Svētdien Pasaules kausa finālturnīrā Maskavā, "Lužņiku" stadionā, cīņu par uzvarām uzsāka titulētā Vācijas futbola izlase, kura pēc 36 gadu pārtraukuma piedzīvoja zaudējumu turnīra pirmajā spēlē, ar 0:1 piekāpjoties sparīgajai Meksikas izlasei.

Jau no pirmās minūtes meksikāņi aktīvi sāka apdraudēt šobrīdējo pasaules čempionu vārtus. Taču arī Vācijas futbolisti nepalika atbildi parādā - aktīvs un aizraujošs futbols no pirmās minūtes, strauji pārejot no aizsardzības uzbrukumā abu komandu izpildījumā.

Aktīvā spēle 35. minūtē vainagojās panākumiem, kad Meksikas valstsvienība nokļuva vadībā, pateicoties vien 22 gadus vecā talanta Irvinga Lozano vārtu guvumam.

Meksika izvirzās vadībā

Pirmajā puslaikā Vācijai tā arī neizdevās izlīdzināt rezultātu, lai gan bumbu kontrolēja vairāk tieši viņi, un doties pārtraukumā nācās iedzinēju lomā.

Otrajā periodā turpinājās aktīva un aizraujoša spēle, taču bīstamāka tā bija tieši Meksikas izlases izpildījumā. Vācija gan izmisīgi centās panākt rezultāta izlīdzinājumu.

Vācijas izlase nesekmīgi cenšas panākt neizšķirtu

Vācijas izlases mēģinājumi gūt vārtus nevainagojas panākumiem

Par spīti nemitīgajiem uzbrukumiem Meksikas izlasei izdevās nosargāt savu vārtu cietoksni neieņemtu.