«Bronzas komandas» fiziskās sagatavotības treneris Ēriks Visockis «Sporta studijas» podkāsts #105

Ēriks Visockis par Latvijas hokeja valstsvienības spēlētāju fizisko sagatavotību atbild kopš 2017. gada, kad izlases treneris vēl bija kanādietis Bobs Hārtlijs. Pirmais šoks par amata uzticēšanu ātri pārdzīvots, un šis jau bija sestais pasaules čempionāts, kur Visockis sekoja līdzi spēlētāju spējām, plānoja slodzes treniņnometnē.

Arī visiem treneriem, fizioterapeitiem, masieriem, ekipējuma menedžeriem bronzas panākums sniedz eiforiju, bet vienlaikus arī labi padarīta darba sajūtu.

Latvijas Televīzijas "Sporta Studijas" aizkulisēs Visockis atklāja, ka pēc neveiksmīgā 2022. gada pasaules čempionāta turpat Tamperē bija jau izlēmis teikt ardievas hokeja valstsvienībai. Pateicībā par darbu fiziskās sagatavotības speciālists pat saņēma īpašu hokeja valstsvienības kreklu. Tiesa, daugmalieti izlases vadība pierunāja atgriezties, un šī Rīgā un Tamperē izkaltā bronzas medaļa izcīnīta, kārtīgi izmainot treniņnometnes plānošanu, fiziskās sagatavotības darbu.

Mūsdienās visiem treneriem jārēķinās arī ar spēlētāju psiholoģisko noturību, pandēmijas gados tā spēlētājiem ir mainījusies kardināli, tāpēc nokopēt citu gadu treniņnometņu plānus nevar, tas vienkārši vairs nestrādā. Visockis sarunā atklāja arī aizkulises spēļu laikā, kā spēlētājus pēc traumām atgriež atpakaļ laukumā, kas notika ģērbtuvē, kuri bija emocionāli līderi ģērbtuvēs un ko komandā dod veterāni.

Podkāsta video versija

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti