Angliju un Zviedriju soda par neatbilstošām futbolistu zeķēm, Horvātiju - par dzērienu

Starptautiskā futbola federācija (FIFA) noteikusi 70 000 dolāru (60 000 eiro) sodu Anglijas un Zviedrijas futbola federācijām par abu valstsvienību vairāku spēlētāju došanos laukumā Pasaules kausa spēlēs neatļauta zīmola zeķēs, trešdien vēstīja Lielbritānijas mediji. 

Futbolisti ērtumam un spēles komfortam izvēlējās FIFA neapstiprināta zīmola zeķes, tādēļ nacionālajām federācijām jāmaksā sods par mārketinga un inventāra noteikumu pārkāpumu. FIFA stingri seko futbolistu izskatam spēlēs, lai ievērotu oficiālo sponsoru intereses. 

Savukārt Horvātijas Futbola federācijai 70 000 dolāru jāmaksā par astotdaļfināla spēlē pret Dāniju izrādītām FIFA neapstiprināta dzērienu ražotāja pudelēm. Soda naudas gan nav lielas salīdzinājumā ar FIFA paredzētajām naudas balvām - pa astoņiem miljoniem dolāru saņems komandas, kas netika tālāk par grupu kārtu, bet katrā izslēgšanas kārtā summa pieaug, un čempioniem pienāksies 38 miljoni dolāru.

Ne tik lielu sodu FIFA piesprieda Krievijas futbola federācijai par valstsvienības fanu neonacistisku plakātu grupas kārtas spēlē Samarā pret Urugvaju. Krievijas futbola federācijai jāmaksā 10 100 dolāru sods.

Pasaules kausa izcīņā Krievijā atlicis aizvadīt vairs tikai divas spēles - sestdien Anglijas un Beļģijas izlases Sanktpēterburgā noteiks 3.vietas ieguvējus, bet svētdien Maskavā franču un horvātu mačā kļūs zināmi titula ieguvēji. 

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa P
Urugvaja URU
9
Krievija RUS
6
Saūda Arābija KSA
3
Ēģipte EGY
0
B grupa P
SPĀNIJA ESP
5
Portugāle POR
5
Irāna IRN
4
Maroka MAR
1
C grupa P
Francija FRA
7
Dānija DEN
5
Peru PER
3
Austrālija AUS
1
D grupa P
Horvātija CRO
9
Argentīna ARG
4
Nigērija NGA
3
Islande ISL
1
E grupa P
Brazīlija BRA
7
Šveice SUI
5
Serbija SRB
3
Kostarika CRI
1
F grupa P
Zviedrija SWE
6
Meksika MEX
6
Koreja KOR
3
Vācija GER
3
G grupa P
Beļģija BEL
9
Anglija ENG
6
Tunisija TUN
3
Panama PAN
0
H grupa P
Kolumbija COL
6
Japāna JPN
4
Senegāla SEN
4
Polija POL
3