Haralds Silovs: Ir sajūta, ka esmu kaut ko izcīnījis

Latvijas šobrīd vienīgo ātrslidotāju Haraldu Silovu otrdien no bronzas medaļas 1500 metru distancē šķīra vien 0,32 sekundes, taču sportistam nav sarūgtinājuma, drīzāk viņā valda prieks. Un tik labi startēt Haraldam palīdzēja arī pērn mirušais brālis – sportists slidoja ar brāļa fotogrāfiju pie sirds.

“Bleķis nav, bet ir tāda sajūta, ka esmu kaut ko izcīnījis. Gandarījuma sajūta ir,” LTV atzina Silovs. Viņš pastāstīja, ka pēdējās dienās treniņos viņam klājies arvien labāk un labāk. “Es ļoti koncentrējos uz to, lai nesasteigtu neko, centos atbrīvoties. Starts izdevās diezgan brīvs un ātrs,” norādīja ātrslidotājs.

Haralds Silovs izcīna ceturto vietu

Lai gan no medaļas šoreiz šķīra pavisam maz, Haraldam nav sarūgtinājuma. “Man ir vairāk prieks. Ir nedaudz akmens novēlies no sirds. Ir tāda sajūta, ka es izdarīju visu un izliku visu uz ledus,” tā sportists.

Haralds Silovs par nogurumuTālis Eipurs, LSM.lv korespondents Phjončhanā

    “Bleķis būtu brīnišķīgi. Šoreiz nav. Bet šosezon es nekur augstu nebiju uzlecis, un olimpiskajās spēlēs to izdarīt – man personīgi tas ir labs sasniegums,” norādīja Silovs.

    Startu Phjončhanas olimpiskajās spēlēs Silovs velta savam brālim, kurš pērn zaudēja cīņā ar ļaunu slimību. Šo distanci viņš noslidoja, turot brāļa fotogrāfiju pie sirds.

    Haralds Silovs intervijā pēc finišaTālis Eipurs, LSM.lv korespondents Phjončhanā

      “Uz beigām es izliku visu, kas man bija,” pēc finiša LSM.lv atzina Silovs. Ir ļoti cītīgi strādāts pie tehnikas.

       

      Haralds Silovs par ledus kvalitātiTālis Eipurs, LSM.lv korespondents Phjončhanā

         

        Runājot par ledus kvalitāti, sportists norādīja, ka ledusmeistari ir no Kanādas, kas gatavo Kalgari ledus laukumu. “Ledus ir diezgan sauss un lūst, tas nozīmē, ka, pieliekot pilnu jaudu, tas izlūst,” skaidroja sportists. Dažiem tas esot neparocīgi, jo nevar skriet uz maksimumu. “Bija jāslido ekonomiski, kā uz 90 procentiem. Bet vairāk var iegūt nekā tad, ja izliecies pirmajos apļos un noplīsti,” pastāstīja Silovs.

        Silovs otrdien 1500 metru distancē ierindojās augstajā ceturtajā vietā, sasniedzot augstāko punktu gan paša olimpiskajā karjerā, gan arī visā Latvijas ātrslidošanas vēsturē.

        0 komentāri
        Pievienot komentāru
        Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
        Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
        29 30 31 1 2 3 4
        5 6 7
        8
        Jauktie pāri, grupas kārta #1 02:05 - 04:00

        ASV - Olimpieši no Krievijas
        Kanāda - Norvēģija
        Koreja - Somija
        Ķīna - Šveice

        Jauktie pāri, grupas kārta #2 13:05 - 15:00

        Somija - Šveice
        Koreja - Ķīna
        Olimpieši no Krievijas - Norvēģija
        ASV - Kanāda

        Standarta tramplīns, kvalifikācija vīriešiem 14:30 - 14:30
        9
        Jauktie pāri, grupas kārta #3 01:35 - 03:30

        Koreja - Norvēģija
        ASV - Šveice
        Ķīna - Kanāda
        Olimpieši no Krievijas - Somija

        Komandu sacensības: Īsā programma vīriešiem un pāriem 03:00 - 06:30
        Moguls sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 03:45
        Moguls vīriešiem, kvalifikācija 04:45 - 05:30
        Jauktie pāri, grupas kārta #4 06:35 - 08:30

        Kanāda - Somija
        Ķīna - olimpieši no Krievijas
        ASV - Koreja
        Šveice - Norvēģija

        10
        Jauktie pāri, grupas kārta #5 02:05 - 04:00

        Ķīna - ASV
        Norvēģija - Somija
        Kanāda - Šveice
        Koreja - olimpieši no Krievijas

        Sloupstails vīriešiem, kvalifikācija 03:00 - 03:00
        Skiatlons sievietēm 7,5 km + 7,5 km 09:15 - 10:20
        Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

        Japāna - Zviedrija

        1500 m vīriešiem, priekšskrējieni un pusfināli 12:00 - 12:00
        Vīrieši, 1. un 2. brauciens 12:10 - 15:20
        500 m sievietēm, priekšskrējieni 12:44 - 12:44
        3000m sievietēm 13:00 - 13:00
        Jauktie pāri, grupas kārta #6 13:05 - 15:00

        Olimpieši no Krievijas - Kanāda

        Šveice - Koreja

        Norvēģija - ASV

        Somija - Ķīna

        Sievietes, 7,5 km sprints 13:15 - 14:45
        3000m stafete sievietēm, kvalifikācija 13:52 - 13:52
        Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

        Šveice - Koreja

        1500m vīriešiem, fināli 14:22 - 14:22
        Standarta tramplīns vīriešiem, pirmie lēcieni 14:35 - 14:35
        Standarta tramplīns vīriešiem, fināla lēcieni 15:35 - 15:35
        11
        Jauktie pāri, grupas kārta #7 02:05 - 04:00

        Norvēģija - Ķīna
        Somija - ASV
        Šveice - olimpieši no Krievijas
        Kanāda - Koreja

        Sloupstails vīriešiem, fināli 03:00 - 03:00
        Komandu sacensības: Īsā deja deju pāriem, īsā programma sievietēm, izvēles slidojums pāriem 03:00 - 07:40
        Sloupstails sievietēm, kvalifikācija 06:30 - 06:30
        Skiatlons vīriešiem 15 km + 15 km 08:15 - 10:10
        5000m vīriešiem 09:00 - 09:00
        Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

        Somija - ASV

        Moguls sievietēm, kvalifikācija 12:30 - 13:00
        Vīrieši, 3. un 4. brauciens 13:00 - 13:00
        Jauktie pāri, taibreiki 13:05 - 15:00
        Vīrieši, 10 km sprints 13:15 - 14:55
        Moguls sievietēm, fināls 14:00 - 15:40
        Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

        Kanāda - olimpieši no Krievijas

        12
        Jauktie pāri, pusfināls #1 02:05 - 04:00
        Sloupstails sievietēm, fināli 03:00 - 03:00
        Komandu sacensības: Izvēles programma vīriešiem un sievietēm; izvēles deja deju pāriem 03:00 - 06:25
        Rampa sievietēm, kvalifikācija 06:30 - 06:30
        Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

        Šveice - Japāna

        Sievietes, 10 km iedzīšana 12:10 - 13:00
        Moguls vīriešiem, kvalifikācija 12:30 - 13:00
        Sievietes, 1. un 2. brauciens 12:50 - 12:50
        Jauktie pāri, pusfināls #2 13:05 - 15:00
        Vīrieši, 12,5 km iedzīšana 14:00 - 14:55
        Moguls vīriešiem, fināls 14:00 - 15:40
        Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

        Zviedrija - Koreja

        1500m sievietēm 14:30 - 14:30
        Standarta tramplīns sievietēm, pirmie lēcieni 14:50 - 14:50
        Standarta tramplīns sievietēm, fināla lēcieni 15:35 - 15:35
        Latvijas Radio Korejas studija. 18:20 - 19:40
        13
        Jauktie pāri, spēle par bronzu 02:05 - 04:00
        Rampa sievietēm, fināls 03:00 - 03:00
        Kombinācija vīriešiem, nobrauciens 04:30 - 06:10
        Rampa vīriešiem, kvalifikācija 06:00 - 06:00
        Kombinācija vīriešiem, slaloms 08:00 - 09:10
        Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

        Kanāda - Somija

        Sprints klasiskajā stilā sievietēm, kvalifikācija 10:30 - 11:05
        Sprints klasiskajā stilā vīriešiem, kvalifikācija 11:05 - 11:45
        500m sievietēm, ceturtdaļfināli 12:00 - 12:00
        1000m vīriešiem, priekšskrējieni 12:26 - 12:26
        Sievietes, 3. un 4. brauciens 12:30 - 12:30
        Sprints klasiskajā stilā vīriešiem un sievietēm, fināli 13:00 - 15:00
        1500m vīriešiem 13:00 - 13:00
        Jauktie pāri, spēle par zeltu 13:05 - 15:20
        500m sievietēm, pusfināli 13:11 - 13:11
        5000m stafete vīriešiem, kvalifikācija 13:32 - 13:32
        500m sievietēm, fināli 14:07 - 14:07
        Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

        ASV - olimpieši no Krievijas

        14
        Vīrieši, grupas kārta #1 02:05 - 05:00

        Dānija - Zviedrija

        Kanāda - Itālija

        Dienvidkoreja - ASV

        Šveice - Lielbritānija

        Pāru slidojumi, īsā programma 03:00 - 06:35
        Rampa vīriešiem, fināls 03:30 - 03:30
        Sievietes, grupu kārta 05:10 - 07:30

        Zviedrija - Šveice

        Sievietes, grupas kārta #1 07:05 - 10:00

        Japāna - ASV

        Olimpieši no Krievijas - Lielbritānija
        Dānija - Zviedrija
        Šveice - Ķīna

        Ziemeļu divcīņa ST/10km; tramplīnlēkšana 08:00 - 08:55
        Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

        Koreja - Japāna

        Ziemeļu divcīņa ST/10km; distanču slēpošana 10:45 - 11:45
        1000m sievietēm 12:00 - 12:00
        Vīrieši, grupas kārta #2 13:05 - 16:00

        Kanāda - Lielbritānija

        Dienvidkoreja - Zviedrija

        Šveice - Itālija

        Norvēģija - Japāna

        Divnieku ekipāžas, 1. un 2. brauciens 13:20 - 13:20
        Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

        Slovākija - olimpieši no Krievijas

        Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

        ASV - Slovēnija

        15
        Sievietes, grupas kārta #2 02:05 - 05:00

        Kanāda - Dienvidkoreja
        Dānija - Japāna
        Ķīna - olimpieši no Krievijas
        Lielbritānija - ASV

        Milzu slaloms sievietēm, 1.brauciens 02:30 - 04:15
        Vīrieši, 1. un 2. brauciens 03:00 - 05:25
        Pāru slidojumi, izvēles programma 03:30 - 06:55
        Nobrauciens vīriešiem 04:00 - 06:05
        Snovbordkross vīriešiem, priekšsacīkstes 04:00 - 04:00
        Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

        Somija - Vācija

        Sievietes, grupu kārta 05:10 - 07:30

        ASV - Kanāda

        Milzu slaloms sievietēm, 2.brauciens 06:15 - 08:05
        Snovbordkross vīriešiem, fināli 06:30 - 06:30
        Vīrieši, grupas kārta #3 07:05 - 10:00

        ASV - Itālija

        Norvēģija - Kanāda

        Lielbritānija - Japāna

        Dānija - Šveice

        10 km brīvajā stilā sievietēm 08:30 - 10:15
        Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

        Norvēģija - Zviedrija

        Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

        Olimpieši no Krievijas - Somija

        Sievietes, 15km individuālā distance 10:15 - 12:10
        Frīstails sievietēm, kvalifikācija 13:00 - 14:15
        10 000m vīriešiem 13:00 - 13:00
        Sievietes, grupas kārta #3 13:05 - 16:00

        Ķīna - Lielbritānija

        Kanāda - Zviedrija

        ASV - Šveice

        Dienvidkoreja - Japāna

        Vīrieši, 20 km individuālā distance 13:20 - 14:40
        Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

        Čehija - Dienvidkoreja

        Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

        Šveice - Kanāda

        Komandu stafete 14:30 - 14:30
        16
        Vīrieši, grupas kārta #4 02:05 - 05:00

        Itālija - Dānija

        Norvēģija - Dienvidkoreja

        Zviedrija - ASV

        Vīrieši, 3. un 4. brauciens 02:30 - 05:10
        Slaloms sievietēm, 1.brauciens 03:00 - 04:35
        Snovbordkross sievietēm, priekšsacīkstes 03:00 - 03:00
        Vīrieši, īsā programma 03:00 - 07:30
        Supergigants vīriešiem 04:00 - 06:10
        Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

        ASV - Slovākija

        Snovbordkross sievietēm, fināli 05:15 - 05:15
        Slaloms sievietēm, 2.brauciens 06:15 - 07:55
        Sievietes, grupas kārta #4 07:05 - 10:00

        Dānija - Kanāda

        Dienvidkoreja - Šveice

        Zviedrija - olimpieši no Krievijas

        15km brīvajā stilā vīriešiem 08:00 - 09:50
        Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

        Olimpieši no Krievijas - Slovēnija

        Frīstails sievietēm, fināls 13:00 - 14:20
        5000m sievietēm 13:00 - 13:00
        Vīrieši, grupas kārta #5 13:05 - 16:00

        Japāna - Šveice

        Zviedrija - Lielbritānija

        Dānija - ASV

        Kanāda - Dienvidkoreja

        Sievietes, 1. un 2.brauciens 13:20 - 15:10
        Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

        Somija - Norvēģija

        Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

        Zviedrija - Vācija

        Lielais tramplīns vīriešiem, kvalifikācija 14:30 - 14:30
        17
        Sievietes, grupas kārta #5 02:05 - 05:00

        Šveice - Zviedrija
        Olimpieši no Krievijas - ASV 
        Japāna - Ķīna
        Dānija - Lielbritānija

        Vīrieši, izvēles programma 03:00 - 07:25
        Slēpošanas sloupstails sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 04:40
        Supergigants sievietēm 04:00 - 05:55
        Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

        Kanāda - Čehija

        Sievietes, ceturtdaļfināli 05:10 - 07:30
        Slēpošanas sloupstails sievietēm, fināls 06:00 - 07:35
        Vīrieši, grupas kārta #6 07:05 - 10:00

        Dienvidkoreja - Lielbritānija

        Šveice - Norvēģija

        Kanāda - Zviedrija

        Japāna - Itālija

        Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

        Dienvidkoreja - Šveice

        Sievietes, ceturtdaļfināli 09:40 - 12:00
        4x5km stafete sievietēm 11:30 - 12:45
        1500m sievietēm, priekšskrējieni 12:00 - 12:00
        1000m vīriešiem, ceturtdaļfināli 12:44 - 12:44
        Frīstails vīriešiem, kvalifikācija 13:00 - 14:15
        Sievietes, grupas kārta #6 13:05 - 16:00

        Olimpieši no Krievijas - Japāna

        Ķīna - Dānija

        Dienvidkoreja - Lielbritānija

        ASV - Kanāda

        1500m sievietēm, pusfināli 13:13 - 13:13
        Sievietes, 12,5km distance ar masu startu 13:15 - 14:20
        Sievietes, 3. un 4. brauciens 13:20 - 15:40
        1000m vīriešiem, pusfināli 13:43 - 13:43
        1000m vīriešiem, pusfināli 14:04 - 14:04
        Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

        Olimpieši no Krievijas - ASV

        Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

        Slovēnija - Slovākija

        1000m vīriešiem, fināli 14:21 - 14:21
        Lielais tramplīns vīriešiem, pirmie lēcieni 14:30 - 14:30
        Lielais tramplīns vīriešiem, otrie lēcieni 15:30 - 15:30
        18
        Vīrieši, grupas kārta #7 02:05 - 05:00

        Norvēģija - Dānija

        ASV - Japāna

        Šveice - Kanāda

        Milzu slaloms vīriešiem, 1.brauciens 03:00 - 05:10
        Slēpošanas sloupstails vīriešiem, kvalifikācija 03:00 - 05:05
        Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

        Vācija - Norvēģija

        Sievietes, spēle par vietām 05:10 - 07:30
        Slēpošanas sloupstails vīriešiem, fināls 06:15 - 07:50
        Milzu slaloms vīriešiem, 2.brauciens 06:30 - 08:45
        Sievietes, grupas kārta #7 07:05 - 10:00

        Lielbritānija - Zviedrija

        Kanāda - Šveice

        Ķīna - Dienvidkoreja

        4x10 km stafete vīriešiem 08:15 - 10:10
        Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

        Čehija - Šveice

        Sievietes, spēle par vietām 09:40 - 12:00
        Frīstails vīriešiem, fināls 13:00 - 14:20
        Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, ceturtdaļfināli 13:00 - 13:00
        Divnieku ekipāžas vīriešiem, 1. un 2.brauciens 13:05 - 15:45
        Vīrieši, grupas kārta #8 13:05 - 16:00

        Zviedrija - Japāna

        Dānija - Dienvidkoreja

        Itālija - Lielbritānija

        ASV - Norvēģija

        Vīrieši, 15km distance ar masu startu 13:15 - 14:15
        500m sievietēm 13:56 - 13:56
        Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

        Kanāda - Dienvidkoreja

        Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

        Zviedrija - Somija

        19
        Sievietes, grupas kārta #8 02:05 - 05:00

        ASV - Dānija

        Japāna - Kanāda

        Zviedrija - Dienvidkoreja

        Olimpieši no Krievijas - Šveice

        Akrobātiskie lēcieni sievietēm, kvalifikācija 02:29 - 02:29
        Dejas uz ledus, īsā deja 03:00 - 06:45
        Slēpošanas rampa sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 04:25
        Sievietes, pusfināls 06:10 - 08:30
        Vīrieši, grupas kārta #9 07:05 - 10:00

        Itālija - Dienvidkoreja

        Zviedrija - Šveice

        ASV - Kanāda

        Lielbritānija - Dānija

        Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, ceturtdaļfināli 13:00 - 13:00
        Sievietes, grupas kārta #9 13:05 - 16:00

        Lielbritānija - Šveice

        Dānija - olimpieši no Krievijas

        Ķīna - ASV

        Japāna - Zviedrija

        Divnieku ekipāžas vīriešiem, 3. un 4.brauciens 13:15 - 16:00
        500m vīriešiem 13:53 - 13:53
        Sievietes, pusfināls 14:10 - 16:30
        Vīriešu komandu sacensības, 1.kārta 14:30 - 14:30
        Vīriešu komandu sacensības, fināls 15:36 - 15:36
        20
        Vīrieši, grupas kārta #10 02:05 - 05:00

        Lielbritānija - Norvēģija

        Japāna - Kanāda

        Dienvidkoreja - Šveice

        Itālija - Zviedrija

        Dejas uz ledus, izvēles deja 03:00 - 06:45
        Slēpošanas rampa sievietēm, fināls 03:30 - 04:55
        Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle ASV - Slovākija 05:10 - 07:30
        Sievietes, spēle par vietām 05:10 - 07:30
        Slēpošanas rampa vīriešiem, kvalifikācija 06:00 - 07:45
        Sievietes, grupas kārta #10 07:06 - 10:00

        Kanāda - Ķīna

        ASV - DIenvidkoreja

        Lielbritānija - Japāna

        Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Slovēnija - Norvēģija 09:40 - 12:00
        Sievietes, spēle par vietām 09:40 - 12:00
        Ziemeļu divcīņa LT/10km; tramplīnlēkšana 12:00 - 12:00
        1000m sievietēm, priekšskrējieni 12:00 - 12:00
        500m vīriešiem, priekšskrējieni 12:45 - 12:45
        Vīrieši, grupas kārta #11 13:05 - 16:00

        Šveice - ASV

        Norvēģija - Itālija

        Japāna - Dānija

        Jauktā stafete 2x6 km sievietēm + 2x7.5 km vīriešiem 13:15 - 14:45
        3000m stafete sievietēm, fināli 13:23 - 13:23
        Sievietes, 1. un 2.brauciens 13:50 - 15:45
        Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Somija - Dienvidkoreja 14:10 - 16:30
        Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Vācija - Šveice 14:10 - 16:30
        Ziemeļu divcīņa LT/10km; distanču slēpošana 14:45 - 14:45
        21
        Sievietes, grupas kārta #11 02:05 - 05:00

        Dienvidkoreja - olimpieši no Krievijas

        Zviedrija - Ķīna

        Šveice - Dānija

        Kanāda - Lielbritānija

        Akrobātiskie lēcieni vīriešiem, kvalifikācija 02:30 - 02:30
        Īsā programma sievietēm 03:00 - 07:30
        Nobrauciens sievietēm 04:00 - 05:50
        Skikross vīriešiem, kvalifikācija 04:30 - 05:15
        Vīrieši, ceturtdaļfināls Čehija - ASV 05:10 - 07:30
        Skikross vīriešiem, fināls 06:15 - 07:55
        Vīrieši, grupas kārta #12 07:05 - 10:00

        Dānija - Kanāda

        Lielbritānija - ASV

        Zviedrija - Norvēģija

        Dienvidkoreja - Japāna

        Vīrieši, ceturtdaļfināls Olimpieši no Krievijas - Norvēģija 09:40 - 12:00
        Sievietes, spēle par bronzu 09:40 - 12:00
        Komandu sprints vīriešiem un sievietēm, pusfināli 10:00 - 11:30
        Komandu sprints vīriešiem un sievietēm, fināli 12:00 - 13:20
        Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, pusfināli 13:00 - 13:00
        Sievietes, grupas kārta #12 13:05 - 16:00

        Zviedrija - ASV

        Šveice - Japāna

        Olimpieši no Krievijas - Kanāda

        Dienvidkoreja - Dānija

        Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, pusfināli 13:22 - 13:22
        Sievietes, 3. un 4. brauciens 13:40 - 16:00
        Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, D un C fināli 13:54 - 13:54
        Vīrieši, ceturtdaļfināls Kanāda - Somija 14:10 - 16:30
        Vīrieši, ceturtdaļfināls Zviedrija - Vācija 14:10 - 16:30
        Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, D un C fināli 14:13 - 14:13
        Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, B un A fināli 14:52 - 14:52
        Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, B un A fināli 15:11 - 15:11
        22
        Taibreiki vīriešiem un sievietēm 02:05 - 05:00
        Slaloms vīriešiem, 1.brauciens 03:15 - 05:10
        Kombinācija sievietēm, nobrauciens 04:00 - 05:25
        Slēpošanas rampa vīriešiem, fināls 04:30 - 06:00
        Paralēlais milzu slaloms sievietēm, kvalifikācija 05:00 - 05:00
        Paralēlais milzu slaloms vīriešiem, kvalifikācija 05:27 - 05:27
        Sievietes, spēle par zeltu 06:10 - 09:00
        Slaloms vīriešiem, 2.brauciens 06:30 - 08:40
        Kombinācija sievietēm, slaloms 07:30 - 08:45
        Komandu sacensības LT/4x5km, tramplīnlēkšana 09:30 - 09:30
        500m vīriešiem, ceturtdaļfināli 12:00 - 12:00
        1000m sievietēm, ceturtdaļfināli 12:14 - 12:14
        Komandu sacensības LT/4x5km, distanču slēpošana 12:20 - 12:20
        500m vīriešiem, pusfināli 12:42 - 12:42
        1000m sievietēm, pusfināli 12:51 - 12:51
        Vīrieši, pusfināls 13:05 - 16:00
        500m vīriešiem, fināli 13:13 - 13:13
        4x6 km stafete sievietēm 13:15 - 14:45
        1000m sievietēm, fināli 13:23 - 13:23
        5000m stafete vīriešiem, fināli 13:47 - 13:47
        23
        Akrobātiskie lēcieni sievietēm, fināls 02:30 - 02:30
        Izvēles programma sievietēm 03:00 - 07:15
        Skikross sievietēm, kvalifikācija 04:30 - 05:15
        Skikross sievietēm, fināls 06:15 - 07:55
        Vīrieši, spēle par bronzu 08:35 - 11:30
        Vīrieši, pusfināls Čehija - olimpieši no Krievijas 09:40 - 12:00
        1000m vīriešiem 12:00 - 12:00
        Sievietes, pusfināls 13:05 - 16:00
        4x7,5 km stafete vīriešiem 13:15 - 14:45
        Vīrieši, pusfināls Kanāda - Vācija 14:10 - 16:30
        24
        Četrinieku ekipāžas, 1. un 2. brauciens 02:30 - 05:00
        Akrobātiskie lēcieni vīriešiem, fināls 03:00 - 03:00
        Komandu sacensības 04:00 - 05:55
        Paralēlais milzu slaloms sievietēm, fināli 05:00 - 05:00
        Paralēlais milzu slaloms vīriešiem, fināli 05:15 - 05:15
        50 km klasiskajā stilā vīriešiem ar kopīgu startu 07:00 - 10:05
        Vīrieši, spēle par zeltu 08:35 - 11:55
        Masu starts sievietēm, pusfināli 13:00 - 13:00
        Sievietes, spēle par bronzu 13:05 - 16:00
        Masu starts vīriešiem, pusfināli 13:45 - 13:45
        Vīrieši, spēle par bronzu 14:10 - 17:00
        Masu starts sievietēm, fināls 14:30 - 14:30
        Masu starts vīriešiem, fināls 15:00 - 15:00
        25
        Women's Gold Medal 02:05 - 05:25
        Četrinieku ekipāžas, 3. un 4. brauciens 02:30 - 05:30
        Vīrieši, spēle par zeltu 06:10 - 09:00
        30km sievietēm klasiskajā stilā ar masu startu 08:15 - 10:20
        26 27 28 1 2 3 4
        Sporta veidi
        Jaunākie