Olimpieša Silova spēks - par mafiju stiprāka ģimene un unikālas karstmaizītes

Slidojot ar pāragri mirušā brāļa Helmuta fotogrāfiju pie sirds, ātrslidotājs Haralds Silovs uzrakstīja jaunu lappusi olimpisko spēļu sasniegumu vēsturē. Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs viņš ieguva 4.vietu 1500 metru distancē, kas ir vēl nebijis sasniegums Latvijai. Gan viņš, gan sportista mamma un tētis uzsver, ka spēks nāk no ģimenes. Ģimene ir kā īsta sicīliešu mafija. Tai jāturas kopā.

Haralda mamma Signe Silova uzreiz ved uz virtuvi. Pirms sacīkstēm viņa cep tieši tādas pašas maizītes, kādas reiz cepa, kad abi puikas bija mazi un brauca sportot.

Ar karstmaizēm pie televizora

“Mums ir karstmaizīšu rituāls, kad mēs skatāmies sacensības.” Signe smejas. “ Un tradīcija ir no tā, ka tad, kad pie mums nebija kārtīgu  produktu, un bija jābrauc uz sacensībām un nometnēm, cauru dienu un nakti, mainoties pie stūres, kamēr puikas mašīnā gulēja, man bija līdzi saceptas riktīgas karstmaizes. Lai būtu pa ceļam ko apēst. Kad mēs tagad mājās skatāmies sacīkstes, es cepu karstmaizes un mēs tā piesaucam to sajūtu… Tādas atmiņas. Karogs man ir vienmēr pie televizora un es iedegšu īpašo sveci. Un tad sākas tas tremoriņš”. 

Bijusī daiļslidotāja uzskata, ka pieprasīt konkrētu vietu sacīkstēs ir neiespējami: “Nekad nesaki hop, pirms nav hiphop, man arī nepatīk, ka cilvēki prasa - nu, uz ko tu iesi? Katrs sportists ir tikai cilvēks. Kaut ko apsolīt ir nereāli. Ko tu vari apsolīt?” 

Silovu ģimene

23. februārī, kad kopā skatījāmies sacīkstes 1000 metru distancē, ir arī Haralda vārda diena. Signe Silova: “Šorīt es uzrakstīju apsveikumu. Labu startu novēlēju. Mēs nekad nezvanām pirms starta. Viņam ir jākoncentrējas. Psiholoģiski tas nav vajadzīgs!” 

Helmuts Silovs

Pie televizora ir abu dēlu fotogrāfijas. Helmuta bildītei klāt sēru lente. “ Vienu mēs vienmēr iededzinām Helmutam”, Signe uzšķiļ sērkociņu un aizdedz divas sveces. Arī dzeltenu, garu vaska sveci. “Šī svece nāk no pareizticīgo baznīcas. Vienmēr ir parunāts ar augšām par to, lai veicas un lai viss izdodas!”

Kur ir mamma?

Signe pati ir bijusī daiļslidotāja. Haralda pirmos soļus uz ledus atceras ar smaidu: “ Kad Haralds pirmo reizi uzkāpa uz ledus, es domāju, ka viņš tikai pēc kādiem diviem mēnešiem iemācīsies slidot. Viņš nevis slidoja, bet staigāja pa ledu. Tā kā es agrāk trenējos daiļslidošanā, trenere teica - kāp uz ledus un ej ar Haraldu pie rokas, jo viņš iet nost no ledus un meklē, kur ir mamma. Un es vilku slidas un tad mēs kopā… . Bet Helmuts.. viņš uzkāpa uz slidām un vienkārši aizslidoja. Viņš nevienu dienu nestaigāja kā bērni.”

“Signe atnāca mājās ar bērniem un saka, zini, Edvīn, es pierakstīju bērnus šorttrekā! Es saku…labi, kas tas tāds?,” sākumu atceras Haralda tētis Edvīns Silovs.

“Lāsma Kauniste VEFā mums pienāca klāt un teica, ka tagad veidojas baigais sporta veids! Es drusku painteresējos. Nu, labi! To, ka slidas ir jāliec, mēs vispār uzzinājām tikai tad, kad aizbraucām uz pasaules čempionātu. Uzņēmos tam visam vadību, jo man ir trenera diploms, esmu riteņbraukšanas treneris”.

Sākums bijis neticami grūts un Edvīns upurējis arī daļu savas uzņēmējdarbības, lai puikām nodrošinātu treniņnometnes.

“Organizēju nometnes pa vasaru, kur savācu bērnus. Lai būtu kopā. Atradu veidu, kā aizsūtīt Helmutu uz pirmo ISU [Starptautiskās Slidošanas savienības] atbalstīto treniņnometni Austrijā. Tur viņš iemācījās slidot un tad rādīja mums, pārējiem to visu,” atceras tētis.

Haralds Silovs Rīgas lidostā

“Es neatceros tādu brīdi, kad būtu mums mājās situācija - nē, mēs kaut ko negribam. Bija treniņu laiki, visas brīvdienas prom no mājām, jau piektdien zinājām, ka būs jāceļas piecos, sešos, pat četros no rīta. Somas, ēdiens, termoss līdzi. Tu kāp mašīnā un brauc. Tas bija harmoniski un interesanti. Nevienu brīdi nejutu, ka puikām tas varētu nepatikt. Nē, labāk uz diseni, nekā uz treniņu - es neatceros tādu brīdi,” tā Signe Silova.

Tikmēr maizītes ir gatavas. Smaržo lieliski.

“Burkāni ir no mūsu laukiem, pašu audzēti. Haralds vienreiz ir izravējis piecas burkānu vagas,” smejas Signe. Un stāsta, ka puikas vienmēr ēduši mājās gatavotu ēdienu, jo viņai patīk gatavot. Likt uz siermaizes desu nav ienācis pat prātā. Desa taču nav veselīga. “Maizītes ir garšīgas pat tad, kad ir aukstas. Iesim baudīt," viņa aicina. 

“Pēdējie distances metri…nē, korejietis tomēr ātrāks…Haraldam ceturtā vieta!,” pēc šiem sporta komentētāja vārdiem tika pārrakstīta Latvijas ātrslidošanas vēsture. Un, kad Haralds visai Latvijai atklāja, kurš slidojis kopā ar viņu…

 “Kaut ko parādīšu," Haralds atvelk tērpa rāvējslēdzi un izvelk mazu brāļa fotogrāfiju. Helmuts. “Re kur ir! Pie sirds bija”.

Ceturtās vietas iegūšana ziemas olimpiskajās spēlēs bija ļoti emocionāls brīdis.

Tētis Edvīns atceras: “Tas viss uzsita asaru. Viņš tiešām no sirds! Un viņa ceturtā vieta ir liels, liels panākums gan viņam, gan visai Latvijai. Viņš kļūst par visu laiku labāko ātrslidotāju Latvijā.” Un turpina: “To, ko viņš dara, viņš mīl. Tā ir viņa dzīve. Tas ir viņa gandarījums. Arī šī ceturtā vieta ir viņa gandarījums. Viņš ir veltījis sportam dzīvi tā nopietni no kādiem 12 gadiem. Tad rēķini, ka jau 20 gadus viņš ir prom no mājām. “

1000 metru distancē Haralds palika 15. vietā. Tā gan nav viņa distance.

“Kad uzlej ledu, tas ir mīkstāks,” tētis skaidro tehniskas detaļas. Arī pārtraukums nenāca par labu. “Un tomēr, kad iepriekš slido, tur gaisu iegriež. Tur ir tādas mazas fīčiņas. Nav pats labākais… pēc ledus liešanas. Viņš nedabūja to aizvēju. Amerikānis uz viņa rēķina dabūja. Tur ir tās viltības. Bet to izmanto visi.”

Helmuts ir tepat

“Man ir sajūta, ka Helmuts ir tepat”, saka Signe par vecāko dēlu. Helmuts ar audzēju galvā cīnījās jau no 10 gadu vecuma. Daudzi to pat nezināja. “Mūs visus piesargā. Un brālim dod ļoti daudz. Gan to stimulu, gan emocijas,” saka mamma.

“Viņš bija izcils sportists,” uzsver tētis. “Ja nebūtu tā slimība.. viņš būtu pat labāks. Bet viņš lepojās ar brāļa panākumiem. Viņam bija piecas operācijas. Pirmā jau desmit gadu vecumā. Pēc tās viņš pilnībā aizmirsa staigāt. Viņš nestaigāja. Un pēc tam atkal piecēlās un uzkāpa uz slidām. Slidoja. Ar riteni brauca. Viņš, būdams 2. grupas invalīds, ir riteņbraukšanas maratonos hobija klasē trijniekā iebraucis. Līdz pēdējam mirklim neviens nezināja, ka viņš ir slims. Signei bija visgrūtākais pārbaudījums visus šos te gadus. Viņa nevarēja sevi ziedot darbam. Rūpējās par Helmutu. Bet, no otras puses viņš līdz saviem 33 gadiem, Jēzus vecumam, ir paspējis gan apprecēties, gan atstāt mums burvīgu mazdēlu.”

“Ģimene ir mafija un ģimenei ir jābūt kopā. Ja ģimene nav kopā, tad nekam citam nav jēgas.

Ģimene ir galvenā. Es upurēju visu citu, ja tas ir vajadzīgs ģimenes labā. Un es uzskatu, ka tas ir pareizi,” uzsver Helmuta un Haralda mamma Signe. “Cilvēki par maz sarunājās, par maz satiekas. Par maz kontaktējas." 

Haralda Silova atgriešanās Rīgā

Haralds un vēl daļa sportistu nokavē reisu no Maskavas un Rīgā ielido 15 minūtes pēc pusnakts. Mazais Marks, brāļa dēliņš un liels Haralda draugs, jau čuč miedziņā. Lidostā Haraldu sagaida mamma un draudzene Elīna Deksne. Abi kopā radījuši arī viņa tērpa dizainu.

Elīna Deksne saka: “Haralds zināja, ka jābūt pīnei. Tādai stilizētai. Pie tā arī kopā strādājām, lai izceļas uz fona.” Elīna domās ar Haraldu bija katru olimpiādes dienu: “Viņš ir ļoti spēcīga personība. Un arī ļoti radošs”. Arī Elīna sajutusi Silovu ģimenes spēku. ”Viņi visur ir kopā. Turas kā ķēdītē. To nevar nejust,” atzīst Elīna. 

Sākumā, sagaidot Haraldu, kopā ar ģimeni un draugiem gribējuši gaisā šaut konfeti, bet tagad, pusnaktī, gaida ar baloniem. Tie ir Haralda tērpa krāsās.

Karognesējs noslēgumā

Haralds spēļu noslēgumā nesa arī Latvijas karogu.

“Izbaudīju tās spēles. Masu starts.. to es nevaru pārdzīvot. Tā bija viena no disciplīnām, kur es visvairāk ko gaidīju," vilšanos neslēpj Haralds. "Man ir liela škorbe. Laiku atpakaļ nevar pagriezt. Tikpat lielā šokā esmu, kā visi pārējie. Man bija jāslido tajā finālā!“

Haralds nespēj pārdzīvot notikušo masu startā, bet nākotnes plānos ir medaļas.

“Ļoti gribu pasaules čempionāta medaļu. Esam labi ieskrējušies. Zinu, kur vēl mēs varam pielikt nedaudz klāt. Tā ka vēl vajag pacīnīties,” nākotnes plānus iezīmē Haralds.

Viņš lidostā vispirms samīļo savu meiteni un mammu. “Tās medaļas, tie brīži, sasniegumi aiziet un atnāk. Vienīgā vērtība, kas paliek, ir mūsu tuvie cilvēki. To tā nevar ar vārdiem izteikt. Tās ir sajūtas. Atbalsts no ģimenes un draugiem,” paskaidro sportists. 

Un kā ar tām siermaizītēm?

“Kad trenējāmies, mamma vienmēr deva siltu tēju un karstmaizītes. Tās man ļoti iet pie sirds,” pasmaida olimpisko spēļu dalībnieks.

Silovu gardo siermaizīšu recepte

Rīvēts svaigs burkāns

Rīvēts Čedara siers

Ķiploks

Majonēze

Liek uz graudu maizes, cep 20 minūtes 

Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7
8
Jauktie pāri, grupas kārta #1 02:05 - 04:00

ASV - Olimpieši no Krievijas
Kanāda - Norvēģija
Koreja - Somija
Ķīna - Šveice

Jauktie pāri, grupas kārta #2 13:05 - 15:00

Somija - Šveice
Koreja - Ķīna
Olimpieši no Krievijas - Norvēģija
ASV - Kanāda

Standarta tramplīns, kvalifikācija vīriešiem 14:30 - 14:30
9
Jauktie pāri, grupas kārta #3 01:35 - 03:30

Koreja - Norvēģija
ASV - Šveice
Ķīna - Kanāda
Olimpieši no Krievijas - Somija

Komandu sacensības: Īsā programma vīriešiem un pāriem 03:00 - 06:30
Moguls sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 03:45
Moguls vīriešiem, kvalifikācija 04:45 - 05:30
Jauktie pāri, grupas kārta #4 06:35 - 08:30

Kanāda - Somija
Ķīna - olimpieši no Krievijas
ASV - Koreja
Šveice - Norvēģija

10
Jauktie pāri, grupas kārta #5 02:05 - 04:00

Ķīna - ASV
Norvēģija - Somija
Kanāda - Šveice
Koreja - olimpieši no Krievijas

Sloupstails vīriešiem, kvalifikācija 03:00 - 03:00
Skiatlons sievietēm 7,5 km + 7,5 km 09:15 - 10:20
Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Japāna - Zviedrija

1500 m vīriešiem, priekšskrējieni un pusfināli 12:00 - 12:00
Vīrieši, 1. un 2. brauciens 12:10 - 15:20
500 m sievietēm, priekšskrējieni 12:44 - 12:44
3000m sievietēm 13:00 - 13:00
Jauktie pāri, grupas kārta #6 13:05 - 15:00

Olimpieši no Krievijas - Kanāda

Šveice - Koreja

Norvēģija - ASV

Somija - Ķīna

Sievietes, 7,5 km sprints 13:15 - 14:45
3000m stafete sievietēm, kvalifikācija 13:52 - 13:52
Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

Šveice - Koreja

1500m vīriešiem, fināli 14:22 - 14:22
Standarta tramplīns vīriešiem, pirmie lēcieni 14:35 - 14:35
Standarta tramplīns vīriešiem, fināla lēcieni 15:35 - 15:35
11
Jauktie pāri, grupas kārta #7 02:05 - 04:00

Norvēģija - Ķīna
Somija - ASV
Šveice - olimpieši no Krievijas
Kanāda - Koreja

Sloupstails vīriešiem, fināli 03:00 - 03:00
Komandu sacensības: Īsā deja deju pāriem, īsā programma sievietēm, izvēles slidojums pāriem 03:00 - 07:40
Sloupstails sievietēm, kvalifikācija 06:30 - 06:30
Skiatlons vīriešiem 15 km + 15 km 08:15 - 10:10
5000m vīriešiem 09:00 - 09:00
Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Somija - ASV

Moguls sievietēm, kvalifikācija 12:30 - 13:00
Vīrieši, 3. un 4. brauciens 13:00 - 13:00
Jauktie pāri, taibreiki 13:05 - 15:00
Vīrieši, 10 km sprints 13:15 - 14:55
Moguls sievietēm, fināls 14:00 - 15:40
Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

Kanāda - olimpieši no Krievijas

12
Jauktie pāri, pusfināls #1 02:05 - 04:00
Sloupstails sievietēm, fināli 03:00 - 03:00
Komandu sacensības: Izvēles programma vīriešiem un sievietēm; izvēles deja deju pāriem 03:00 - 06:25
Rampa sievietēm, kvalifikācija 06:30 - 06:30
Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Šveice - Japāna

Sievietes, 10 km iedzīšana 12:10 - 13:00
Moguls vīriešiem, kvalifikācija 12:30 - 13:00
Sievietes, 1. un 2. brauciens 12:50 - 12:50
Jauktie pāri, pusfināls #2 13:05 - 15:00
Vīrieši, 12,5 km iedzīšana 14:00 - 14:55
Moguls vīriešiem, fināls 14:00 - 15:40
Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

Zviedrija - Koreja

1500m sievietēm 14:30 - 14:30
Standarta tramplīns sievietēm, pirmie lēcieni 14:50 - 14:50
Standarta tramplīns sievietēm, fināla lēcieni 15:35 - 15:35
Latvijas Radio Korejas studija. 18:20 - 19:40
13
Jauktie pāri, spēle par bronzu 02:05 - 04:00
Rampa sievietēm, fināls 03:00 - 03:00
Kombinācija vīriešiem, nobrauciens 04:30 - 06:10
Rampa vīriešiem, kvalifikācija 06:00 - 06:00
Kombinācija vīriešiem, slaloms 08:00 - 09:10
Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Kanāda - Somija

Sprints klasiskajā stilā sievietēm, kvalifikācija 10:30 - 11:05
Sprints klasiskajā stilā vīriešiem, kvalifikācija 11:05 - 11:45
500m sievietēm, ceturtdaļfināli 12:00 - 12:00
1000m vīriešiem, priekšskrējieni 12:26 - 12:26
Sievietes, 3. un 4. brauciens 12:30 - 12:30
Sprints klasiskajā stilā vīriešiem un sievietēm, fināli 13:00 - 15:00
1500m vīriešiem 13:00 - 13:00
Jauktie pāri, spēle par zeltu 13:05 - 15:20
500m sievietēm, pusfināli 13:11 - 13:11
5000m stafete vīriešiem, kvalifikācija 13:32 - 13:32
500m sievietēm, fināli 14:07 - 14:07
Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

ASV - olimpieši no Krievijas

14
Vīrieši, grupas kārta #1 02:05 - 05:00

Dānija - Zviedrija

Kanāda - Itālija

Dienvidkoreja - ASV

Šveice - Lielbritānija

Pāru slidojumi, īsā programma 03:00 - 06:35
Rampa vīriešiem, fināls 03:30 - 03:30
Sievietes, grupu kārta 05:10 - 07:30

Zviedrija - Šveice

Sievietes, grupas kārta #1 07:05 - 10:00

Japāna - ASV

Olimpieši no Krievijas - Lielbritānija
Dānija - Zviedrija
Šveice - Ķīna

Ziemeļu divcīņa ST/10km; tramplīnlēkšana 08:00 - 08:55
Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Koreja - Japāna

Ziemeļu divcīņa ST/10km; distanču slēpošana 10:45 - 11:45
1000m sievietēm 12:00 - 12:00
Vīrieši, grupas kārta #2 13:05 - 16:00

Kanāda - Lielbritānija

Dienvidkoreja - Zviedrija

Šveice - Itālija

Norvēģija - Japāna

Divnieku ekipāžas, 1. un 2. brauciens 13:20 - 13:20
Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Slovākija - olimpieši no Krievijas

Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

ASV - Slovēnija

15
Sievietes, grupas kārta #2 02:05 - 05:00

Kanāda - Dienvidkoreja
Dānija - Japāna
Ķīna - olimpieši no Krievijas
Lielbritānija - ASV

Milzu slaloms sievietēm, 1.brauciens 02:30 - 04:15
Vīrieši, 1. un 2. brauciens 03:00 - 05:25
Pāru slidojumi, izvēles programma 03:30 - 06:55
Nobrauciens vīriešiem 04:00 - 06:05
Snovbordkross vīriešiem, priekšsacīkstes 04:00 - 04:00
Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

Somija - Vācija

Sievietes, grupu kārta 05:10 - 07:30

ASV - Kanāda

Milzu slaloms sievietēm, 2.brauciens 06:15 - 08:05
Snovbordkross vīriešiem, fināli 06:30 - 06:30
Vīrieši, grupas kārta #3 07:05 - 10:00

ASV - Itālija

Norvēģija - Kanāda

Lielbritānija - Japāna

Dānija - Šveice

10 km brīvajā stilā sievietēm 08:30 - 10:15
Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

Norvēģija - Zviedrija

Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

Olimpieši no Krievijas - Somija

Sievietes, 15km individuālā distance 10:15 - 12:10
Frīstails sievietēm, kvalifikācija 13:00 - 14:15
10 000m vīriešiem 13:00 - 13:00
Sievietes, grupas kārta #3 13:05 - 16:00

Ķīna - Lielbritānija

Kanāda - Zviedrija

ASV - Šveice

Dienvidkoreja - Japāna

Vīrieši, 20 km individuālā distance 13:20 - 14:40
Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Čehija - Dienvidkoreja

Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Šveice - Kanāda

Komandu stafete 14:30 - 14:30
16
Vīrieši, grupas kārta #4 02:05 - 05:00

Itālija - Dānija

Norvēģija - Dienvidkoreja

Zviedrija - ASV

Vīrieši, 3. un 4. brauciens 02:30 - 05:10
Slaloms sievietēm, 1.brauciens 03:00 - 04:35
Snovbordkross sievietēm, priekšsacīkstes 03:00 - 03:00
Vīrieši, īsā programma 03:00 - 07:30
Supergigants vīriešiem 04:00 - 06:10
Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

ASV - Slovākija

Snovbordkross sievietēm, fināli 05:15 - 05:15
Slaloms sievietēm, 2.brauciens 06:15 - 07:55
Sievietes, grupas kārta #4 07:05 - 10:00

Dānija - Kanāda

Dienvidkoreja - Šveice

Zviedrija - olimpieši no Krievijas

15km brīvajā stilā vīriešiem 08:00 - 09:50
Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

Olimpieši no Krievijas - Slovēnija

Frīstails sievietēm, fināls 13:00 - 14:20
5000m sievietēm 13:00 - 13:00
Vīrieši, grupas kārta #5 13:05 - 16:00

Japāna - Šveice

Zviedrija - Lielbritānija

Dānija - ASV

Kanāda - Dienvidkoreja

Sievietes, 1. un 2.brauciens 13:20 - 15:10
Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Somija - Norvēģija

Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Zviedrija - Vācija

Lielais tramplīns vīriešiem, kvalifikācija 14:30 - 14:30
17
Sievietes, grupas kārta #5 02:05 - 05:00

Šveice - Zviedrija
Olimpieši no Krievijas - ASV 
Japāna - Ķīna
Dānija - Lielbritānija

Vīrieši, izvēles programma 03:00 - 07:25
Slēpošanas sloupstails sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 04:40
Supergigants sievietēm 04:00 - 05:55
Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

Kanāda - Čehija

Sievietes, ceturtdaļfināli 05:10 - 07:30
Slēpošanas sloupstails sievietēm, fināls 06:00 - 07:35
Vīrieši, grupas kārta #6 07:05 - 10:00

Dienvidkoreja - Lielbritānija

Šveice - Norvēģija

Kanāda - Zviedrija

Japāna - Itālija

Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

Dienvidkoreja - Šveice

Sievietes, ceturtdaļfināli 09:40 - 12:00
4x5km stafete sievietēm 11:30 - 12:45
1500m sievietēm, priekšskrējieni 12:00 - 12:00
1000m vīriešiem, ceturtdaļfināli 12:44 - 12:44
Frīstails vīriešiem, kvalifikācija 13:00 - 14:15
Sievietes, grupas kārta #6 13:05 - 16:00

Olimpieši no Krievijas - Japāna

Ķīna - Dānija

Dienvidkoreja - Lielbritānija

ASV - Kanāda

1500m sievietēm, pusfināli 13:13 - 13:13
Sievietes, 12,5km distance ar masu startu 13:15 - 14:20
Sievietes, 3. un 4. brauciens 13:20 - 15:40
1000m vīriešiem, pusfināli 13:43 - 13:43
1000m vīriešiem, pusfināli 14:04 - 14:04
Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Olimpieši no Krievijas - ASV

Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Slovēnija - Slovākija

1000m vīriešiem, fināli 14:21 - 14:21
Lielais tramplīns vīriešiem, pirmie lēcieni 14:30 - 14:30
Lielais tramplīns vīriešiem, otrie lēcieni 15:30 - 15:30
18
Vīrieši, grupas kārta #7 02:05 - 05:00

Norvēģija - Dānija

ASV - Japāna

Šveice - Kanāda

Milzu slaloms vīriešiem, 1.brauciens 03:00 - 05:10
Slēpošanas sloupstails vīriešiem, kvalifikācija 03:00 - 05:05
Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

Vācija - Norvēģija

Sievietes, spēle par vietām 05:10 - 07:30
Slēpošanas sloupstails vīriešiem, fināls 06:15 - 07:50
Milzu slaloms vīriešiem, 2.brauciens 06:30 - 08:45
Sievietes, grupas kārta #7 07:05 - 10:00

Lielbritānija - Zviedrija

Kanāda - Šveice

Ķīna - Dienvidkoreja

4x10 km stafete vīriešiem 08:15 - 10:10
Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

Čehija - Šveice

Sievietes, spēle par vietām 09:40 - 12:00
Frīstails vīriešiem, fināls 13:00 - 14:20
Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, ceturtdaļfināli 13:00 - 13:00
Divnieku ekipāžas vīriešiem, 1. un 2.brauciens 13:05 - 15:45
Vīrieši, grupas kārta #8 13:05 - 16:00

Zviedrija - Japāna

Dānija - Dienvidkoreja

Itālija - Lielbritānija

ASV - Norvēģija

Vīrieši, 15km distance ar masu startu 13:15 - 14:15
500m sievietēm 13:56 - 13:56
Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Kanāda - Dienvidkoreja

Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

Zviedrija - Somija

19
Sievietes, grupas kārta #8 02:05 - 05:00

ASV - Dānija

Japāna - Kanāda

Zviedrija - Dienvidkoreja

Olimpieši no Krievijas - Šveice

Akrobātiskie lēcieni sievietēm, kvalifikācija 02:29 - 02:29
Dejas uz ledus, īsā deja 03:00 - 06:45
Slēpošanas rampa sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 04:25
Sievietes, pusfināls 06:10 - 08:30
Vīrieši, grupas kārta #9 07:05 - 10:00

Itālija - Dienvidkoreja

Zviedrija - Šveice

ASV - Kanāda

Lielbritānija - Dānija

Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, ceturtdaļfināli 13:00 - 13:00
Sievietes, grupas kārta #9 13:05 - 16:00

Lielbritānija - Šveice

Dānija - olimpieši no Krievijas

Ķīna - ASV

Japāna - Zviedrija

Divnieku ekipāžas vīriešiem, 3. un 4.brauciens 13:15 - 16:00
500m vīriešiem 13:53 - 13:53
Sievietes, pusfināls 14:10 - 16:30
Vīriešu komandu sacensības, 1.kārta 14:30 - 14:30
Vīriešu komandu sacensības, fināls 15:36 - 15:36
20
Vīrieši, grupas kārta #10 02:05 - 05:00

Lielbritānija - Norvēģija

Japāna - Kanāda

Dienvidkoreja - Šveice

Itālija - Zviedrija

Dejas uz ledus, izvēles deja 03:00 - 06:45
Slēpošanas rampa sievietēm, fināls 03:30 - 04:55
Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle ASV - Slovākija 05:10 - 07:30
Sievietes, spēle par vietām 05:10 - 07:30
Slēpošanas rampa vīriešiem, kvalifikācija 06:00 - 07:45
Sievietes, grupas kārta #10 07:06 - 10:00

Kanāda - Ķīna

ASV - DIenvidkoreja

Lielbritānija - Japāna

Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Slovēnija - Norvēģija 09:40 - 12:00
Sievietes, spēle par vietām 09:40 - 12:00
Ziemeļu divcīņa LT/10km; tramplīnlēkšana 12:00 - 12:00
1000m sievietēm, priekšskrējieni 12:00 - 12:00
500m vīriešiem, priekšskrējieni 12:45 - 12:45
Vīrieši, grupas kārta #11 13:05 - 16:00

Šveice - ASV

Norvēģija - Itālija

Japāna - Dānija

Jauktā stafete 2x6 km sievietēm + 2x7.5 km vīriešiem 13:15 - 14:45
3000m stafete sievietēm, fināli 13:23 - 13:23
Sievietes, 1. un 2.brauciens 13:50 - 15:45
Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Somija - Dienvidkoreja 14:10 - 16:30
Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Vācija - Šveice 14:10 - 16:30
Ziemeļu divcīņa LT/10km; distanču slēpošana 14:45 - 14:45
21
Sievietes, grupas kārta #11 02:05 - 05:00

Dienvidkoreja - olimpieši no Krievijas

Zviedrija - Ķīna

Šveice - Dānija

Kanāda - Lielbritānija

Akrobātiskie lēcieni vīriešiem, kvalifikācija 02:30 - 02:30
Īsā programma sievietēm 03:00 - 07:30
Nobrauciens sievietēm 04:00 - 05:50
Skikross vīriešiem, kvalifikācija 04:30 - 05:15
Vīrieši, ceturtdaļfināls Čehija - ASV 05:10 - 07:30
Skikross vīriešiem, fināls 06:15 - 07:55
Vīrieši, grupas kārta #12 07:05 - 10:00

Dānija - Kanāda

Lielbritānija - ASV

Zviedrija - Norvēģija

Dienvidkoreja - Japāna

Vīrieši, ceturtdaļfināls Olimpieši no Krievijas - Norvēģija 09:40 - 12:00
Sievietes, spēle par bronzu 09:40 - 12:00
Komandu sprints vīriešiem un sievietēm, pusfināli 10:00 - 11:30
Komandu sprints vīriešiem un sievietēm, fināli 12:00 - 13:20
Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, pusfināli 13:00 - 13:00
Sievietes, grupas kārta #12 13:05 - 16:00

Zviedrija - ASV

Šveice - Japāna

Olimpieši no Krievijas - Kanāda

Dienvidkoreja - Dānija

Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, pusfināli 13:22 - 13:22
Sievietes, 3. un 4. brauciens 13:40 - 16:00
Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, D un C fināli 13:54 - 13:54
Vīrieši, ceturtdaļfināls Kanāda - Somija 14:10 - 16:30
Vīrieši, ceturtdaļfināls Zviedrija - Vācija 14:10 - 16:30
Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, D un C fināli 14:13 - 14:13
Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, B un A fināli 14:52 - 14:52
Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, B un A fināli 15:11 - 15:11
22
Taibreiki vīriešiem un sievietēm 02:05 - 05:00
Slaloms vīriešiem, 1.brauciens 03:15 - 05:10
Kombinācija sievietēm, nobrauciens 04:00 - 05:25
Slēpošanas rampa vīriešiem, fināls 04:30 - 06:00
Paralēlais milzu slaloms sievietēm, kvalifikācija 05:00 - 05:00
Paralēlais milzu slaloms vīriešiem, kvalifikācija 05:27 - 05:27
Sievietes, spēle par zeltu 06:10 - 09:00
Slaloms vīriešiem, 2.brauciens 06:30 - 08:40
Kombinācija sievietēm, slaloms 07:30 - 08:45
Komandu sacensības LT/4x5km, tramplīnlēkšana 09:30 - 09:30
500m vīriešiem, ceturtdaļfināli 12:00 - 12:00
1000m sievietēm, ceturtdaļfināli 12:14 - 12:14
Komandu sacensības LT/4x5km, distanču slēpošana 12:20 - 12:20
500m vīriešiem, pusfināli 12:42 - 12:42
1000m sievietēm, pusfināli 12:51 - 12:51
Vīrieši, pusfināls 13:05 - 16:00
500m vīriešiem, fināli 13:13 - 13:13
4x6 km stafete sievietēm 13:15 - 14:45
1000m sievietēm, fināli 13:23 - 13:23
5000m stafete vīriešiem, fināli 13:47 - 13:47
23
Akrobātiskie lēcieni sievietēm, fināls 02:30 - 02:30
Izvēles programma sievietēm 03:00 - 07:15
Skikross sievietēm, kvalifikācija 04:30 - 05:15
Skikross sievietēm, fināls 06:15 - 07:55
Vīrieši, spēle par bronzu 08:35 - 11:30
Vīrieši, pusfināls Čehija - olimpieši no Krievijas 09:40 - 12:00
1000m vīriešiem 12:00 - 12:00
Sievietes, pusfināls 13:05 - 16:00
4x7,5 km stafete vīriešiem 13:15 - 14:45
Vīrieši, pusfināls Kanāda - Vācija 14:10 - 16:30
24
Četrinieku ekipāžas, 1. un 2. brauciens 02:30 - 05:00
Akrobātiskie lēcieni vīriešiem, fināls 03:00 - 03:00
Komandu sacensības 04:00 - 05:55
Paralēlais milzu slaloms sievietēm, fināli 05:00 - 05:00
Paralēlais milzu slaloms vīriešiem, fināli 05:15 - 05:15
50 km klasiskajā stilā vīriešiem ar kopīgu startu 07:00 - 10:05
Vīrieši, spēle par zeltu 08:35 - 11:55
Masu starts sievietēm, pusfināli 13:00 - 13:00
Sievietes, spēle par bronzu 13:05 - 16:00
Masu starts vīriešiem, pusfināli 13:45 - 13:45
Vīrieši, spēle par bronzu 14:10 - 17:00
Masu starts sievietēm, fināls 14:30 - 14:30
Masu starts vīriešiem, fināls 15:00 - 15:00
25
Women's Gold Medal 02:05 - 05:25
Četrinieku ekipāžas, 3. un 4. brauciens 02:30 - 05:30
Vīrieši, spēle par zeltu 06:10 - 09:00
30km sievietēm klasiskajā stilā ar masu startu 08:15 - 10:20
26 27 28 1 2 3 4
Sporta veidi
Jaunākie