Ibrahimovičs un Bekhems noslēdz derības par Zviedrijas-Anglijas spēli

Zviedrijas rezultatīvākais vārtu guvējs Zlatans Ibrahimovičs un bijušais Anglijas izlases kapteinis Deivids Bekhems vienojās par draudzīgu derību nosacījumiem, katrs atbalstot savu favorītu sestdien gaidāmajā Pasaules kausa ceturtdaļfināla spēlē. Zviedrijas un Anglijas izlašu spēle Samarā sāksies plkst. 17 un tiešraidē to varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.

Derības sociālajos tīklos ierosināja Ibrahimovičs, piedāvājot Bekhemam uzsaukt pusdienas jebkurā pasaules vietā, ja uzvarēs Anglija. Savukārt Bekhemam būtu jāapmaksā Ibrahimoviča iepirkšanās IKEA veikalā, ja pusfinālā tiktu zviedri. 

 


Bekhems piekrita personiski pavadīt Ibrahimoviču un nopirkt visu nepieciešamo IKEA veikalā, ja Zviedrija būs pārāka. Taču angļu uzvaras gadījumā Bekhems aicināja Ibrahimoviču apmeklēt Anglijas izlases spēli Vemblija stadionā Londonā Anglijas izlases kreklā un puslaika pārtraukumā pamieloties ar ceptu zivi un fritētiem kartupeļiem jeb ''fish&chips''.

Līgumu ar Losandželosas "Galaxy" noslēgušo Ibrahimoviču neiekļāva Zviedrijas izlasē dalībai Pasaules kausa finālturnīrā, lai gan 36 gadus vecais uzbrucējs bija pārliecināts par uzaicināšanu un aprīlī paziņoja, ka bez viņa tā nebūs īsta Pasaules kausa izcīņa.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa P
Urugvaja URU
9
Krievija RUS
6
Saūda Arābija KSA
3
Ēģipte EGY
0
B grupa P
SPĀNIJA ESP
5
Portugāle POR
5
Irāna IRN
4
Maroka MAR
1
C grupa P
Francija FRA
7
Dānija DEN
5
Peru PER
3
Austrālija AUS
1
D grupa P
Horvātija CRO
9
Argentīna ARG
4
Nigērija NGA
3
Islande ISL
1
E grupa P
Brazīlija BRA
7
Šveice SUI
5
Serbija SRB
3
Kostarika CRI
1
F grupa P
Zviedrija SWE
6
Meksika MEX
6
Koreja KOR
3
Vācija GER
3
G grupa P
Beļģija BEL
9
Anglija ENG
6
Tunisija TUN
3
Panama PAN
0
H grupa P
Kolumbija COL
6
Japāna JPN
4
Senegāla SEN
4
Polija POL
3