VIDEO blogs: Phjončhanā valda īsta ziema ar mākslīgu sniegu

Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu kontekstā bieži tiek piesaukti īsti ziemīgi laikapstākļi. Korejā patiešām valda pamatīgs aukstums, tomēr ārpus olimpiskajiem objektiem sniega īsti nemaz nav, un sacensībām baltais segums ir sagādāts mākslīgi, pārliecinājās lsm.lv žurnālists Tālis Eipurs.

Braucot no mītnes vietas uz olimpisko preses centru, pa autobusa logu redzams, ka ainava ir brūnganos toņos, jo zemi sniegs nesedz. Tikmēr pašiem dienvidkorejiešiem teju vēl svarīgāka par olimpiskajām spēlēm šķiet ziemeļu kaimiņu delegācijas ierašanās, kam tiek veltīta pamatīga uzmanība.

Drošības pārbaudes iekļūšanai žurnālistiem paredzētajos mediju objektos ir striktas, taču tā ir ierasta prakse līdzīga mēroga sporta notikumos.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7
8
Jauktie pāri, grupas kārta #1 02:05 - 04:00

ASV - Olimpieši no Krievijas
Kanāda - Norvēģija
Koreja - Somija
Ķīna - Šveice

Jauktie pāri, grupas kārta #2 13:05 - 15:00

Somija - Šveice
Koreja - Ķīna
Olimpieši no Krievijas - Norvēģija
ASV - Kanāda

Standarta tramplīns, kvalifikācija vīriešiem 14:30 - 14:30
9
Jauktie pāri, grupas kārta #3 01:35 - 03:30

Koreja - Norvēģija
ASV - Šveice
Ķīna - Kanāda
Olimpieši no Krievijas - Somija

Komandu sacensības: Īsā programma vīriešiem un pāriem 03:00 - 06:30
Moguls sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 03:45
Moguls vīriešiem, kvalifikācija 04:45 - 05:30
Jauktie pāri, grupas kārta #4 06:35 - 08:30

Kanāda - Somija
Ķīna - olimpieši no Krievijas
ASV - Koreja
Šveice - Norvēģija

10
Jauktie pāri, grupas kārta #5 02:05 - 04:00

Ķīna - ASV
Norvēģija - Somija
Kanāda - Šveice
Koreja - olimpieši no Krievijas

Sloupstails vīriešiem, kvalifikācija 03:00 - 03:00
Skiatlons sievietēm 7,5 km + 7,5 km 09:15 - 10:20
Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Japāna - Zviedrija

1500 m vīriešiem, priekšskrējieni un pusfināli 12:00 - 12:00
Vīrieši, 1. un 2. brauciens 12:10 - 15:20
500 m sievietēm, priekšskrējieni 12:44 - 12:44
3000m sievietēm 13:00 - 13:00
Jauktie pāri, grupas kārta #6 13:05 - 15:00

Olimpieši no Krievijas - Kanāda

Šveice - Koreja

Norvēģija - ASV

Somija - Ķīna

Sievietes, 7,5 km sprints 13:15 - 14:45
3000m stafete sievietēm, kvalifikācija 13:52 - 13:52
Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

Šveice - Koreja

1500m vīriešiem, fināli 14:22 - 14:22
Standarta tramplīns vīriešiem, pirmie lēcieni 14:35 - 14:35
Standarta tramplīns vīriešiem, fināla lēcieni 15:35 - 15:35
11
Jauktie pāri, grupas kārta #7 02:05 - 04:00

Norvēģija - Ķīna
Somija - ASV
Šveice - olimpieši no Krievijas
Kanāda - Koreja

Sloupstails vīriešiem, fināli 03:00 - 03:00
Komandu sacensības: Īsā deja deju pāriem, īsā programma sievietēm, izvēles slidojums pāriem 03:00 - 07:40
Sloupstails sievietēm, kvalifikācija 06:30 - 06:30
Skiatlons vīriešiem 15 km + 15 km 08:15 - 10:10
5000m vīriešiem 09:00 - 09:00
Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Somija - ASV

Moguls sievietēm, kvalifikācija 12:30 - 13:00
Vīrieši, 3. un 4. brauciens 13:00 - 13:00
Jauktie pāri, taibreiki 13:05 - 15:00
Vīrieši, 10 km sprints 13:15 - 14:55
Moguls sievietēm, fināls 14:00 - 15:40
Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

Kanāda - olimpieši no Krievijas

12
Jauktie pāri, pusfināls #1 02:05 - 04:00
Sloupstails sievietēm, fināli 03:00 - 03:00
Komandu sacensības: Izvēles programma vīriešiem un sievietēm; izvēles deja deju pāriem 03:00 - 06:25
Rampa sievietēm, kvalifikācija 06:30 - 06:30
Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Šveice - Japāna

Sievietes, 10 km iedzīšana 12:10 - 13:00
Moguls vīriešiem, kvalifikācija 12:30 - 13:00
Sievietes, 1. un 2. brauciens 12:50 - 12:50
Jauktie pāri, pusfināls #2 13:05 - 15:00
Vīrieši, 12,5 km iedzīšana 14:00 - 14:55
Moguls vīriešiem, fināls 14:00 - 15:40
Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

Zviedrija - Koreja

1500m sievietēm 14:30 - 14:30
Standarta tramplīns sievietēm, pirmie lēcieni 14:50 - 14:50
Standarta tramplīns sievietēm, fināla lēcieni 15:35 - 15:35
Latvijas Radio Korejas studija. 18:20 - 19:40
13
Jauktie pāri, spēle par bronzu 02:05 - 04:00
Rampa sievietēm, fināls 03:00 - 03:00
Kombinācija vīriešiem, nobrauciens 04:30 - 06:10
Rampa vīriešiem, kvalifikācija 06:00 - 06:00
Kombinācija vīriešiem, slaloms 08:00 - 09:10
Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Kanāda - Somija

Sprints klasiskajā stilā sievietēm, kvalifikācija 10:30 - 11:05
Sprints klasiskajā stilā vīriešiem, kvalifikācija 11:05 - 11:45
500m sievietēm, ceturtdaļfināli 12:00 - 12:00
1000m vīriešiem, priekšskrējieni 12:26 - 12:26
Sievietes, 3. un 4. brauciens 12:30 - 12:30
Sprints klasiskajā stilā vīriešiem un sievietēm, fināli 13:00 - 15:00
1500m vīriešiem 13:00 - 13:00
Jauktie pāri, spēle par zeltu 13:05 - 15:20
500m sievietēm, pusfināli 13:11 - 13:11
5000m stafete vīriešiem, kvalifikācija 13:32 - 13:32
500m sievietēm, fināli 14:07 - 14:07
Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

ASV - olimpieši no Krievijas

14
Vīrieši, grupas kārta #1 02:05 - 05:00

Dānija - Zviedrija

Kanāda - Itālija

Dienvidkoreja - ASV

Šveice - Lielbritānija

Pāru slidojumi, īsā programma 03:00 - 06:35
Rampa vīriešiem, fināls 03:30 - 03:30
Sievietes, grupu kārta 05:10 - 07:30

Zviedrija - Šveice

Sievietes, grupas kārta #1 07:05 - 10:00

Japāna - ASV

Olimpieši no Krievijas - Lielbritānija
Dānija - Zviedrija
Šveice - Ķīna

Ziemeļu divcīņa ST/10km; tramplīnlēkšana 08:00 - 08:55
Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Koreja - Japāna

Ziemeļu divcīņa ST/10km; distanču slēpošana 10:45 - 11:45
1000m sievietēm 12:00 - 12:00
Vīrieši, grupas kārta #2 13:05 - 16:00

Kanāda - Lielbritānija

Dienvidkoreja - Zviedrija

Šveice - Itālija

Norvēģija - Japāna

Divnieku ekipāžas, 1. un 2. brauciens 13:20 - 13:20
Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Slovākija - olimpieši no Krievijas

Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

ASV - Slovēnija

15
Sievietes, grupas kārta #2 02:05 - 05:00

Kanāda - Dienvidkoreja
Dānija - Japāna
Ķīna - olimpieši no Krievijas
Lielbritānija - ASV

Milzu slaloms sievietēm, 1.brauciens 02:30 - 04:15
Vīrieši, 1. un 2. brauciens 03:00 - 05:25
Pāru slidojumi, izvēles programma 03:30 - 06:55
Nobrauciens vīriešiem 04:00 - 06:05
Snovbordkross vīriešiem, priekšsacīkstes 04:00 - 04:00
Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

Somija - Vācija

Sievietes, grupu kārta 05:10 - 07:30

ASV - Kanāda

Milzu slaloms sievietēm, 2.brauciens 06:15 - 08:05
Snovbordkross vīriešiem, fināli 06:30 - 06:30
Vīrieši, grupas kārta #3 07:05 - 10:00

ASV - Itālija

Norvēģija - Kanāda

Lielbritānija - Japāna

Dānija - Šveice

10 km brīvajā stilā sievietēm 08:30 - 10:15
Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

Norvēģija - Zviedrija

Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Olimpieši no Krievijas - Somija

Sievietes, 15km individuālā distance 10:15 - 12:10
Frīstails sievietēm, kvalifikācija 13:00 - 14:15
10 000m vīriešiem 13:00 - 13:00
Sievietes, grupas kārta #3 13:05 - 16:00

Ķīna - Lielbritānija

Kanāda - Zviedrija

ASV - Šveice

Dienvidkoreja - Japāna

Vīrieši, 20 km individuālā distance 13:20 - 14:40
Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Čehija - Dienvidkoreja

Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Šveice - Kanāda

Komandu stafete 14:30 - 14:30
16
Vīrieši, grupas kārta #4 02:05 - 05:00

Itālija - Dānija

Norvēģija - Dienvidkoreja

Zviedrija - ASV

Vīrieši, 3. un 4. brauciens 02:30 - 05:10
Slaloms sievietēm, 1.brauciens 03:00 - 04:35
Snovbordkross sievietēm, priekšsacīkstes 03:00 - 03:00
Vīrieši, īsā programma 03:00 - 07:30
Supergigants vīriešiem 04:00 - 06:10
Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

ASV - Slovākija

Snovbordkross sievietēm, fināli 05:15 - 05:15
Slaloms sievietēm, 2.brauciens 06:15 - 07:55
Sievietes, grupas kārta #4 07:05 - 10:00

Dānija - Kanāda

Dienvidkoreja - Šveice

Zviedrija - olimpieši no Krievijas

15km brīvajā stilā vīriešiem 08:00 - 09:50
Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

Olimpieši no Krievijas - Slovēnija

Frīstails sievietēm, fināls 13:00 - 14:20
5000m sievietēm 13:00 - 13:00
Vīrieši, grupas kārta #5 13:05 - 16:00

Japāna - Šveice

Zviedrija - Lielbritānija

Dānija - ASV

Kanāda - Dienvidkoreja

Sievietes, 1. un 2.brauciens 13:20 - 15:10
Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Somija - Norvēģija

Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Zviedrija - Vācija

Lielais tramplīns vīriešiem, kvalifikācija 14:30 - 14:30
17
Sievietes, grupas kārta #5 02:05 - 05:00

Šveice - Zviedrija
Olimpieši no Krievijas - ASV 
Japāna - Ķīna
Dānija - Lielbritānija

Vīrieši, izvēles programma 03:00 - 07:25
Slēpošanas sloupstails sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 04:40
Supergigants sievietēm 04:00 - 05:55
Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

Kanāda - Čehija

Sievietes, ceturtdaļfināli 05:10 - 07:30
Slēpošanas sloupstails sievietēm, fināls 06:00 - 07:35
Vīrieši, grupas kārta #6 07:05 - 10:00

Dienvidkoreja - Lielbritānija

Šveice - Norvēģija

Kanāda - Zviedrija

Japāna - Itālija

Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

Dienvidkoreja - Šveice

Sievietes, ceturtdaļfināli 09:40 - 12:00
4x5km stafete sievietēm 11:30 - 12:45
1500m sievietēm, priekšskrējieni 12:00 - 12:00
1000m vīriešiem, ceturtdaļfināli 12:44 - 12:44
Frīstails vīriešiem, kvalifikācija 13:00 - 14:15
Sievietes, grupas kārta #6 13:05 - 16:00

Olimpieši no Krievijas - Japāna

Ķīna - Dānija

Dienvidkoreja - Lielbritānija

ASV - Kanāda

1500m sievietēm, pusfināli 13:13 - 13:13
Sievietes, 12,5km distance ar masu startu 13:15 - 14:20
Sievietes, 3. un 4. brauciens 13:20 - 15:40
1000m vīriešiem, pusfināli 13:43 - 13:43
1000m vīriešiem, pusfināli 14:04 - 14:04
Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Olimpieši no Krievijas - ASV

Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Slovēnija - Slovākija

1000m vīriešiem, fināli 14:21 - 14:21
Lielais tramplīns vīriešiem, pirmie lēcieni 14:30 - 14:30
Lielais tramplīns vīriešiem, otrie lēcieni 15:30 - 15:30
18
Vīrieši, grupas kārta #7 02:05 - 05:00

Norvēģija - Dānija

ASV - Japāna

Šveice - Kanāda

Milzu slaloms vīriešiem, 1.brauciens 03:00 - 05:10
Slēpošanas sloupstails vīriešiem, kvalifikācija 03:00 - 05:05
Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

Vācija - Norvēģija

Sievietes, spēle par vietām 05:10 - 07:30
Slēpošanas sloupstails vīriešiem, fināls 06:15 - 07:50
Milzu slaloms vīriešiem, 2.brauciens 06:30 - 08:45
Sievietes, grupas kārta #7 07:05 - 10:00

Lielbritānija - Zviedrija

Kanāda - Šveice

Ķīna - Dienvidkoreja

4x10 km stafete vīriešiem 08:15 - 10:10
Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

Čehija - Šveice

Sievietes, spēle par vietām 09:40 - 12:00
Frīstails vīriešiem, fināls 13:00 - 14:20
Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, ceturtdaļfināli 13:00 - 13:00
Divnieku ekipāžas vīriešiem, 1. un 2.brauciens 13:05 - 15:45
Vīrieši, grupas kārta #8 13:05 - 16:00

Zviedrija - Japāna

Dānija - Dienvidkoreja

Itālija - Lielbritānija

ASV - Norvēģija

Vīrieši, 15km distance ar masu startu 13:15 - 14:15
500m sievietēm 13:56 - 13:56
Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Kanāda - Dienvidkoreja

Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Zviedrija - Somija

19
Sievietes, grupas kārta #8 02:05 - 05:00

ASV - Dānija

Japāna - Kanāda

Zviedrija - Dienvidkoreja

Olimpieši no Krievijas - Šveice

Akrobātiskie lēcieni sievietēm, kvalifikācija 02:29 - 02:29
Dejas uz ledus, īsā deja 03:00 - 06:45
Slēpošanas rampa sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 04:25
Sievietes, pusfināls 06:10 - 08:30
Vīrieši, grupas kārta #9 07:05 - 10:00

Itālija - Dienvidkoreja

Zviedrija - Šveice

ASV - Kanāda

Lielbritānija - Dānija

Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, ceturtdaļfināli 13:00 - 13:00
Sievietes, grupas kārta #9 13:05 - 16:00

Lielbritānija - Šveice

Dānija - olimpieši no Krievijas

Ķīna - ASV

Japāna - Zviedrija

Divnieku ekipāžas vīriešiem, 3. un 4.brauciens 13:15 - 16:00
500m vīriešiem 13:53 - 13:53
Sievietes, pusfināls 14:10 - 16:30
Vīriešu komandu sacensības, 1.kārta 14:30 - 14:30
Vīriešu komandu sacensības, fināls 15:36 - 15:36
20
Vīrieši, grupas kārta #10 02:05 - 05:00

Lielbritānija - Norvēģija

Japāna - Kanāda

Dienvidkoreja - Šveice

Itālija - Zviedrija

Dejas uz ledus, izvēles deja 03:00 - 06:45
Slēpošanas rampa sievietēm, fināls 03:30 - 04:55
Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle ASV - Slovākija 05:10 - 07:30
Sievietes, spēle par vietām 05:10 - 07:30
Slēpošanas rampa vīriešiem, kvalifikācija 06:00 - 07:45
Sievietes, grupas kārta #10 07:06 - 10:00

Kanāda - Ķīna

ASV - DIenvidkoreja

Lielbritānija - Japāna

Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Slovēnija - Norvēģija 09:40 - 12:00
Sievietes, spēle par vietām 09:40 - 12:00
Ziemeļu divcīņa LT/10km; tramplīnlēkšana 12:00 - 12:00
1000m sievietēm, priekšskrējieni 12:00 - 12:00
500m vīriešiem, priekšskrējieni 12:45 - 12:45
Vīrieši, grupas kārta #11 13:05 - 16:00

Šveice - ASV

Norvēģija - Itālija

Japāna - Dānija

Jauktā stafete 2x6 km sievietēm + 2x7.5 km vīriešiem 13:15 - 14:45
3000m stafete sievietēm, fināli 13:23 - 13:23
Sievietes, 1. un 2.brauciens 13:50 - 15:45
Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Somija - Dienvidkoreja 14:10 - 16:30
Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Vācija - Šveice 14:10 - 16:30
Ziemeļu divcīņa LT/10km; distanču slēpošana 14:45 - 14:45
21
Sievietes, grupas kārta #11 02:05 - 05:00

Dienvidkoreja - olimpieši no Krievijas

Zviedrija - Ķīna

Šveice - Dānija

Kanāda - Lielbritānija

Akrobātiskie lēcieni vīriešiem, kvalifikācija 02:30 - 02:30
Īsā programma sievietēm 03:00 - 07:30
Nobrauciens sievietēm 04:00 - 05:50
Skikross vīriešiem, kvalifikācija 04:30 - 05:15
Vīrieši, ceturtdaļfināls Čehija - ASV 05:10 - 07:30
Skikross vīriešiem, fināls 06:15 - 07:55
Vīrieši, grupas kārta #12 07:05 - 10:00

Dānija - Kanāda

Lielbritānija - ASV

Zviedrija - Norvēģija

Dienvidkoreja - Japāna

Vīrieši, ceturtdaļfināls Olimpieši no Krievijas - Norvēģija 09:40 - 12:00
Sievietes, spēle par bronzu 09:40 - 12:00
Komandu sprints vīriešiem un sievietēm, pusfināli 10:00 - 11:30
Komandu sprints vīriešiem un sievietēm, fināli 12:00 - 13:20
Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, pusfināli 13:00 - 13:00
Sievietes, grupas kārta #12 13:05 - 16:00

Zviedrija - ASV

Šveice - Japāna

Olimpieši no Krievijas - Kanāda

Dienvidkoreja - Dānija

Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, pusfināli 13:22 - 13:22
Sievietes, 3. un 4. brauciens 13:40 - 16:00
Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, D un C fināli 13:54 - 13:54
Vīrieši, ceturtdaļfināls Kanāda - Somija 14:10 - 16:30
Vīrieši, ceturtdaļfināls Zviedrija - Vācija 14:10 - 16:30
Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, D un C fināli 14:13 - 14:13
Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, B un A fināli 14:52 - 14:52
Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, B un A fināli 15:11 - 15:11
22
Taibreiki vīriešiem un sievietēm 02:05 - 05:00
Slaloms vīriešiem, 1.brauciens 03:15 - 05:10
Kombinācija sievietēm, nobrauciens 04:00 - 05:25
Slēpošanas rampa vīriešiem, fināls 04:30 - 06:00
Paralēlais milzu slaloms sievietēm, kvalifikācija 05:00 - 05:00
Paralēlais milzu slaloms vīriešiem, kvalifikācija 05:27 - 05:27
Sievietes, spēle par zeltu 06:10 - 09:00
Slaloms vīriešiem, 2.brauciens 06:30 - 08:40
Kombinācija sievietēm, slaloms 07:30 - 08:45
Komandu sacensības LT/4x5km, tramplīnlēkšana 09:30 - 09:30
500m vīriešiem, ceturtdaļfināli 12:00 - 12:00
1000m sievietēm, ceturtdaļfināli 12:14 - 12:14
Komandu sacensības LT/4x5km, distanču slēpošana 12:20 - 12:20
500m vīriešiem, pusfināli 12:42 - 12:42
1000m sievietēm, pusfināli 12:51 - 12:51
Vīrieši, pusfināls 13:05 - 16:00
500m vīriešiem, fināli 13:13 - 13:13
4x6 km stafete sievietēm 13:15 - 14:45
1000m sievietēm, fināli 13:23 - 13:23
5000m stafete vīriešiem, fināli 13:47 - 13:47
23
Akrobātiskie lēcieni sievietēm, fināls 02:30 - 02:30
Izvēles programma sievietēm 03:00 - 07:15
Skikross sievietēm, kvalifikācija 04:30 - 05:15
Skikross sievietēm, fināls 06:15 - 07:55
Vīrieši, spēle par bronzu 08:35 - 11:30
Vīrieši, pusfināls Čehija - olimpieši no Krievijas 09:40 - 12:00
1000m vīriešiem 12:00 - 12:00
Sievietes, pusfināls 13:05 - 16:00
4x7,5 km stafete vīriešiem 13:15 - 14:45
Vīrieši, pusfināls Kanāda - Vācija 14:10 - 16:30
24
Četrinieku ekipāžas, 1. un 2. brauciens 02:30 - 05:00
Akrobātiskie lēcieni vīriešiem, fināls 03:00 - 03:00
Komandu sacensības 04:00 - 05:55
Paralēlais milzu slaloms sievietēm, fināli 05:00 - 05:00
Paralēlais milzu slaloms vīriešiem, fināli 05:15 - 05:15
50 km klasiskajā stilā vīriešiem ar kopīgu startu 07:00 - 10:05
Vīrieši, spēle par zeltu 08:35 - 11:55
Masu starts sievietēm, pusfināli 13:00 - 13:00
Sievietes, spēle par bronzu 13:05 - 16:00
Masu starts vīriešiem, pusfināli 13:45 - 13:45
Vīrieši, spēle par bronzu 14:10 - 17:00
Masu starts sievietēm, fināls 14:30 - 14:30
Masu starts vīriešiem, fināls 15:00 - 15:00
25
Women's Gold Medal 02:05 - 05:25
Četrinieku ekipāžas, 3. un 4. brauciens 02:30 - 05:30
Vīrieši, spēle par zeltu 06:10 - 09:00
30km sievietēm klasiskajā stilā ar masu startu 08:15 - 10:20
26 27 28 1 2 3 4
Sporta veidi
Jaunākie