Norvēģijas bezceļu triatlonā Brikovskim pietrūkst sešu sekunžu līdz uzvarai

'Triatlonu sērija "XTERRA" no citiem atšķiras ar izkāpšanu no ūdens, braukšanu ar kalnu divriteņiem un krosa skriešanu. 29.jūnijā vecumgrupā virs 40 gadiem otro vietu izcīnīja Atis Brikovskis no Piņķiem.

Triatlonistiem 2,5 stundu laikā bija jāpieveic pusotrs kilometrs peldus (divi 750 metru apļi ostā starp jahtām), kam sekoja 30 kilometri ar kalnu divriteņiem divos tehniski sarežģītos apļos. Noslēgumā divos piecu kilometru apļos bija jāskrien pa smiltīm, pakalniem un dubļiem. Vidēji triatlonistiem peldēšana aizņem 10 procentus laika, velosegments un skriešana - 65 un 25 procentus.

Uzvaru izcīnīja Dans Hugo (1:44:07). Viens no labākajiem Latvijas triatlonistiem Atis Brikovskis (01:52:02) ieņēma sesto vietu kopvērtējumā un otro vietu vecumgrupā virs 40 gadiem, no pirmās atpaliekot vien sešas sekundes.

Nākamās "XTERRA" triatlona bezceļu sacensības notiks 13.jūlijā Zviedrijā, kam sekos līdzīgas sacensības arī Dānijā.