Tomass Dukurs: Jāuzlabo starts un jātiek vaļā no sānslīdēm

Pēc aizvadītajiem diviem braucieniem skeletonā Tomasu Dukuru neapmierina devītā virāža. Lai kaut ko uzlabotu, viņaprāt, jātiek vaļā no sānslīdēm, jāuzlabo starta ieskrējiens un, lai gan tā nedrīkst teikt, jācer arī uz konkurentu neveiksmēm.

Runājot par kļūdām, Tomass atzina, ka startā pieļāvis kļūdu, kas raksturīga iesācējiem, taču sportā tāda mēdz gadīties.

Tomass Dukurs par devīto virāžuTālis Eipurs, LSM.lv korespondents Phjončhanā

    Tomass Dukurs par pieļautajām kļūdāmTālis Eipurs, LSM.lv korespondents Phjončhanā

      Viņam galvenais ir uzlabot startu par kādu sekundes simtdaļu, kā arī tikt vaļā no sānslīdēm. “Varbūt jācer arī uz kādu konkurentu neveiksmi, tā nevar teikt… bet tāds ir sports, un tā tie rezultāti veidojas,” LSM.lv atzina T. Dukurs.

      Tomass Dukurs par korejieti Sunbinu JunuTālis Eipurs, LSM.lv korespondents Phjončhanā

        Tikmēr brāļu Dukuru treneris un tēvs Dainis Dukurs LSM.lv atzina, ka neesot kaut kas bijis labi ar slīdēšanu. “Mums labāk patīk siltāks laiks,” norādīja treneris. Viņaprāt, cīņa par medaļām vēl turpināsies.

        Dainis Dukurs par gatavošanos nākamajiem braucieniemTālis Eipurs, LSM.lv korespondents Phjončhanā

          Runājot par līderi korejieti Sunbinu Junu, D. Dukurs norādīja, ka viņš ir favorīts numur viens – viņam bija gan izcils starts, gan ļoti labi slīdējis.

          Dainis DUkurs par korejieti Sunbinu JunuTālis Eipurs, LSM.lv korespondents Phjončhanā

            Jāatgādina, ka pēc pirmā brauciena Martins Dukurs uzrādīja dalītu piekto laiku, bet pēc otrā, kas bija otrais labākais laiks, pakāpās uz trešo pozīciju. Savukārt T. Dukurs pēc pirmā brauciena bija septītais, taču pēc otrā brauciena pakāpās uz piekto pozīciju.

            Trešo un ceturto braucienu skeletonisti aizvadīs piektdien. Tiešraides LTV7 un LSM.lv.

            0 komentāri
            Pievienot komentāru
            Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
            Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
            29 30 31 1 2 3 4
            5 6 7
            8
            Jauktie pāri, grupas kārta #1 02:05 - 04:00

            ASV - Olimpieši no Krievijas
            Kanāda - Norvēģija
            Koreja - Somija
            Ķīna - Šveice

            Jauktie pāri, grupas kārta #2 13:05 - 15:00

            Somija - Šveice
            Koreja - Ķīna
            Olimpieši no Krievijas - Norvēģija
            ASV - Kanāda

            Standarta tramplīns, kvalifikācija vīriešiem 14:30 - 14:30
            9
            Jauktie pāri, grupas kārta #3 01:35 - 03:30

            Koreja - Norvēģija
            ASV - Šveice
            Ķīna - Kanāda
            Olimpieši no Krievijas - Somija

            Komandu sacensības: Īsā programma vīriešiem un pāriem 03:00 - 06:30
            Moguls sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 03:45
            Moguls vīriešiem, kvalifikācija 04:45 - 05:30
            Jauktie pāri, grupas kārta #4 06:35 - 08:30

            Kanāda - Somija
            Ķīna - olimpieši no Krievijas
            ASV - Koreja
            Šveice - Norvēģija

            10
            Jauktie pāri, grupas kārta #5 02:05 - 04:00

            Ķīna - ASV
            Norvēģija - Somija
            Kanāda - Šveice
            Koreja - olimpieši no Krievijas

            Sloupstails vīriešiem, kvalifikācija 03:00 - 03:00
            Skiatlons sievietēm 7,5 km + 7,5 km 09:15 - 10:20
            Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

            Japāna - Zviedrija

            1500 m vīriešiem, priekšskrējieni un pusfināli 12:00 - 12:00
            Vīrieši, 1. un 2. brauciens 12:10 - 15:20
            500 m sievietēm, priekšskrējieni 12:44 - 12:44
            3000m sievietēm 13:00 - 13:00
            Jauktie pāri, grupas kārta #6 13:05 - 15:00

            Olimpieši no Krievijas - Kanāda

            Šveice - Koreja

            Norvēģija - ASV

            Somija - Ķīna

            Sievietes, 7,5 km sprints 13:15 - 14:45
            3000m stafete sievietēm, kvalifikācija 13:52 - 13:52
            Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

            Šveice - Koreja

            1500m vīriešiem, fināli 14:22 - 14:22
            Standarta tramplīns vīriešiem, pirmie lēcieni 14:35 - 14:35
            Standarta tramplīns vīriešiem, fināla lēcieni 15:35 - 15:35
            11
            Jauktie pāri, grupas kārta #7 02:05 - 04:00

            Norvēģija - Ķīna
            Somija - ASV
            Šveice - olimpieši no Krievijas
            Kanāda - Koreja

            Sloupstails vīriešiem, fināli 03:00 - 03:00
            Komandu sacensības: Īsā deja deju pāriem, īsā programma sievietēm, izvēles slidojums pāriem 03:00 - 07:40
            Sloupstails sievietēm, kvalifikācija 06:30 - 06:30
            Skiatlons vīriešiem 15 km + 15 km 08:15 - 10:10
            5000m vīriešiem 09:00 - 09:00
            Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

            Somija - ASV

            Moguls sievietēm, kvalifikācija 12:30 - 13:00
            Vīrieši, 3. un 4. brauciens 13:00 - 13:00
            Jauktie pāri, taibreiki 13:05 - 15:00
            Vīrieši, 10 km sprints 13:15 - 14:55
            Moguls sievietēm, fināls 14:00 - 15:40
            Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

            Kanāda - olimpieši no Krievijas

            12
            Jauktie pāri, pusfināls #1 02:05 - 04:00
            Sloupstails sievietēm, fināli 03:00 - 03:00
            Komandu sacensības: Izvēles programma vīriešiem un sievietēm; izvēles deja deju pāriem 03:00 - 06:25
            Rampa sievietēm, kvalifikācija 06:30 - 06:30
            Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

            Šveice - Japāna

            Sievietes, 10 km iedzīšana 12:10 - 13:00
            Moguls vīriešiem, kvalifikācija 12:30 - 13:00
            Sievietes, 1. un 2. brauciens 12:50 - 12:50
            Jauktie pāri, pusfināls #2 13:05 - 15:00
            Vīrieši, 12,5 km iedzīšana 14:00 - 14:55
            Moguls vīriešiem, fināls 14:00 - 15:40
            Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

            Zviedrija - Koreja

            1500m sievietēm 14:30 - 14:30
            Standarta tramplīns sievietēm, pirmie lēcieni 14:50 - 14:50
            Standarta tramplīns sievietēm, fināla lēcieni 15:35 - 15:35
            Latvijas Radio Korejas studija. 18:20 - 19:40
            13
            Jauktie pāri, spēle par bronzu 02:05 - 04:00
            Rampa sievietēm, fināls 03:00 - 03:00
            Kombinācija vīriešiem, nobrauciens 04:30 - 06:10
            Rampa vīriešiem, kvalifikācija 06:00 - 06:00
            Kombinācija vīriešiem, slaloms 08:00 - 09:10
            Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

            Kanāda - Somija

            Sprints klasiskajā stilā sievietēm, kvalifikācija 10:30 - 11:05
            Sprints klasiskajā stilā vīriešiem, kvalifikācija 11:05 - 11:45
            500m sievietēm, ceturtdaļfināli 12:00 - 12:00
            1000m vīriešiem, priekšskrējieni 12:26 - 12:26
            Sievietes, 3. un 4. brauciens 12:30 - 12:30
            Sprints klasiskajā stilā vīriešiem un sievietēm, fināli 13:00 - 15:00
            1500m vīriešiem 13:00 - 13:00
            Jauktie pāri, spēle par zeltu 13:05 - 15:20
            500m sievietēm, pusfināli 13:11 - 13:11
            5000m stafete vīriešiem, kvalifikācija 13:32 - 13:32
            500m sievietēm, fināli 14:07 - 14:07
            Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

            ASV - olimpieši no Krievijas

            14
            Vīrieši, grupas kārta #1 02:05 - 05:00

            Dānija - Zviedrija

            Kanāda - Itālija

            Dienvidkoreja - ASV

            Šveice - Lielbritānija

            Pāru slidojumi, īsā programma 03:00 - 06:35
            Rampa vīriešiem, fināls 03:30 - 03:30
            Sievietes, grupu kārta 05:10 - 07:30

            Zviedrija - Šveice

            Sievietes, grupas kārta #1 07:05 - 10:00

            Japāna - ASV

            Olimpieši no Krievijas - Lielbritānija
            Dānija - Zviedrija
            Šveice - Ķīna

            Ziemeļu divcīņa ST/10km; tramplīnlēkšana 08:00 - 08:55
            Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

            Koreja - Japāna

            Ziemeļu divcīņa ST/10km; distanču slēpošana 10:45 - 11:45
            1000m sievietēm 12:00 - 12:00
            Vīrieši, grupas kārta #2 13:05 - 16:00

            Kanāda - Lielbritānija

            Dienvidkoreja - Zviedrija

            Šveice - Itālija

            Norvēģija - Japāna

            Divnieku ekipāžas, 1. un 2. brauciens 13:20 - 13:20
            Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

            Slovākija - olimpieši no Krievijas

            Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

            ASV - Slovēnija

            15
            Sievietes, grupas kārta #2 02:05 - 05:00

            Kanāda - Dienvidkoreja
            Dānija - Japāna
            Ķīna - olimpieši no Krievijas
            Lielbritānija - ASV

            Milzu slaloms sievietēm, 1.brauciens 02:30 - 04:15
            Vīrieši, 1. un 2. brauciens 03:00 - 05:25
            Pāru slidojumi, izvēles programma 03:30 - 06:55
            Nobrauciens vīriešiem 04:00 - 06:05
            Snovbordkross vīriešiem, priekšsacīkstes 04:00 - 04:00
            Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

            Somija - Vācija

            Sievietes, grupu kārta 05:10 - 07:30

            ASV - Kanāda

            Milzu slaloms sievietēm, 2.brauciens 06:15 - 08:05
            Snovbordkross vīriešiem, fināli 06:30 - 06:30
            Vīrieši, grupas kārta #3 07:05 - 10:00

            ASV - Itālija

            Norvēģija - Kanāda

            Lielbritānija - Japāna

            Dānija - Šveice

            10 km brīvajā stilā sievietēm 08:30 - 10:15
            Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

            Norvēģija - Zviedrija

            Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

            Olimpieši no Krievijas - Somija

            Sievietes, 15km individuālā distance 10:15 - 12:10
            Frīstails sievietēm, kvalifikācija 13:00 - 14:15
            10 000m vīriešiem 13:00 - 13:00
            Sievietes, grupas kārta #3 13:05 - 16:00

            Ķīna - Lielbritānija

            Kanāda - Zviedrija

            ASV - Šveice

            Dienvidkoreja - Japāna

            Vīrieši, 20 km individuālā distance 13:20 - 14:40
            Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

            Čehija - Dienvidkoreja

            Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

            Šveice - Kanāda

            Komandu stafete 14:30 - 14:30
            16
            Vīrieši, grupas kārta #4 02:05 - 05:00

            Itālija - Dānija

            Norvēģija - Dienvidkoreja

            Zviedrija - ASV

            Vīrieši, 3. un 4. brauciens 02:30 - 05:10
            Slaloms sievietēm, 1.brauciens 03:00 - 04:35
            Snovbordkross sievietēm, priekšsacīkstes 03:00 - 03:00
            Vīrieši, īsā programma 03:00 - 07:30
            Supergigants vīriešiem 04:00 - 06:10
            Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

            ASV - Slovākija

            Snovbordkross sievietēm, fināli 05:15 - 05:15
            Slaloms sievietēm, 2.brauciens 06:15 - 07:55
            Sievietes, grupas kārta #4 07:05 - 10:00

            Dānija - Kanāda

            Dienvidkoreja - Šveice

            Zviedrija - olimpieši no Krievijas

            15km brīvajā stilā vīriešiem 08:00 - 09:50
            Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

            Olimpieši no Krievijas - Slovēnija

            Frīstails sievietēm, fināls 13:00 - 14:20
            5000m sievietēm 13:00 - 13:00
            Vīrieši, grupas kārta #5 13:05 - 16:00

            Japāna - Šveice

            Zviedrija - Lielbritānija

            Dānija - ASV

            Kanāda - Dienvidkoreja

            Sievietes, 1. un 2.brauciens 13:20 - 15:10
            Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

            Somija - Norvēģija

            Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

            Zviedrija - Vācija

            Lielais tramplīns vīriešiem, kvalifikācija 14:30 - 14:30
            17
            Sievietes, grupas kārta #5 02:05 - 05:00

            Šveice - Zviedrija
            Olimpieši no Krievijas - ASV 
            Japāna - Ķīna
            Dānija - Lielbritānija

            Vīrieši, izvēles programma 03:00 - 07:25
            Slēpošanas sloupstails sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 04:40
            Supergigants sievietēm 04:00 - 05:55
            Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

            Kanāda - Čehija

            Sievietes, ceturtdaļfināli 05:10 - 07:30
            Slēpošanas sloupstails sievietēm, fināls 06:00 - 07:35
            Vīrieši, grupas kārta #6 07:05 - 10:00

            Dienvidkoreja - Lielbritānija

            Šveice - Norvēģija

            Kanāda - Zviedrija

            Japāna - Itālija

            Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

            Dienvidkoreja - Šveice

            Sievietes, ceturtdaļfināli 09:40 - 12:00
            4x5km stafete sievietēm 11:30 - 12:45
            1500m sievietēm, priekšskrējieni 12:00 - 12:00
            1000m vīriešiem, ceturtdaļfināli 12:44 - 12:44
            Frīstails vīriešiem, kvalifikācija 13:00 - 14:15
            Sievietes, grupas kārta #6 13:05 - 16:00

            Olimpieši no Krievijas - Japāna

            Ķīna - Dānija

            Dienvidkoreja - Lielbritānija

            ASV - Kanāda

            1500m sievietēm, pusfināli 13:13 - 13:13
            Sievietes, 12,5km distance ar masu startu 13:15 - 14:20
            Sievietes, 3. un 4. brauciens 13:20 - 15:40
            1000m vīriešiem, pusfināli 13:43 - 13:43
            1000m vīriešiem, pusfināli 14:04 - 14:04
            Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

            Olimpieši no Krievijas - ASV

            Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

            Slovēnija - Slovākija

            1000m vīriešiem, fināli 14:21 - 14:21
            Lielais tramplīns vīriešiem, pirmie lēcieni 14:30 - 14:30
            Lielais tramplīns vīriešiem, otrie lēcieni 15:30 - 15:30
            18
            Vīrieši, grupas kārta #7 02:05 - 05:00

            Norvēģija - Dānija

            ASV - Japāna

            Šveice - Kanāda

            Milzu slaloms vīriešiem, 1.brauciens 03:00 - 05:10
            Slēpošanas sloupstails vīriešiem, kvalifikācija 03:00 - 05:05
            Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

            Vācija - Norvēģija

            Sievietes, spēle par vietām 05:10 - 07:30
            Slēpošanas sloupstails vīriešiem, fināls 06:15 - 07:50
            Milzu slaloms vīriešiem, 2.brauciens 06:30 - 08:45
            Sievietes, grupas kārta #7 07:05 - 10:00

            Lielbritānija - Zviedrija

            Kanāda - Šveice

            Ķīna - Dienvidkoreja

            4x10 km stafete vīriešiem 08:15 - 10:10
            Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

            Čehija - Šveice

            Sievietes, spēle par vietām 09:40 - 12:00
            Frīstails vīriešiem, fināls 13:00 - 14:20
            Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, ceturtdaļfināli 13:00 - 13:00
            Divnieku ekipāžas vīriešiem, 1. un 2.brauciens 13:05 - 15:45
            Vīrieši, grupas kārta #8 13:05 - 16:00

            Zviedrija - Japāna

            Dānija - Dienvidkoreja

            Itālija - Lielbritānija

            ASV - Norvēģija

            Vīrieši, 15km distance ar masu startu 13:15 - 14:15
            500m sievietēm 13:56 - 13:56
            Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

            Kanāda - Dienvidkoreja

            Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

            Zviedrija - Somija

            19
            Sievietes, grupas kārta #8 02:05 - 05:00

            ASV - Dānija

            Japāna - Kanāda

            Zviedrija - Dienvidkoreja

            Olimpieši no Krievijas - Šveice

            Akrobātiskie lēcieni sievietēm, kvalifikācija 02:29 - 02:29
            Dejas uz ledus, īsā deja 03:00 - 06:45
            Slēpošanas rampa sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 04:25
            Sievietes, pusfināls 06:10 - 08:30
            Vīrieši, grupas kārta #9 07:05 - 10:00

            Itālija - Dienvidkoreja

            Zviedrija - Šveice

            ASV - Kanāda

            Lielbritānija - Dānija

            Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, ceturtdaļfināli 13:00 - 13:00
            Sievietes, grupas kārta #9 13:05 - 16:00

            Lielbritānija - Šveice

            Dānija - olimpieši no Krievijas

            Ķīna - ASV

            Japāna - Zviedrija

            Divnieku ekipāžas vīriešiem, 3. un 4.brauciens 13:15 - 16:00
            500m vīriešiem 13:53 - 13:53
            Sievietes, pusfināls 14:10 - 16:30
            Vīriešu komandu sacensības, 1.kārta 14:30 - 14:30
            Vīriešu komandu sacensības, fināls 15:36 - 15:36
            20
            Vīrieši, grupas kārta #10 02:05 - 05:00

            Lielbritānija - Norvēģija

            Japāna - Kanāda

            Dienvidkoreja - Šveice

            Itālija - Zviedrija

            Dejas uz ledus, izvēles deja 03:00 - 06:45
            Slēpošanas rampa sievietēm, fināls 03:30 - 04:55
            Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle ASV - Slovākija 05:10 - 07:30
            Sievietes, spēle par vietām 05:10 - 07:30
            Slēpošanas rampa vīriešiem, kvalifikācija 06:00 - 07:45
            Sievietes, grupas kārta #10 07:06 - 10:00

            Kanāda - Ķīna

            ASV - DIenvidkoreja

            Lielbritānija - Japāna

            Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Slovēnija - Norvēģija 09:40 - 12:00
            Sievietes, spēle par vietām 09:40 - 12:00
            Ziemeļu divcīņa LT/10km; tramplīnlēkšana 12:00 - 12:00
            1000m sievietēm, priekšskrējieni 12:00 - 12:00
            500m vīriešiem, priekšskrējieni 12:45 - 12:45
            Vīrieši, grupas kārta #11 13:05 - 16:00

            Šveice - ASV

            Norvēģija - Itālija

            Japāna - Dānija

            Jauktā stafete 2x6 km sievietēm + 2x7.5 km vīriešiem 13:15 - 14:45
            3000m stafete sievietēm, fināli 13:23 - 13:23
            Sievietes, 1. un 2.brauciens 13:50 - 15:45
            Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Somija - Dienvidkoreja 14:10 - 16:30
            Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Vācija - Šveice 14:10 - 16:30
            Ziemeļu divcīņa LT/10km; distanču slēpošana 14:45 - 14:45
            21
            Sievietes, grupas kārta #11 02:05 - 05:00

            Dienvidkoreja - olimpieši no Krievijas

            Zviedrija - Ķīna

            Šveice - Dānija

            Kanāda - Lielbritānija

            Akrobātiskie lēcieni vīriešiem, kvalifikācija 02:30 - 02:30
            Īsā programma sievietēm 03:00 - 07:30
            Nobrauciens sievietēm 04:00 - 05:50
            Skikross vīriešiem, kvalifikācija 04:30 - 05:15
            Vīrieši, ceturtdaļfināls Čehija - ASV 05:10 - 07:30
            Skikross vīriešiem, fināls 06:15 - 07:55
            Vīrieši, grupas kārta #12 07:05 - 10:00

            Dānija - Kanāda

            Lielbritānija - ASV

            Zviedrija - Norvēģija

            Dienvidkoreja - Japāna

            Vīrieši, ceturtdaļfināls Olimpieši no Krievijas - Norvēģija 09:40 - 12:00
            Sievietes, spēle par bronzu 09:40 - 12:00
            Komandu sprints vīriešiem un sievietēm, pusfināli 10:00 - 11:30
            Komandu sprints vīriešiem un sievietēm, fināli 12:00 - 13:20
            Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, pusfināli 13:00 - 13:00
            Sievietes, grupas kārta #12 13:05 - 16:00

            Zviedrija - ASV

            Šveice - Japāna

            Olimpieši no Krievijas - Kanāda

            Dienvidkoreja - Dānija

            Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, pusfināli 13:22 - 13:22
            Sievietes, 3. un 4. brauciens 13:40 - 16:00
            Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, D un C fināli 13:54 - 13:54
            Vīrieši, ceturtdaļfināls Kanāda - Somija 14:10 - 16:30
            Vīrieši, ceturtdaļfināls Zviedrija - Vācija 14:10 - 16:30
            Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, D un C fināli 14:13 - 14:13
            Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, B un A fināli 14:52 - 14:52
            Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, B un A fināli 15:11 - 15:11
            22
            Taibreiki vīriešiem un sievietēm 02:05 - 05:00
            Slaloms vīriešiem, 1.brauciens 03:15 - 05:10
            Kombinācija sievietēm, nobrauciens 04:00 - 05:25
            Slēpošanas rampa vīriešiem, fināls 04:30 - 06:00
            Paralēlais milzu slaloms sievietēm, kvalifikācija 05:00 - 05:00
            Paralēlais milzu slaloms vīriešiem, kvalifikācija 05:27 - 05:27
            Sievietes, spēle par zeltu 06:10 - 09:00
            Slaloms vīriešiem, 2.brauciens 06:30 - 08:40
            Kombinācija sievietēm, slaloms 07:30 - 08:45
            Komandu sacensības LT/4x5km, tramplīnlēkšana 09:30 - 09:30
            500m vīriešiem, ceturtdaļfināli 12:00 - 12:00
            1000m sievietēm, ceturtdaļfināli 12:14 - 12:14
            Komandu sacensības LT/4x5km, distanču slēpošana 12:20 - 12:20
            500m vīriešiem, pusfināli 12:42 - 12:42
            1000m sievietēm, pusfināli 12:51 - 12:51
            Vīrieši, pusfināls 13:05 - 16:00
            500m vīriešiem, fināli 13:13 - 13:13
            4x6 km stafete sievietēm 13:15 - 14:45
            1000m sievietēm, fināli 13:23 - 13:23
            5000m stafete vīriešiem, fināli 13:47 - 13:47
            23
            Akrobātiskie lēcieni sievietēm, fināls 02:30 - 02:30
            Izvēles programma sievietēm 03:00 - 07:15
            Skikross sievietēm, kvalifikācija 04:30 - 05:15
            Skikross sievietēm, fināls 06:15 - 07:55
            Vīrieši, spēle par bronzu 08:35 - 11:30
            Vīrieši, pusfināls Čehija - olimpieši no Krievijas 09:40 - 12:00
            1000m vīriešiem 12:00 - 12:00
            Sievietes, pusfināls 13:05 - 16:00
            4x7,5 km stafete vīriešiem 13:15 - 14:45
            Vīrieši, pusfināls Kanāda - Vācija 14:10 - 16:30
            24
            Četrinieku ekipāžas, 1. un 2. brauciens 02:30 - 05:00
            Akrobātiskie lēcieni vīriešiem, fināls 03:00 - 03:00
            Komandu sacensības 04:00 - 05:55
            Paralēlais milzu slaloms sievietēm, fināli 05:00 - 05:00
            Paralēlais milzu slaloms vīriešiem, fināli 05:15 - 05:15
            50 km klasiskajā stilā vīriešiem ar kopīgu startu 07:00 - 10:05
            Vīrieši, spēle par zeltu 08:35 - 11:55
            Masu starts sievietēm, pusfināli 13:00 - 13:00
            Sievietes, spēle par bronzu 13:05 - 16:00
            Masu starts vīriešiem, pusfināli 13:45 - 13:45
            Vīrieši, spēle par bronzu 14:10 - 17:00
            Masu starts sievietēm, fināls 14:30 - 14:30
            Masu starts vīriešiem, fināls 15:00 - 15:00
            25
            Women's Gold Medal 02:05 - 05:25
            Četrinieku ekipāžas, 3. un 4. brauciens 02:30 - 05:30
            Vīrieši, spēle par zeltu 06:10 - 09:00
            30km sievietēm klasiskajā stilā ar masu startu 08:15 - 10:20
            26 27 28 1 2 3 4
            Sporta veidi
            Jaunākie