Horvātijas futbolistu treneris: Apturējām Mesi, tiksim galā arī ar Keinu

Horvātijas valstsvienība Pasaules kausa finālturnīrā prata apturēt Argentīnas futbola izlases līderi Lionelu Mesi, tādēļ trešdien pusfinālā pret Angliju spēs tikt galā arī ar nākamo pretinieku rezultatīvo uzbrucēju Hariju Keinu, paziņoja horvātu galvenais treneris Zlatko Daličs. 

Keinu un Rahīmu Sterlingu horvātu treneris uzskata par draudīgākajiem spēlētājiem Anglijas izlasē, kurā nav acīmredzamu trūkumu, vēstīja BBC. "Taču mēs ticam saviem spēkiem, no Anglijas mēs nebaidāmies," teica Daličs.

Līdzšinējās spēlēs finālturnīrā Keins ir guvis sešus vārtus, un Daličs rēķinās, ka uzbrucēju nebūs viegli apturēt, tomēr Horvātijas izlases treneris ir pārliecināts par saviem centra aizsargiem, kurus ļoti augstu vērtē. 

Par Anglijas izlases spēcīgākajiem ieročiem 51 gadu vecais Daličs uzskata ātrumu, soda sitienu izpildīšanu un garo futbolistu spēli vārtu priekšā pēc stūra sitieniem. Treneris cildināja arī Sterlingu, kurš īpaši bīstams esot duetā ar Keinu. 

Paturot prātā, cik relatīvi viegli angļi ceturtdaļfinālā pārspēja Zviedriju, horvātus gaida nopietns pārbaudījums, taču nav neviena iemesla no pretiniekiem baidīties, sacīja Daličs. Viņš uzsvēra, ka Horvātijas futbolisti ir pārliecināti par sevi. Grupas kārtā horvāti ar 3:0 uzveica Mesi pārstāvēto Argentīnas izlasi

Pirmajā pusfinālā otrdien Sanktpēterburgā tiksies Francijas un Beļģijas izlases. Horvāti un angļi dienu vēlāk spēlēs Maskavā. Spēles tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa P
Urugvaja URU
9
Krievija RUS
6
Saūda Arābija KSA
3
Ēģipte EGY
0
B grupa P
SPĀNIJA ESP
5
Portugāle POR
5
Irāna IRN
4
Maroka MAR
1
C grupa P
Francija FRA
7
Dānija DEN
5
Peru PER
3
Austrālija AUS
1
D grupa P
Horvātija CRO
9
Argentīna ARG
4
Nigērija NGA
3
Islande ISL
1
E grupa P
Brazīlija BRA
7
Šveice SUI
5
Serbija SRB
3
Kostarika CRI
1
F grupa P
Zviedrija SWE
6
Meksika MEX
6
Koreja KOR
3
Vācija GER
3
G grupa P
Beļģija BEL
9
Anglija ENG
6
Tunisija TUN
3
Panama PAN
0
H grupa P
Kolumbija COL
6
Japāna JPN
4
Senegāla SEN
4
Polija POL
3