inficēšanās gadījumi tik un tā būs, jācer, ka vieglā formā un tas neietekmēs visus pārējos delegācijas pārstāvjus. Tāpat kontaktēšanās ikdienā savā starpā ir neizbēgama, taču vispirms izolēs inficēto un novēros pārējos, nevis noņems no sacīkstēm, piemēram, visu komandu.

Kā tas notiks, redzēsim, izaicinājums ir liels, galu galā spēlēs piedalās sportisti no nedaudz vairāk nekā 200 valstīm un teritorijām, akreditēto skaits vien kopā spēlēs pārsniedz 30 tūkstošus, un to nevar salīdzināt ne ar vienu citu notikumu sportā šajā pandēmijas laikā.

Tik grandiozs sarīkojums nav īsti atbilstošs pašreizējai situācijai Japānā un pasaulē kopumā, bet atcelt spēles pavisam tā kā ir par vēlu.

Jau 10 dienu pirms spēļu sākuma aptuveni 30 iebraukušajām akreditētajām personām konstatēta inficēšanās ar Covid-19. Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs pats jau laicīgi ieradās Tokijā, trīs dienas nosēdējis karantīnā, pēc tam uzreiz otrdien tikās ar spēļu rīcības komitejas vadītāju Seiko Hašimoto. Atkal kārtējā diplomātija no SOK puses, Bahs nodēvējis Tokiju par pilsētu, kas vislabāk vēsturē sagatavojusies olimpiskajām spēlēm…

Pats esmu pieredzējis itin daudz olimpisko spēļu klātienē un varu teikt, ka man ir žēl jauno sportistu, kas debitēs spēlēs.

Nebūs ierastās svētku atmosfēras kopumā, būs tukšas arēnas, olimpiskajā ciematā nebūs visu līdzšinējo burziņu utt. Būs ierobežojumi, nemitīgas formalitātes, testi, aizliegumi. Vēl jācer, ka viss laimīgi notiks un spēles tiks aizvadītas līdz galam, nesāksies jauns vilnis, kas jau būs kā cunami. Žēl ne tikai sportistu, bet jebkura, kas pirmo reizi brauc uz spēlēm. Absolūtais vairākums ārvalstu brīvprātīgo palīgu netika uz Tokiju (izņēmumi ir tikai vitāli svarīgās pozīcijās), tā bija lieliska komunikācija, pieredze, iepazīšanās un valodu prasmju uzlabošana. Žēl jauno kolēģu žurnālistu, jo pirmais iespaids ir un paliek pirmais, gluži kā pirmā mīlestība.

Pēdējā laikā viss tik ļoti mainās, dažkārt pat ne pa dienām, bet stundām. Vairākās redakcijās izdotas pamācības un ierobežojumu saraksts jeb tā dēvētais Playbook gan sportistiem, gan žurnālistiem. Vismaz medijiem pēdējā redakcija bija jūlija sākumā, varbūt vairs nekas kardināli nemainīsies. Katrā grupā tagad arī savs Covid-19 oficieris visu epidemioloģisko prasību un formalitāšu ievērošanai (olimpiešiem tas ir ārsts Jānis Kaupe, LTV grupai – starptautiskā koordinatore  Dace Klagiša). Milzums prasību un birokrātijas pirms tam, tas jebkurā jomā un attiecas uz visiem spēlēs akreditētajiem.

Problēmas ir pat ar nokļūšanu Tokijā, kas gan nav spēļu rīkotāju pārziņā, jo to nosaka situācija pasaulē un aviosabiedrības.

LTV to vairākkārt izjutusi uz savas ādas. Jau krietnu mēnesi pirms spēlēm iepriekš pasūtīto lidojumu no Helsinkiem uz Tokiju ”Finnair” atcēla. Sekoja iespēja lidot uz Tokiju caur Frankfurti. Jūlija sākumā “Lufthansa” atcēla torīt vajadzīgo reisu no Rīgas uz Frankfurti... Vēl paspējām samainīt biļetes un lidosim uz Tokiju no Vīnes. Viegli nebūs arī pēc spēlēm, ”Lufthansas” reiss 10. augustā no Tokijas uz Frankfurti atcelts, Hanedas lidosta pārslogota un aviokompānijai nevarot nodrošināt vietu… Kas būtu, ja būtu vēl ārvalstu līdzjutēji?  

Japāņi visu ņemot ļoti nopietni, pirmie atlidojušie ārvalstu elektronisko mediju pārstāvji jau dalījušies savā pieredzē, visas formalitātes Tokijas lidostā paģērējušas sešas stundas. Būs tāds kārtīgs riņķa dancis ar  nezināmām beigām. Pats galvenais šajā laikā laikam nezaudēt galvu un saglabāt vēsu prātu. Haoss un panika nekad nav labs padomdevējs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ārpus ētera
Ārpus ētera
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23
24
Priekšsacīkstes un fināli 02:30 - 08:30

Kvalifikācija un fināls sievietēm
Gaisa šautene 10 metru distancē

Kvalifikācija un fināls vīriešiem
Gaisa pistole 10 metru distancē

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Itālija - Kanāda
Brazīlija - Tunisija
KOK - Argentīna
Japāna - Venecuēla
Polija - Irāna
ASV - Francija

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Norvēģija - Brazīlija
Francija - Argentīna
Zviedrija - Bahreina
Vācija - Spānija
Portugāle - Ēģipte
Dānija - Japāna

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 16:10

Priekšsacīkstes un fināli
Sievietēm paukošanā ar špagu
Vīriešiem paukošanā ar zobenu

Priekšsacīkstes un fināli 03:30 - 11:25

Finālsacensības jauktajām komandām

Fināls 03:50 - 10:00

Sievietes svara kategorijā 49kg

Priekšsacīkstes 04:00 - 16:00

Kvalifikācija vīriešiem

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 16:30

Fināli
Sievietēm 49kg svara kategorijā
Vīriešiem 58kg svara kategorijā

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 13:50

Sievietes: 48kg
Vīrieši: 60kg

Fināls 05:00 - 12:15

Grupas brauciens vīriešiem
(startē Toms Skujiņš un Krists Neilands)

Priekšsacīkstes 05:00 - 14:00

Pirmā kārta
Vīriešu vienspēles
Sieviešu vienspēles
Vīriešu dubultspēles
Sieviešu dubultspēles

Vīrieši, priekšsacīkstes 05:35 - 06:15

Polija - Latvija (plkst. 5.35)

Ķīna - Serbija

Vīrieši, priekšsacīkstes 08:00 - 09:50

KOK - Ķīna

Serbija - Nīderlande

Priekšsacīkstes 11:00 - 16:15

Iejāde

Vīrieši, priekšsacīkstes 12:40 - 13:05

Latvija - Beļģija (plkst. 12.40)

Japāna - Polija

Priekšsacīkstes 13:00 - 15:30

Priekšsacīkstes vīriešiem 
400 metru komplekss
400 metri brīvajā stilā
100 metri brasā
Priekšsacīkstes sievietēm
100 metri tauriņstilā
400 metru komplekss
4x100 metru brīvā stila stafete

Vīrieši, priekšsacīkstes 15:00 - 16:50

Nīderlande - KOK

Beļģija - Japāna

Priekšsacīkstes 15:30 - 16:30

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

25
Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 08:30

Kvalifikācija sievietēm
Stenda šaušana
Kvalifikācija sievietēm (plkst. 3.00)
Gaisa pistole 10 metru distancē (startē Agate Rašmane)

Kvalifikācija vīriešiem
Stenda šaušana
Kvalifikācija un fināls vīriešiem
Gaisa šautene 10 metru distancē

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
KOK - Itālija
ASV - Argentīna
Serbija - Dominikānas Republika
Ķīna - Turcija
Japāna - Kenija
Brazīlija - Dienvidkoreja

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Nīderlande - Japāna
KOK - Brazīlija
Melnkalne - Angola
Norvēģija - Dienvidkoreja
Spānija - Zviedrija
Ungārija - Francija

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 16:10

Priekšsacīkstes un fināli
Sievietēm paukošanā ar floreti
Vīriešiem paukošanā ar špagu

Priekšsacīkstes un fināli 03:30 - 11:25

Finālsacensības sieviešu komandām

Priekšsacīkstes 04:00 - 16:00

Kvalifikācija sievietēm

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Irāna - Čehija
Vācija - Itālija
Austrālija - Nigērija
Francija - ASV

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 16:30

Fināli
Sievietēm 57kg svara kategorijā
Vīriešiem 68kg svara kategorijā

Vīrieši, priekšsacīkstes 04:15 - 06:25

KOK - Beļģija

Polija - Serbija

Priekšsacīkstes un fināli 04:30 - 15:30

Vīriešiem fināli
400 metru komplekss
400 metri brīvajā stilā
Sievietēm fināli
400 metru komplekss
4x100 metru sfatete brīvajā stilā

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 13:50

Sievietes: 52kg
Vīrieši: 66kg

Priekšsacīkstes 05:00 - 14:00

Pirmā kārta
Sieviešu vienspēles
Anastasija Sevastova - Fiona Ferro (plkst. 5.00 dienas pirmā spēle 6.kortā)
Aļona Ostapenko - Jeļena Vesņina (dienas otrā spēle 6.kortā)

Sieviešu dubultspēles
Aļona Ostapenko/Anastasija Sevastova - Elena Peresa/Samanta Stosura (dienas ceturtā spēle 6.kortā)

Vīriešu vienspēles
Vīriešu dubultspēles

Šaušana sievietēm ar gaisa pistoli 10 metru distancē. Fināls 05:10 - 05:55
Fināls 05:50 - 16:00

Vīrieši svara kategorijā 61kg un 67kg

Fināls 06:25 - 07:30

Fināls vīriešiem ielas disciplīnā

Fināls 07:00 - 11:35

Grupas brauciens sievietēm

Priekšsacīkstes 07:30 - 09:00

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Vīrieši, priekšsacīkstes 09:00 - 09:50

Ķīna - Latvija (plkst. 9)

Serbija - Beļģija

 

Fināls 09:00 - 10:00

Fināls sievietēm sinhronajos lēcienos no 3 metru tramplīna

Priekšsacīkstes 11:00 - 16:15

Iejāde

Vīrieši, priekšsacīkstes 11:30 - 13:30

KOK - Polija

Japāna - Nīderlande

Vīrieši, priekšsacīkstes 16:00 - 16:50

Nīderlande - Ķīna

Latvija - Japāna (plkst. 16.25)

26
Fināls 00:30 - 03:00

Sacensības vīriešiem

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 11:15

Kvalifikācija un fināls vīriešiem un sievietēm
Stenda šaušana

Priekšsacīkstes 03:00 - 13:30

Priekšsacīkstes vīriešiem

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Irāna - Venecuēla
ASV - KOK
Polija - Itālija
Francija - Tunisija
Japāna - Kanāda
Brazīlija - Argentīna

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Brazīlija - Francija
Argentīna - Vācija
Ēģipte - Dānija
Spānija - Norvēģija
Bahreina - Portugāle
Japāna - Zviedrija

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 16:10

Priekšsacīkstes un fināli
Sievietēm paukošanā ar zobenu
Vīriešiem paukošanā ar floreti

Priekšsacīkstes 03:00 - 03:50

Kellija Klēsa/Sāra Sponsila (ASV) - Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija)

Priekšsacīkstes un fināli 03:30 - 11:25

Finālsacensības vīriešu komandām

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Dienvidkoreja - Spānija
Serbija - Kanāda
Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Argentīna - Slovēnija
Japāna - Spānija

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 16:30

Fināli
Sievietēm 67kg svara kategorijā
Vīriešiem 80kg svara kategorijā

Vīrieši, priekšsacīkstes 04:15 - 06:25

Beļģija - Ķīna

Serbija - Japāna

Priekšsacīkstes un fināli 04:30 - 15:30

Fināli sievietēm
100 metri tauriņstilā
400 metri brīvajā stilā
Fināli vīriešiem
100 metri brasā
4x100 metru stafete brīvajā stilā

Priekšsacīkstes sievietēm
100 metri brasā
100 metri uz muguras
200 metri brīvajā stilā (plkst. 13.02 startē Ieva Maļuka)
200 metru individuālais komplekss
1500 metri brīvajā stilā
Priekšsacīkstes vīriešiem
200 metri brīvajā stilā
100 metri uz muguras
200 metri tauriņstilā

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 13:50

Sievietes: 57kg
Vīrieši: 73kg

Priekšsacīkstes 05:00 - 14:00

Otrā kārta
Vīriešu vienspēles
Sieviešu vienspēles
Vīriešu dubultspēles
Sieviešu dubultspēles

Fināls 06:30 - 07:30

Fināls sievietēm ielas disciplīnā

Fināls 07:50 - 16:00

Sievietes svara kategorijā 55kg

Vīrieši, priekšsacīkstes 09:00 - 09:50

Japāna - KOK

Latvija - Serbija (plkst. 9.25)

Fināls 09:00 - 11:00

Kalnu riteņbraukšanas kross vīriešiem

Fināls 09:00 - 10:00

Fināls vīriešiem sinhronajos lēcienos no 10 metru torņa

Priekšsacīkstes 11:00 - 12:00

Ondržejs Perušičs/Davids Šveiners (Čehija) - Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija)
Latvijas komanda uzvar bez spēles

Vīrieši, priekšsacīkstes 11:30 - 13:30

Nīderlande - Beļģija

Polija - Ķīna

Fināls 13:00 - 16:10

Komandu sacensības vīriešiem

Fināli 14:00 - 16:10

Finālspēles par 1. un 3.vietu jauktajās dubultspēlēs

Priekšsacīkstes 15:30 - 16:00

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Vīrieši, priekšsacīkstes 16:00 - 16:50

KOK - Latvija (plkst. 16)

Nīderlande - Polija

27
Fināls 00:30 - 03:05

Sacensības sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 02:30 - 06:00

A fināli
Vīriešu pārairu četrinieki
Sieviešu pārairu četrinieki

Priekšsacīkstes 03:00 - 16:50

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 10:30

Kvalifikācija un fināls jauktajām komandām
Gaisa pistole 10 metru distancē
Gaisa šautene 10 metru distancē

Priekšsacīkstes 03:00 - 13:30

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
KOK - Argentīna
Ķīna - ASV
Japāna - Serbija
Itālija - Turcija
Brazīlija - Dominikānas Republika
Dienvidkoreja - Kenija

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Japāna - Melnkalne
Brazīlija - Ungārija
Zviedrija - KOK
Dienvidkoreja - Nīderlande
Angola - Norvēģija
Francija - Spānija

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Japāna - Francija
Nigērija - ASV
Austrālija - Beļģija
Puertoriko - Ķīna

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 16:30

Fināli
Sievietēm 67+kg svara kategorijā
Vīriešiem 80+kg svara kategorijā

Priekšsacīkstes un fināli 04:30 - 15:30

Fināli vīriešiem
200 metri brīvajā stilā
100 metri uz muguras
Fināli sievietēm
100 metri uz muguras
100 metri brasā

Priekšsacīkstes sievietēm
200 metri brīvajā stilā
200 metru individuālais komplekss
200 metri tauriņstilā
Priekšsacīkstes vīriešiem
200 metri tauriņstilā
100 metri brīvajā stilā
200 metri brasā (plkst. 13.39 startē Daniils Bobrovs)
4x200 metru stafete brīvajā stilā
800 metri brīvajā stilā

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 13:50

Sievietes: 63kg
Vīrieši: 81kg

Priekšsacīkstes 05:00 - 14:00

Otrā kārta
Vīriešu vienspēles
Trešā kārta
Sieviešu vienspēles
Otrā kārta un ceturtdaļfināli
Vīriešu dubultspēles
Sieviešu dubultspēles

Priekšsacīkstes un fināli 05:25 - 14:40

Priekšsacīkstes un fināli sieviešu komandām paukošanā ar špagu

Fināls 05:50 - 16:00

Sievietes svara kategorijā 59kg

Vīrieši, priekšsacīkstes 07:30 - 09:30

Beļģija - Polija

Ķīna - Japāna

Fināls 09:00 - 11:00

Kalnu riteņbraukšanas kross sievietēm

Fināls 09:00 - 10:00

Fināls sievietēm sinhronajos lēcienos no 10 metru torņa

Fināls 11:00 - 16:40

Komandu iejāde

Vīrieši, priekšsacīkstes 12:00 - 12:50

Serbija - KOK

Latvija - Nīderlande (plkst. 12.25)

Fināls 13:00 - 15:00

Komandu sacensības sievietēm

Ceturtdaļfināla spēles vīriešiem un sievietēm 14:30 - 16:50

Ķīna - Itālija (plkst. 14.30) sievietes
Nīderlande - KOK (plkst. 15.00) vīrieši
Japāna - Francija (plkst. 15.50) sievietes
Latvija - Japāna (plkst. 16.20) vīrieši

28
Priekšsacīkstes un fināli 02:30 - 05:40

A fināli
Sieviešu pārairu divnieki
Vīriešu pārairu divnieki
Sieviešu četrinieki
Vīriešu četrinieki

Priekšsacīkstes 03:00 - 16:50

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes 03:00 - 10:00

Kvalifikācija stenda šaušanā sievietēm
Tranšeju stends

Fināli 03:00 - 13:00

Finālspēles par medaļām un zemākām vietām vīriešiem

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Kanāda - Irāna
ASV - Tunisija
Argentīna - Francija
Polija - Venecuēla
Japāna - Itālija
Brazīlija - KOK

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Dānija - Bahreina
Zviedrija - Portugāle
Japāna - Ēģipte
Norvēģija - Argentīna
Brazīlija - Spānija
Francija - Vācija

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Nigērija - Vācija
ASV - Irāna
Itālija - Austrālija
Čehija - Francija

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 16:40

Priekšsacīkstes un fināli vīriešu komandām paukošanā ar zobenu

Priekšsacīkstes un fināli 04:30 - 15:30

Fināli sievietēm
200 metri brīvajā stilā
200 metru individuālais komplekss
1500 metri brīvajā stilā
Fināli vīriešiem
200 metri tauriņstilā

Priekšsacīkstes vīriešiem
100 metri brīvajā stilā
200 metri brasā
200 metri uz muguras
200 metru individuālais komplekss
Priekšsacīkstes sievietēm
200 metri tauriņstilā
100 metri brīvajā stilā (plkst. 13.07 startē Ieva Maļuka)
200 metri brasā
4x200 metru stafete brīvajā stilā

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 13:50

Sievietes: 70kg
Vīrieši: 90kg

Priekšsacīkstes 05:00 - 14:00

Trešā kārta
Vīriešu vienspēles
Ceturtdaļfināli
Sieviešu vienspēles
Pusfināli
Vīriešu dubultspēles
Ceturtdaļfināli
Sieviešu dubultspēles
Pirmā kārta
Jauktās dubultspēles

Priekšsacīkstes 05:00 - 05:50

Ana Patrisija Ramosa/Rebeka Kavalkanti Silva (Brazīlija) - Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija)

Fināls 05:30 - 06:55

Brauciens ar atsevišķu startu sievietēm

Fināls 07:50 - 16:00

Vīrieši svara kategorijā 73kg

Fināls 08:00 - 11:20

Brauciens ar atsevišķu startu vīriešiem
(startē Toms Skujiņš)

Fināls 09:00 - 10:00

Fināls vīriešiem sinhronajos lēcienos no 3 metru tramplīna

Pusfināla spēles vīriešiem un sievietēm 11:00 - 13:10

Pusfināli vīriešiem
Serbija - KOK (plkst. 11.30)
Beļģija - Latvija (plkst. 12.40)

Pusfināli sievietēm
ASV - Francija (plkst. 11)
KOK - Ķīna (plkst. 12.10)

Fināls 11:30 - 15:25

Individuālā iejāde

Fināls 13:15 - 16:10

Daudzcīņas fināls vīriešiem

Medaļu izcīņas spēles vīriešiem un sievietēm 14:45 - 17:35

Finālspēles vīriešiem
Spēle par 3.vietu (plkst. 15.15)
Serbija - Beļģija

Spēle par 1.vietu (plkst. 16.25)
Latvija - KOK


Finālspēles sievietēm
Spēle par 3.vietu (plkst. 14.45)
Francija - Ķīna

Spēle par 1.vietu (plkst. 15.55)
ASV - KOK

29
Priekšsacīkstes un fināli 02:30 - 05:50

A fināli
Vīriešu divnieki
Sieviešu divnieki
Vīriešu vieglsvara pārairu divnieki
Sieviešu vieglsvara pārairu divnieki

Priekšsacīkstes 03:00 - 06:45

Sievietēm šaušana ar pistoli 25 metru distancē
Precizitātes šaušanas posms (startē Agate Rašmane)

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 08:55

Kvalifikācija un finālsacensības vīriešiem un sievietēm
Stenda šaušana

Priekšsacīkstes 03:00 - 13:30

Priekšsacīkšu spēles sievietēm

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Itālija - Argentīna
Dienvidkoreja - Dominikānas Republika
Serbija - Kenija
Ķīna - KOK
Japāna - Brazīlija
ASV - Turcija

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Nīderlande - Angola
Spānija - Brazīlija
Japāna - Dienvidkoreja
Melnkalne - Norvēģija
Ungārija - KOK
Zviedrija - Francija

Ceturtdaļfināli 04:00 - 06:00

Ceturtdaļfināla braucieni vīriešiem un sievietēm
Startē Helvijs Babris un Vineta Pētersone

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Kanāda - Čehija
Spānija - Serbija
Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Slovēnija - Japāna (plkst. 7.30 tiešraidē)
Spānija - Argentīna (plkst. 15 tiešraidē)

Priekšsacīkstes un fināli 04:30 - 15:30

Fināli vīriešiem
800 metri brīvajā stilā
200 metri brasā
100 metri brīvajā stilā
Fināli sievietēm
200 metri tauriņstilā
4x200 metru stafete brīvajā stilā

Priekšsacīkstes sievietēm
100 metri brīvajā stilā
200 metri brasā
800 metri brīvajā stilā
200 metri uz muguras
Priekšsacīkstes vīriešiem
200 metri uz muguras
200 metru individuālais komplekss
100 metri tauriņstilā
Jauktā 4x100 metru kompleksā stafete 
Tiešraide plkst. 13.10-14.40

Priekšsacīkstes un fināli 04:50 - 15:30

Priekšsacīkstes un fināli sievietēm paukošanā ar floreti

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 13:50

Sievietes: 78kg
Vīrieši: 100kg 
Tiešraide plkst. 12.10-13.10

Priekšsacīkstes 05:00 - 14:00

Ceturtdaļfināli
Vīriešu vienspēles
Pusfināli
Sieviešu vienspēles
Pusfināli
Sieviešu dubultspēles
Ceturtdaļfināli
Jauktās dubultspēles

Priekšsacīkstes 09:40 - 12:10

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes 11:00 - 12:00

Vjačeslavs Krasiļņikovs/Oļegs Stojanovskis (KOK) - Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija)

Fināls 13:50 - 16:05

Daudzcīņas fināls sievietēm

Fināli 14:00 - 16:10

Finālspēles par 1. un 3.vietu sievietēm

30
Priekšsacīkstes 02:30 - 14:10

Trīscīņa - iejāde individuāli un komandām

Priekšsacīkstes un fināli 02:45 - 04:55

A fināli
Sieviešu vieninieki
Vīriešu vieninieki
Sieviešu astoņnieki
Vīriešu astoņnieki

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 09:00

Sievietēm šaušana ar pistoli 25 metru distancē
Ātršaušana kvalifikācijā (startē Agate Rašmane)
Fināls

Priekšsacīkstes 03:00 - 06:30

Priekšsacīkstes vīriešiem
3000 metru kavēkļu skrējiens
Augstlēkšana
Diska mešana
400 metru barjerskrējiens
Priekšsacīkstes sievietēm
800 metru skrējiens plkst. 4.25-5.05 (startē Līga Velvere)
100 metru skrējiens

Priekšsacīkstes 03:00 - 13:30

Priekšsacīkšu spēles sievietēm

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Kanāda - Venecuēla
Brazīlija - ASV
Japāna - Polija
Argentīna - Tunisija
Itālija - Irāna
KOK - Francija

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Argentīna - Brazīlija
Bahreina - Japāna
Francija - Spānija
Zviedrija - Ēģipte
Portugāle - Dānija
Vācija - Norvēģija

Fināls 03:00 - 15:30

Finālspēles par 1. un 3.vietu jauktajās dubultspēlēs

Priekšsacīkstes un fināli 03:30 - 11:20

Finālsacensības sievietēm

Pusfināli un fināli 04:00 - 06:20

Pusfināli un fināli vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Beļģija - Puertoriko
ASV - Japāna
Francija - Nigērija
Ķīna - Austrālija

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 16:40

Priekšsacīkstes un fināli vīriešu komandām paukošanā ar špagu

Priekšsacīkstes un fināli 04:30 - 15:30

Fināli sievietēm
200 metri brasā
100 metri brīvajā stilā
Fināli vīriešiem
200 metri uz muguras
200 metru individuālais komplekss

Priekšsacīkstes vīriešiem
100 metri tauriņstilā
50 metri brīvajā stilā
1500 metri brīvajā stilā
4x100 metru kompleksā stafete
Priekšsacīkstes sievietēm
200 metri uz muguras
50 metri brīvajā stilā
4x100 metru kompleksā stafete

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 13:50

Sievietes: 78+kg
Vīrieši: 100+kg

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 14:00

Pusfināli
Vīriešu vienspēles
Jauktās dubultspēles
Spēle par 1. un 3.vietu
Vīriešu dubultspēles

Priekšsacīkstes 09:00 - 11:50

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:00

Priekšsacīkstes sievietēm
5000 metru skrējiens
Trīssoļlēkšana
Lodes grūšana
Jauktā 4x400 metru stafete
Fināls vīriešiem
10 000 metru skrējiens

Fināli 14:00 - 16:10

Finālspēles par 1. un 3.vietu vīriešiem

Priekšsacīkstes 15:10 - 16:50

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

31
Fināls 01:30 - 03:25

Jauktā stafete

Priekšsacīkstes 02:30 - 05:00

Trīscīņa - iejāde komandām un individuāli

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 11:10

Kvalifikācija un fināls
Jauktās komandas tranšeju stendā
Sievietēm šaušana ar šauteni 50 metros 3 pozīcijās

Priekšsacīkstes 03:00 - 06:00

Priekšsacīkstes sievietēm
400 metru barjerskrējējs
Diska mešana
100 metru barjerskrējiens
Priekšsacīkstes vīriešiem
Kārtslēkšana
800 metru skrējiens
100 metru skrējiens

Fināli 03:00 - 13:00

Finālspēles par medaļām un zemākām vietām sievietēm

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Dominikānas Republika - Kenija
ASV - KOK
Argentīna - Turcija
Serbija - Brazīlija
Japāna - Dienvidkoreja
Ķīna - Itālija

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Angola - Japāna
Melnkalne - Dienvidkoreja
KOK - Francija
Brazīlija - Zviedrija
Ungārija - Spānija
Norvēģija - Nīderlande

Priekšsacīkstes un fināli 03:30 - 11:20
Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Irāna - Francija
Itālija - Nigērija
Austrālija - Vācija
ASV - Čehija

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 16:40

Priekšsacīkstes un fināli sieviešu komandām paukošanā ar zobenu

Priekšsacīkstes 04:00 - 05:00

Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija) - Gaudensija Makoha/Breksaidsa Hadambi (Kenija)

Priekšsacīkstes 04:10 - 06:20

Priekšsacīkstes vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 04:30 - 06:20

Fināls vīriešiem
100 metri tauriņstilā
Fināli sievietēm
200 metri uz muguras
800 metri brīvajā stilā
4x100 metru jauktā kompleksā stafete

Priekšsacīkstes vīriešiem
50 metri brīvajā stilā
Priekšsacīkstes sievietēm
50 metri brīvajā stilā

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 13:50

Jauktās komandas

Fināls 05:50 - 09:00

Vīrieši svara kategorijās 81kg un 96kg B grupa

Priekšsacīkstes un fināli 06:00 - 14:00

Sieviešu vienspēles
Spēle par 1. un 3.vietu
Vīriešu vienspēles
Spēle par 3.vietu
Sieviešu dubultspēles
Spēle par 3.vietu
Jauktās dubultspēles
Spēle par 3.vietu

Fināli 06:00 - 12:00

Medaļu brauciens
RS:X klase sievietēm
RS:X klase vīriešiem

Priekšsacīkstes 09:00 - 10:00

Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija) - Hosue Gastons/Hosē Rubio (Meksika)

Fināls 09:50 - 12:00

Svara kategorija 81kg (startē Ritvars Suharevs)

Fināli 12:00 - 17:00

Finālspēles par 1. un 3.vietu vīriešu dubultspēlēs

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:55

Fināli vīriešiem
Diska mešana
Jauktā 4x400 metru stafete
Pusfināls un fināls sievietēm
100 metru skrējiens
Pusfināls sievietēm
800 metru skrējiens
Kvalifikācija vīriešiem
Tāllēkšana
100 metru skrējiens

Fināls 13:50 - 16:00

Svara kategorija vīriešiem 96kg

1
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
26 27 28 29 30 31
1
Fināls 01:30 - 10:30

Noslēguma raunds vīriešiem

Priekšsacīkstes 01:45 - 05:10

Trīscīņa - kross komandām un individuāli

Priekšsacīkstes 02:30 - 07:15

Kvalifikācija vīriešiem ātršaušanā ar pistoli 25 metru distancē

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Polija - Kanāda
Brazīlija - Francija
KOK - Tunisija
Itālija - Venecuēla
Japāna - Irāna
ASV - Argentīna

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Portugāle - Japāna
Ēģipte - Bahreina
Spānija - Argentīna
Norvēģija - Francija
Vācija - Brazīlija
Dānija - Zviedrija

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 15:20

Priekšsacīkstes un fināli vīriešu komandām paukošanā ar floreti

Priekšsacīkstes un fināli 03:10 - 06:00

Fināls sievietēm
Lodes grūšana
Kvalifikācija sievietēm
Vesera mešana (startē Laura Igaune)
3000 metru kavēkļu skrējiens
Tāllēkšana
Kvalifikācija vīriešiem
400 metru skrējiens

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Kanāda - Spānija
Dienvidkoreja - Serbija
Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Argentīna - Japāna
Spānija - Slovēnija (tiešraide plkst. 11.15)

Fināli 04:10 - 06:50

Finālsacensības sievietēm un vīriešiem

Priekšsacīkstes un fināli 04:30 - 06:25

Fināli vīriešiem
50 metri brīvajā stilā
1500 metri brīvajā stilā
4x100 metru kompleksā stafete
Fināli sievietēm
50 metri brīvajā stilā
4x100 metru kompleksā stafete

Priekšsacīkstes 05:00 - 13:15

Grieķu-romiešu cīņa 60kg, 130kg
Sieviešu cīņa 76kg
 

Fināli 06:00 - 14:00

Vīriešu vienspēles
Spēle par 1.vietu
Sieviešu dubultspēles
Spēle par 1.vietu
Jauktās dubultspēles
Spēle par 1.vietu

Fināli 06:00 - 12:00

Medaļu brauciens
Laser klase vīriešiem
Laser Radial klase sievietēm

Fināls 07:50 - 16:00

Sievietes svara kategorijā 76kg

Astotdaļfināli 08:00 - 08:50

Astotdaļfināls sievietēm

Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka - Nadežda Makroguzova/Svetlana Holomina (KOK)

Fināls 09:00 - 10:25

Fināls sievietēm lēcienos no 3 metru tramplīna

Fināli 11:00 - 14:10

Finālsacensības atsevišķās disciplīnās
Vīrieši
Brīvās kustības
Zirgs
Sievietes
Atbalsta lēciens
Līdztekas

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:55

Pusfināli un fināls vīriešiem
100 metru skrējiens
Fināls vīriešiem
Augstlēkšana
Fināls sievietēm 
Trīssoļlēkšana
Pusfināli vīriešiem
800 metru skrējiens
400 metru barjerskrējiens
Pusfināls sievietēm
100 metru barjerskrējiens

Fināli 14:30 - 17:00

Finālspēles par 1. un 3.vietu sievietēm

2
Priekšsacīkstes un fināli 02:30 - 12:00

Vīriešiem kvalifikācija un fināli
Ātršaušana ar pistoli 25 metru distancē
Šaušana ar šauteni 3 pozīcijās 50 metru distancē

Astotdaļfināli 03:00 - 16:50

Astotdaļfināli vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 05:55

Fināls vīriešiem
Tāllēkšana
Kvalifikācija vīriešiem
Vesera mešana
Tāllēkšana
Kvalifikācija sievietēm
200 metru skrējiens
1500 metru skrējiens

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Serbija - Dienvidkoreja
ASV - Itālija
KOK - Turcija
Ķīna - Argentīna
Japāna - Dominikānas Republika
Brazīlija - Kenija

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Dienvidkoreja - Angola
Francija - Brazīlija
Spānija - KOK
Ungārija - Zviedrija
Nīderlande - Melnkalne
Norvēģija - Japāna

Priekšsacīkstes 03:30 - 07:00

Priekšsacīkstes sievietēm
Smailīšu vieninieki 200 metros
Smailīšu divnieki 500 metros
Priekšsacīkstes vīriešiem
Kanoe divnieki 1000 metros
Smailīšu vieninieki 1000 metros

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Nigērija - Japāna
Francija - ASV (spēle tiešraidē plkst. 7.50)
Ķīna - Beļģija
Austrālija - Puertoriko

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 16:00

Grieķu-romiešu cīņa 60kg, 130kg; 77kg, 97kg
Sieviešu cīņa 76kg; 68kg

Fināls 05:50 - 16:00

Sievietes svara kategorijās 87kg un 87+kg

Fināli 06:00 - 12:00

Medaļu brauciens
49FX klase sievietēm
49 klase vīriešiem

Fināli 07:00 - 17:00

Finālspēles par 1. un 3.vietu
Sieviešu dubultspēlēs
Vīriešu vienspēlēs

Astotdaļfināls 07:00 - 07:55

Evandro Gonsalvešs Oliveira/Bruno Šmits (Brazīlija) - Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija)

Priekšsacīkstes un fināli 09:30 - 12:30

Priekšsacīkstes un fināls
Komandu sprints sievietēm
Priekšsacīkstes
Komandu iedzīšanas brauciens sievietēm
Komandu iedzīšanas brauciens vīriešiem

Fināls 11:00 - 12:25

Trīscīņa - konkūrs individuāli un komandām

Fināli 11:00 - 13:40

Finālsacensības atsevišķās disciplīnās
Vīrieši
Apļi
Atbalsta lēciens
Sievietes
Brīvās kustības

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 16:00

Finālsacensības vīriešiem
3000 metru kavēkļu skrējiens
Finālsacensības sievietēm
Diska mešana
5000 metru skrējiens
Kvalifikācija sievietēm
Kārtslēkšana
Pusfināli sievietēm
200 metru skrējiens
400 metru barjerskrējiens
Pusfināls vīriešiem 
400 metru skrējiens

3
Ceturtdaļfināli sievietēm 03:00 - 16:50

Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija) -  Hītere Benslija/Brendija Vilkersone (Kanāda)

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 06:35

Fināls vīriešiem
400 metru barjerskrējiens
Fināls sievietēm
Tāllēkšana
Priekšsacīkstes sievietēm
Šķēpa mešana (startē Līna Mūze, Anete Kociņa, Madara Palameika)
400 metru skrējiens
Priekšsacīkstes vīriešiem
Trīssoļlēkšana
1500 metru skrējiens
200 metru skrējiens

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Ceturtdaļfināli vīriešiem

Priekšsacīkstes un fināli 03:30 - 07:15

Pusfināli un fināli sievietēm
Smailīšu vieninieki 200 metros
Smailīšu divnieki 500 metros
Pusfināli un fināli vīriešiem
Kanoe divnieki 1000 metros
Smailīšu vieninieki 1000 metros

Priekšsacīkstes 03:30 - 16:45

Ceturtdaļfināla spēles vīriešiem

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Ceturtdaļfināla spēles vīriešiem. Tiešraidē spēle plkst. 8.20.

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 16:00

Grieķu-romiešu cīņa 77kg, 97kg; 67 kg, 87kg
Sieviešu cīņa 62kg, 68kg

Anastasijas Grigorjevas svara kategorijā (62kg) cīņas līdz fināliem

Fināli 05:00 - 13:40

Fināli
Sievietēm 57kg svara kategorijā
Vīriešiem 69kg svara kategorijā

Fināls 07:50 - 10:00

Vīrieši svara kategorijā 109kg B grupa

Fināli 08:30 - 10:55

Medaļu brauciens
Finn klase vīriešiem
Nacra 17 jauktā klase

Fināls 09:00 - 10:30

Fināls vīriešiem lēcienos no 3 metru tramplīna

Priekšsacīkstes un fināli 09:30 - 12:10

Priekšsacīkstes un fināli
Komandu iedzīšanas brauciens sievietēm
Komandu sprints vīriešiem
Priekšsacīkstes
Komandu iedzīšanas brauciens vīriešiem

Fināli 11:00 - 13:25

Finālsacensības atsevišķās disciplīnās
Vīrieši
Līdztekas
Stienis
Sievietes
Baļķis

Priekšsacīkstes 13:00 - 16:45

Kvalifikācija konkūrā (startē Kristaps Neretnieks un Valour)

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:55

Finālsacensības vīriešiem
Kārtslēkšana
Finālsacensības sievietēm
Vesera mešana
200 metru skrējiens
800 metru skrējiens
Priekšsacīkstes vīriešiem
110 metru barjerskrējiens
Lodes grūšana
5000 metru skrējiens
Pusfināls vīriešiem
200 metru skrējiens

Fināls 13:50 - 16:00

Vīrieši svara kategorijā 109kg (startē Artūrs Plēsnieks)

4
Ceturtdaļfināli vīriešiem 03:00 - 16:50

Ceturtdaļfināli vīriešiem

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 06:25

Finālsacensības sievietēm
400 metru barjerskrējiens
Kvalifikācija vīriešiem
Šķēpa mešana (startē Gatis Čakšs)
Pusfināls vīriešiem
110 metru barjerskrējiens
Pirmā sacensību diena desmitcīņā un septiņcīņā

Priekšsacīkstes un fināls 03:00 - 07:40

Priekšsacīkstes un fināls sievietēm parka disciplīnā

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Ceturtdaļfināli sievietēm

Priekšsacīkstes 03:30 - 06:40

Priekšbraucieni un ceturtdaļfināli vīriešiem
*Smailīšu vieninieki 200 metros (startē Roberts Akmens)
Smailīšu divnieki 1000 metros
Priekšbraucieni un ceturtdaļfināli sievietēm
Kanoe vieninieki 200 metros
Smailīšu vieninieki 500 metros
*Tiešraide

Priekšsacīkstes 03:30 - 16:45

Ceturtdaļfināla spēles sievietēm

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Ceturtdaļfināla spēles sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 16:00

Grieķu-romiešu cīņa 67kg, 87kg
Sieviešu cīņa 62kg, 57kg
Brīvā cīņa 57kg, 68kg, 86kg
Anastasijas Grigorjevas svara kategorijā (62kg) gandarījuma un finālcīņas

Fināls 07:50 - 16:00

Vīrieši svara kategorijā 109+ kg

Fināls 08:00 - 10:10

Fināls vīriešiem svara kategorijā 81kg

Fināli 08:30 - 10:55

Medaļu brauciens
470 klase vīriešiem
470 klase sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 09:30 - 13:00

Fināls
Komandu iedzīšanas brauciens vīriešiem
Priekšsacīkstes
Sprints vīriešiem
Kerings sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 12:30 - 16:00

Finālsacensības vīriešiem
Vesera mešana
800 metru skrējiens
200 metru skrējiens
Finālsacensības sievietēm
3000 metru kavēkļu skrējiens
Pusfināli sievietēm
1500 metru skrējiens
400 metru skrējiens
Pirmā sacensību diena desmitcīņā un septiņcīņā

Fināls 13:00 - 15:40

Konkūrs - fināls

5
Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 09:05

Finālsacensības vīriešiem
Trīssoļlēkšana
Lodes grūšana
110 metru barjerskrējiens
Kvalifikācija sievietēm
Augstlēkšana
4x100 metru stafete
Kvalifikācija vīriešiem
4x100 metru stafete
Pēdējā sacensību diena desmitcīņā un septiņcīņā

Priekšsacīkstes un fināls 03:00 - 07:40

Priekšsacīkstes un fināls vīriešiem parka disciplīnā

Priekšsacīkstes un fināli 03:30 - 07:05

Pusfināli un fināli vīriešiem
Smailīšu vieninieki 200 metros
Smailīšu divnieki 1000 metros

Pusfināli un fināli sievietēm
Kanoe vieninieki 200 metros
Smailīšu vieninieki 500 metros
 

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 15:40

Kumitē vīriešiem 67kg (startē Kalvis Kalniņš)
Kumitē sievietēm 55kg
Kata sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 16:00

Sieviešu cīņa 53kg, 57kg
Brīvā cīņa 57kg, 86kg, 74kg, 125kg

Fināli 05:00 - 16:40

Spēles par 1. un 3.vietu sieviešu komandām

Paukošana 07:00 - 13:30

Sacensības vīriešiem un sievietēm
Startē Pavels Švecovs

Priekšsacīkstes 07:00 - 17:00

Pusfināli vīriešiem

Priekšsacīkstes 07:15 - 16:00

Pusfināla spēles vīriešiem

Fināls 08:00 - 10:10

Fināls vīriešiem 57kg svara kategorijā

Fināls 09:00 - 10:25

Fināls sievietēm lēcienos no 10 metru torņa

Priekšsacīkstes un fināli 09:30 - 12:50

Priekšsacīkstes un fināli
Kerings sievietēm
Omniuma brauciens vīriešiem
Priekšsacīkstes
Sprints vīriešiem

Fināls 10:30 - 12:05

Soļošana vīriešiem 20 km

Priekšsacīkstes 11:00 - 17:00

Pusfināla spēles vīriešiem

Fināls 11:00 - 14:00

Spēle par 3.vietu sievietēm

Fināli 11:30 - 16:20

Finālsacensības kombinācijā vīriešiem

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:45

Finālsacensības sievietēm
Kārtslēkšana
Finālsacensības vīriešiem
400 metru skrējiens
Sacensību noslēgums desmitcīņā un septiņcīņā 
Kvalifikācija sievietēm
4x400 metru stafete
Pusfināls vīriešiem
1500 metru skrējiens

Pusfināli 15:45 - 16:45

Pusfināli vīriešiem un sievietēm

Fināls 23:30 - 04:00

Soļošana vīriešiem 50 km

6
Priekšsacīkstes 03:30 - 05:40

Priekšsacīkstes sievietēm
Kanoe divnieki 500 metros
Smailīšu četrinieki 500 metros
Priekšsacīkstes vīriešiem
Kanoe vieninieki 1000 metros
Smailīšu četrinieki 500 metros

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 15:40

Kata vīriešiem
Kumitē sievietēm 61kg
Kumitē vīriešiem 75kg

Fināli 04:00 - 06:20

Spēles par 1. un 3.vietu sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 16:00

Brīvā cīņa 74kg, 125kg, 65kg, 97kg
Sieviešu cīņa 53kg, 50kg

Fināli 05:00 - 08:00

Spēle par 1.vietu sievietēm

Fināli 05:00 - 16:40

Fināli par 1. un 3.vietu vīriešu komandām

Priekšsacīkstes 07:00 - 17:00

Pusfināli sievietēm

Priekšsacīkstes 07:40 - 16:00

Pusfināla spēles sievietēm

Fināls 08:00 - 09:40

Fināls vīriešiem 91kg svara kategorijā

Sieviešu sacensības 08:30 - 14:15

Peldēšana, paukošana bonusa raunds, jāšana, kombinācija

Priekšsacīkstes un fināli 09:30 - 13:15

Fināli
Sprints vīriešiem
Medisona brauciens sievietēm
Priekšsacīkstes
Sprints sievietēm

Fināls 10:30 - 12:15

Soļošana sievietēm 20 km

Priekšsacīkstes 11:00 - 17:00

Pusfināla spēles sievietēm

Fināli 11:30 - 16:20

Finālsacensības kombinācijā sievietēm

Priekšsacīkstes 13:00 - 16:05

Konkūrs komandām - kvalifikācija

Priekšsacīkstes un fināli 13:50 - 16:55

Finālsacensības sievietēm
Šķēpa mešana
400 metru skrējiens
1500 metru skrējiens
4x100 metru stafete
Finālsacensības vīriešiem
5000 metru skrējiens
4x100 metru stafete
Priekšsacīkstes vīriešiem
4x400 metru stafete

Fināli 14:00 - 17:00

Spēle par 3.vietu vīriešiem

7
Fināls 01:30 - 10:30

Noslēguma raunds sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 03:30 - 06:50

Pusfināli un fināli sievietēm
Kanoe divnieki 500 metros
Smailīšu četrinieki 500 metros

Pusfināli un fināli vīriešiem
Kanoe vieninieki 1000 metros
Smailīšu četrinieki 500 metros

Fināli 04:00 - 04:50

Fināli par 1. un 3.vietu vīriešiem

Fināls 04:00 - 04:15

Maratons sievietēm

Fināli 05:30 - 07:30

Spēle par 1.vietu vīriešiem

Fināli 06:40 - 12:20

Finālspēles par 1. un 3.vietu sievietēm

Fināli 07:30 - 09:30

Spēle par 3.vietu vīriešiem

Priekšsacīkstes un fināli 08:00 - 14:45

Kumitē sievietēm 61+kg
Kumitē vīriešiem 75+kg

Fināli 08:00 - 09:55

Fināli
Vīriešiem 52kg svara kategorijā
Vīriešiem 75kg svara kategorijā
Sievietēm 51kg svara kategorijā
Sievietēm 69kg svara kategorijā

Vīriešu sacensības 08:30 - 14:15

Peldēšana, paukošana bonusa raunds, jāšana, kombinācija
Startē Pavels Švecovs

Fināls 09:00 - 10:25

Fināls vīriešiem lēcienos no 10 metru torņa

Fināls 09:20 - 12:00

Finālsacensības daudzcīņā

Priekšsacīkstes un fināli 09:30 - 12:25

Fināls
Medisona brauciens vīriešiem
Priekšsacīkstes
Sprints sievietēm
Kerings vīriešiem

Fināli 11:00 - 13:00

Spēle par 3.vietu vīriešiem

Priekšsacīkstes un fināli 12:45 - 16:00

Brīvā cīna 65kg, 97kg
Sieviešu cīņa 50kg

Fināls 13:00 - 15:30

Konkūrs komandām - fināls

Fināli 13:00 - 16:20

Finālsacensības vīriešiem
Šķēpa mešana
1500 metru skrējiens
4x400 metru stafete
Finālsacensības sievietēm
Augstlēkšana
10 000 metru skrējiens
4x400 metru stafete

Fināli 13:00 - 15:00

Spēle par 3.vietu sievietēm

Fināli 13:00 - 16:30

Spēle par 3.vietu vīriešiem

Fināls 14:30 - 17:30

Spēle par 1.vietu vīriešiem

Fināls 15:00 - 17:30

Spēle par 1.vietu vīriešiem

Fināls 15:15 - 17:45

Spēle par 1.vietu vīriešiem

8
Fināls 01:00 - 03:45

Maratons vīriešiem

Fināls 03:00 - 05:00

Spēle par 3.vietu sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 06:15

Fināli
Sprints sievietēm
Kerings vīriešiem
Komandu sprints sievietēm
Omniuma brauciens sievietēm

Fināls 05:00 - 07:00

Spēle par 3.vietu sievietēm

Fināls 05:00 - 06:55

Fināls grupu sacensībās

Fināls 05:30 - 08:00

Spēle par 1.vietu sievietēm

Fināls 07:30 - 10:00

Spēle par 1.vietu sievietēm

Fināli 07:40 - 10:20

Finālspēles par 1.un 3.vietu vīriešiem

Fināli 08:00 - 09:55

Fināli
Sievietēm 60kg svara kategorijā
Vīriešiem 63kg svara kategorijā
Sievietēm 75kg svara kategorijā
Vīriešiem 91+kg svara kategorijā

Fināls 09:00 - 11:30

Spēle par 1.vietu sievietēm

9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
Sporta veidi
Medaļas
Kopā
Ķīna
Ķīna chn
23 14 13 50
ASV
ASV usa
20 23 16 59
Japāna
Japāna jpn
17 5 9 31
Austrālija
Austrālija aus
14 3 14 31
KOK *
KOK * kok
12 19 13 44
Lielbritānija
Lielbritānija gbr
10 10 12 32
Francija
Francija fra
5 10 6 21
Koreja
Koreja kor
5 4 8 17
Itālija
Itālija ita
4 8 15 27
Nīderlande
Nīderlande ned
4 7 6 17
Vācija
Vācija ger
4 4 11 19
Jaunzēlande
Jaunzēlande nzl
4 3 4 11
Čehija
Čehija cze
4 3 1 8
Kanāda
Kanāda can
3 4 7 14
Šveice
Šveice sui
3 4 5 12
Horvātija
Horvātija cro
3 2 2 7
Brazīlija
Brazīlija bra
2 3 5 10
Taivāna
Taivāna twn
2 3 4 9
Ungārija
Ungārija hun
2 2 2 6
Slovēnija
Slovēnija svn
2 1 1 4
Kosova
Kosova xk
2 0 0 2
Katara
Katara qat
2 0 0 2
Ekvadora
Ekvadora ecu
2 0 0 2
SPĀNIJA
SPĀNIJA esp
1 3 3 7
Gruzija
Gruzija geo
1 3 1 5
Rumānija
Rumānija rou
1 3 0 4
Zviedrija
Zviedrija swe
1 3 0 4
Venecuēla
Venecuēla ven
1 3 0 4
Dienvidāfrika
Dienvidāfrika zaf
1 2 0 3
Honkonga
Honkonga hkg
1 2 0 3
Slovākija
Slovākija svk
1 2 0 3
Austrija
Austrija aut
1 1 3 5
Serbija
Serbija srb
1 1 2 4
Beļģija
Beļģija bel
1 1 1 3
Norvēģija
Norvēģija nor
1 1 1 3
Jamaika
Jamaika jam
1 1 1 3
Tunisija
Tunisija tun
1 1 0 2
Polija
Polija pol
1 1 0 2
Turcija
Turcija tur
1 0 2 3
Izraēla
Izraēla isr
1 0 2 3
Īrija
Īrija irl
1 0 2 3
Igaunija
Igaunija est
1 0 1 2
Uzbekistāna
Uzbekistāna uzb
1 0 1 2
Baltkrievija
Baltkrievija blr
1 0 1 2
Fidži
Fidži fji
1 0 1 2
Irāna
Irāna irn
1 0 0 1
Grieķija
Grieķija grc
1 0 0 1
Bermuda
Bermuda bmu
1 0 0 1
Filipīnas
Filipīnas phl
1 0 0 1
Taizeme
Taizeme tha
1 0 0 1
Latvija
Latvija lat
1 0 0 1
Etiopija
Etiopija eth
1 0 0 1
Kolumbija
Kolumbija col
0 2 1 3
Dominikāna
Dominikāna dom
0 2 0 2
Ukraina
Ukraina ukr
0 1 5 6
Indonēzija
Indonēzija idn
0 1 2 3
Mongolija
Mongolija mng
0 1 2 3
Indija
Indija ind
0 1 1 2
Kuba
Kuba cub
0 1 1 2
Uganda
Uganda uga
0 1 1 2
Portugāle
Portugāle por
0 1 1 2
Dānija
Dānija den
0 1 1 2
Sanmarīno
Sanmarīno smr
0 1 1 2
Maķedonija
Maķedonija mkd
0 1 0 1
Bulgārija
Bulgārija bgr
0 1 0 1
Jordānija
Jordānija jor
0 1 0 1
Turkmenistāna
Turkmenistāna tkm
0 1 0 1
Kazahstāna
Kazahstāna kaz
0 0 3 3
Meksika
Meksika mex
0 0 3 3
Azerbaidžāna
Azerbaidžāna aze
0 0 2 2
Ēģipte
Ēģipte egy
0 0 2 2
Somija
Somija fin
0 0 1 1
Kotdivuāra
Kotdivuāra civ
0 0 1 1
Argentīna
Argentīna arg
0 0 1 1
Kuveita
Kuveita kwt
0 0 1 1
Malaizija
Malaizija mys
0 0 1 1
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt