Parīzē un Zagrebā līdzjutēji sagaida savas futbola izlases

Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs futbolā ir noslēdzies, bet kaislības nerimst – pirmdien kā varoņi mājās tika sagaidīti gan jaunie pasaules čempioni Francijas izlase, gan arī Zagrebā līksmoja Horvātijas fani.

Jau ziņots, ka par pasaules čempioniem tika kronēta Francijas izlase, kas ar rezultātu 4:2 uzvarēja Horvātijas izlasi.

Parīzē uzvarētājus sagaidīja tūkstošiem līdzjutēju, priecājoties par izcīnīto uzvaru. Varenas svinības arī Zagrebas centrā - lai gan horvāti finālspēlē zaudēja, viņus mājās sagaidīja kā īstenus varoņus.

1 komentārs
Anonīms lietotājs 24543
Zagreba ir paredzēts pastaigai. Baudīt pa Upper Town sarkano jumtu un bruģakmeņu slavu, piparu ar baznīcu spiers. Crane savu kaklu, lai redzētu kupoli un grezns augšējā grīdas frippery apakšējā pilsētā izjauktu separācijas, neo baroka un art deco ēku. Izpētiet pilsētas smagākos kabatās, kur neglīganās betona sienas vietējo ielu mākslinieku vidū ir pārveidojušās par krāsainiem sienām. Šī pilsēta atlīdzina tos, kas ir kājām. https://www.visicelojumi.lv/horvatija/zagreba/ Pēc tam veiciet vietējos iedzīvotājus un dodieties uz kafejnīcu. Kafejnīcu kultūra šeit ir tikai viens aspekts šīs pilsētas dinamiskās ielu dzīves apstākļos, ko veicina gadu gaitā notiekoši notikumi, kas apvieno mūziku, pop-up tirgus un pārtikas stendus plazās un parkos. Pat tad, ja nav nekas, centrālais pulkstenis ar jaunprātīgu enerģiju, tāpēc nav pārsteigums, ka Horvātijas galvaspilsēta tagad ievieš pilsētas pārtraukuma ļaudis. Zagreba ir mazā pilsēta, kas to varēja.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa P
Urugvaja URU
9
Krievija RUS
6
Saūda Arābija KSA
3
Ēģipte EGY
0
B grupa P
SPĀNIJA ESP
5
Portugāle POR
5
Irāna IRN
4
Maroka MAR
1
C grupa P
Francija FRA
7
Dānija DEN
5
Peru PER
3
Austrālija AUS
1
D grupa P
Horvātija CRO
9
Argentīna ARG
4
Nigērija NGA
3
Islande ISL
1
E grupa P
Brazīlija BRA
7
Šveice SUI
5
Serbija SRB
3
Kostarika CRI
1
F grupa P
Zviedrija SWE
6
Meksika MEX
6
Koreja KOR
3
Vācija GER
3
G grupa P
Beļģija BEL
9
Anglija ENG
6
Tunisija TUN
3
Panama PAN
0
H grupa P
Kolumbija COL
6
Japāna JPN
4
Senegāla SEN
4
Polija POL
3