Gudramovičs un Kalniņš Sprinta kausā izcīna sudrabu

Siguldas trase svētdien veiksmi nesusi Latvijas kamaniņu braucējiem Oskaram Gudramovičam un Pēterim Kalniņam, kuri izcīnīja otro vietu Pasaules kausa sestā posma Sprinta kausa sacensībās, tādējādi tiekot jau pie otrās medaļas divu dienu laikā, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts ar jaunākajiem rezultātiem)

Uzvaru Sprinta kausā divniekos guva vācieši Toni Egerts un Saša Benekens, kuri finišēja pēc 30,890 sekundēm. Gudramovičs un Kalniņš bija 0,09 sekundes lēnāki. Savukārt trešajā vietā ierindojās vācieši Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts.

Savukārt Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs ierindojās 11. pozīcijā, uzvarētājiem zaudējot 0,477 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā divniekiem pēc sešiem aizvadītajiem posmiem ar 855 punktiem līderi ir Egerts un Benekens. Gudramovičs un Kalniņš ar 430 punktiem ir piektajā pozīcijā, bet brāļi Juris un Andris Šici ar 408 punktiem ir sestajā vietā.

Svētdien, turpinoties Sprinta kausa sacensībām, dāmām uzvaras laurus plūca Krievijas sportiste Tatjana Ivanova, finišējot 30,692 sekundēs. Otrajā vietā, atpaliekot no līderes 0,212 sekundes, ierindojās vāciete Natālija Geisenbergere, bet trešajā arīdzan Krievijas kamaniņu braucēja Vitālija Demčenko.

Eīza Cauce ierindojās devītajā pozīcijā, bet Ulla Zirne spēja izcīnīt desmito vietu.

Pasaules kausa kopvērtējumā dāmu konkurencē līdere ar 695 punktiem ir Geisenbergere, vāciete Tatjana Hifnere ar 635 punktiem ir otrā. Cauce ar 287 punktiem ir 11. pozīcijā, bet Zirne ar 221 punktu ierindojas 13. vietā.

Sprinta kausā vīriešu konkurencē uzvarēja Romāns Repilovs, finišējot 27,585 sekundēs, otrajā vietā ierindojās arī krievs Semjons Pavļičenko, bet trešajā vietā austrietis Volfgangs Kinds.

Artūrs Dārznieks ierindojās septītajā vietā, Inārs Kivlenieks finišēja astotajā pozīcijā, Riks Kristens Rozītis sasniedza 12. vietu, bet Kristaps Mauriņš palika 14. pozīcijā.

Pasaules kausa kopvērtējuma līderis ir Repilovs ar 647 punktiem, aiz viņa Pavļičenko ar 600 punktiem. Kivlenieks ar 236 punktiem ir 14. pozīcijā, Rozītis ar 176 punktiem ir 17. vietā, Dārznieks ar 145 punktiem ir 20. pozīcijā, Mauriņš ar 77 punktiem ir 32., bet Kristens Aparjods ar 26 punktiem ieņem 39 vietu.

Savukārt komandu stafetē Latvijas sportisti Cauce, Kivlenieks un Gudramovičs/Kalniņš ierindojās trešajā vietā, atpaliekot no uzvarētājiem Krievijas izlases 0,418 sekundes. Otrajā vietā palika Vācijas komanda.