Anglija
Panama

Vairāk

Meksikas futbolisti uz uzvaru ceļa noturas arī pret Dienvidkoreju
Otro uzvaru Pasaules kausa finālturnīrā sestdien Rostovā izcīnīja Meksikas futbolisti, kas ar 2:1 pārspēja Dienvidkorejas izlasi, nostiprinot cerības iekļūt astotdaļfinālā. Meksikāņi F grupā iepriekš uzveica arī pašreizējo trofejas īpašnieci Vāciju un ir droši pretendenti uz dalību izslēgšanas turnīrā.
Kristiāns Girvičs: Jāņu futbols – kas var būt labāks par to!
Kamēr visa Latvija līgos pie ugunskuriem un svētku galdiem, Pasaules kauss futbolā turpināsies bez brīvdienām. Tā kā gan Līgo dienā, gan Jāņos notiks pa trim spēlēm, ir vērts parūpēties, lai tuvumā būtu TV ekrāns. Par svētku futbola kulmināciju laikam jāsauc Līgo vakara spēli, kurā pasaules čempionvienība Vācija, tiekoties ar Zviedriju, mēģinās sasmelt čempionāta startā izlieto ūdeni.
Šveicieši izrauj uzvaru bezkompromisa duelī pret Serbijas futbolistiem
Šveices futbola valstsvienība piektdien Kaļiņingradā aizrautīgā spēlē ar 2:1 uzvarēja Serbijas izlasi un līdzsvaroja pretendentu izredzes uz dalību Pasaules kausa finālturnīra izslēgšanas kārtā. Pirms pēdējās kārtas spēlēm E grupā pa četriem punktiem ir Brazīlijai un Šveicei, bet vienu punktu mazāk iekrājusi Serbijas izlase. 
Otrajā puslaikā pamodusies Nigērijas izlase pārspēj nepiekāpīgo Islandi
Pēc neizteiksmīga pirmā puslaika Nigērijas izlase piektdien Volgogradā spožā mača turpinājumā ar Ahmeda Musas diviem iesistiem vārtiem nodrošināja uzvaru 2:0 pār Islandi Pasaules kausa finālturnīra D grupā. Izredzes uz iekļūšanu izslēgšanas spēlēs saglabāja arī islandieši, tiesa, viņu konkurenti ir labākās pozīcijās.
Kristiāns Girvičs: Brazīliešu samba un Islandes vienreizējā iespēja
Pasaule vēl tikai atgūstas pēc Argentīnas futbolistu šokējošās neveiksmes, bet piektdiena Pasaules kausā sāksies ar daudzu iemīļoto Brazīlijas futbolistu spēli pret Kostariku. Pēc tam pie mums ne mazāk populārajai Islandes izlasei mačā ar Nigēriju būs vienreizēja izdevība pietuvoties vietai izslēgšanas mačos, bet futbola dienas noslēgumā gaidāma bezkompromisa cīņa Serbijas un Šveices mačā.
A grupa P
Krievija RUS
6
Urugvaja URU
6
Ēģipte EGY
0
Saūda Arābija KSA
0
B grupa P
Portugāle POR
4
SPĀNIJA ESP
4
Irāna IRN
3
Maroka MAR
0
C grupa P
Francija FRA
6
Dānija DEN
4
Austrālija AUS
1
Peru PER
0
D grupa P
Horvātija CRO
6
Nigērija NGA
3
Islande ISL
1
Argentīna ARG
1
E grupa P
Brazīlija BRA
4
Šveice SUI
4
Serbija SRB
3
Kostarika CRI
0
F grupa P
Meksika MEX
6
Vācija GER
3
Zviedrija SWE
3
Koreja KOR
0
G grupa P
Beļģija BEL
6
Anglija ENG
3
Panama PAN
0
Tunisija TUN
0
H grupa P
Senegāla SEN
3
Japāna JPN
3
Polija POL
0
Kolumbija COL
0