Horvātijas futbolisti sola būt gatavi arī finālā spēlēt papildlaiku

Pasaules kausa finālturnīrā gūtie panākumi Horvātijas izlases sniegumu ir tikai uzlabojuši, un komanda arī finālā būs gatava cīņai ne tikai pamatlaikā, bet arī pagarinājumā, pēc uzvaras pusfinālā žurnālistiem teica valstsvienības aizsargs Vedrans Čorluka. 

Pēc trešdien pagarinājumā gūtās uzvaras 2:1 pār Angliju horvātus svētdien Maskavā gaida fināls pret Francijas valstsvienību. Visās trijās spēlēs izslēgšanas turnīrā Horvātijas izlasei laukumā bija jāpavada ne tikai pamatlaiks - pirms panākuma pret Angliju uzvaras pār Dāniju un Krieviju horvāti guva pēcspēles 11 metru sitienos.

Čorluka gan nešaubās, ka horvātiem finālā spēka nepietrūks. "Mums bija laba sagatavošanās, mūsu panākumi dod enerģiju vēl labāk turpināt. Ja finālā vajadzēs spēlēt 120 minūtes, izdarīsim to bez problēmām," viņš teica.

Franči visas trīs uzvaras izslēgšanas turnīrā guva pamatlaikā, turklāt viņiem līdz finālam būs viena atpūtas diena vairāk.

Pusfinālu zaudētāji angļi un beļģi sestdien Sanktpēterburgā noskaidros trešās vietas ieguvējus. Fināls svētdien būs Maskavā, Lužņiku stadionā. Spēles tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.

1 komentārs
Kremilek Rukis
Ne gluži par tēmu: nez, kurš lsm.lv ir atbildīgs par idiotisko futbola spēļu apskata kodējumu? Kad pēc lapas ielādēšanas (Firefox 61.0.1) ielādējas un automātiski sāk spēlēties *visi* pievienotie video faili? Īsta kakafonija, kad kādi pieci Kreipāni reizē sāk satraukti brēkāt!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa P
Urugvaja URU
9
Krievija RUS
6
Saūda Arābija KSA
3
Ēģipte EGY
0
B grupa P
SPĀNIJA ESP
5
Portugāle POR
5
Irāna IRN
4
Maroka MAR
1
C grupa P
Francija FRA
7
Dānija DEN
5
Peru PER
3
Austrālija AUS
1
D grupa P
Horvātija CRO
9
Argentīna ARG
4
Nigērija NGA
3
Islande ISL
1
E grupa P
Brazīlija BRA
7
Šveice SUI
5
Serbija SRB
3
Kostarika CRI
1
F grupa P
Zviedrija SWE
6
Meksika MEX
6
Koreja KOR
3
Vācija GER
3
G grupa P
Beļģija BEL
9
Anglija ENG
6
Tunisija TUN
3
Panama PAN
0
H grupa P
Kolumbija COL
6
Japāna JPN
4
Senegāla SEN
4
Polija POL
3