LTV podkāsts «Parunāsim» 7.epizode. Ar Agitu Cāni-Ķīli un Zani Gargažinu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Straujiem soļiem tuvojas jau desmitā sabiedrisko mediju balvas "Kilograms kultūras" pasniegšanas ceremonija. Tieši tāpēc saulainā pēcpusdienā uz sarunu uzaicinājām pirmās ceremonijas un šī gada tiešraides režisori Agitu Cāni-Ķīli un šī gada ceremonijas un laukuma režisori Zani Gargažinu.

Abas ir pieredzes bagātas Latvijas Televīzijas režisores un savas gaitas televīzijā sākušas asistenta pozīcijā. Sarunas laikā Zane atklāja, ka viņai tik ļoti paticis darbs pie "Kas te? Es te!", ka viņa labprātīgi ātrāk devusies prom no draugu ballītes, lai varētu krāsot Latvijas karogus nākamajam raidījumam. Savukārt Agita izstāstīja, kāds liels un neticams sapnis piepildījies, tieši pateicoties darbam televīzijā. Tāpat arī abas režisores komentēja savu iecienītāko režijas pozīciju, un visi trīs runātāji pastāstīja, kas ir viņu mīļākā vieta televīzijas mājā. Šis un vēl krietni vairāk jaunākajā podkāsta "Parunāsim" epizodē!

LTV podkāsts «Parunāsim» 7.epizode. Ar Agitu Cāni-Ķīli un Zani Gargažinu.
00:00 / 01:12:10
Lejuplādēt

Klausies podkāstu "Parunāsim" sev ērtā vietā un laikā. Ieraksti pieejami Latvijas Televīzijas "Spotify", "Apple Podcasts" un "Youtube" kontos.

Par podkāstu

Podkāstā uz interesantām sarunām par tēmām, kas skar ikvienu Latvijas Televīzijas darbinieku (un arī skatītājus), Reinis Ošenieks aicina LTV cilvēkus no 0. līdz 20. stāvam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Ārpus ētera

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti