Animācija «Eirobumbas»: Zviedrs mēnesī nopelna vairāk nekā rumānis gadā! Bet pirktspēja?

 „Euranet Plus" sadarbībā ar lsm.lv un Latvijas Radio turpina projektu „Euroballs" jeb „Eirobumbas"  - 12 unikālo animācijas īsfilmu sēriju par Eiropu, tās lēmumu pieņemšanas procesiem un mītiem.

Vidēji eiropieši pelna 1424 eiro mēnesī. Zviedrijā algas ir visaugstākās: vidēji šīs vikingu nācijas pilsoņi pelna 2436 eiro mēnesī, savukārt Rumānijā vidējais ienākums ir 175 eiro. Zviedrs mēnesī nopelna vairāk nekā rumānis gadā! Taču krietni atšķiras arī cenas un pirktspēja, skaidro „Eirobumbas”.

Saistītie raksti
5 komentāri
LvGirl :*
Kadi 1424 eiro bet gan latviesi zviedrija nopelna 4000 eiro vai mazliet mazak stradajot, par apkopeju un celtnieku protams ja strada oficjali un ir zviedru id
Māris
Šeit būs plašāki dati: http://epp.eurostat.ec.europa.eu/statistics_explained/index.php/GDP_at_regional_level/lv
budzis
Dace, ar pakalpojumiem bus lidzigi - frizieris uk izmaksa arpratigi salidzinajuma ar lv. Pakalpojumi visur izmaksa lidzigi (stunads), bet preces atskiras tikai akcizu un nodoklu del
Alus
Nekorekts salīdzinājums ar alus cenu, kā piemēru ņemot Franciju. Francijā ir speciāls nodoklis alum, tāpēc tas arī ir dārgāks. Bet kopumā labi, lai gan varēja tiešām izvelēties citas preces, nekā cigaretes, alu un benzīnu! Kāpēc ne maizes klaipu un piena paku? Eirobumbas tikai futbola faniem - alus un cigaretes, jeeee!
Dace
Labi. Varēja būt vairāk sadzīvisku cenu un nozīmīgu pakalpojumu cenu salīdzinājumi.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Animācijas
Ārpus ētera
Jaunākie
Populārākie
Interesanti