«Skonto» ātri izrēķinās ar «Metta/LU» futbolistiem virslīgas spēlē

Pirmā puslaika beigās gūti trīs vārti "Skonto" futbolistiem palīdzēja pirmdien viesos ar 5:1 pārliecinoši uzveikt "Metta/LU" Latvijas virslīgas spēlē, liecina organizatoru informācija. Trīs vārtus guva Andrejs Kovaļovs.

Lai gan rezultātu atklāja laukuma saimnieki, cīņas turpinājumā dominēja "Skonto". "Metta/LU" 7.minūtē pēc pretinieku vārtsarga Andreja Pavlova rupjas kļūdas vienu vārtu pārsvaru panāca Armands Pētersons, taču puslaika otrajā daļā mājinieku aizsardzība pajuka, ko ātrie "Skonto" futbolisti nekavējās izmantot.

Ātrā uzbrukumā 38.minūtē ar sitienu no soda laukuma līnijas rezultātu līdzsvaroja Kovaļovs. Līdz pārtraukumam Edgars Jermolajevs ar precīzu patālu sitienu tālajā stūrī izvirzīja "Skonto" vadībā, bet Kovaļovs vēl realizēja 11 metru soda sitienu.

"Skonto" otrajā puslaikā jau bija situācijas noteicēji - Aleksejs Višņakovs 70.minūtē panāca 4:1, savukārt Kovaļovs 13 minūtes vēlāk noformēja hettriku jeb trīs vārtu guvumu.

Turnīra tabulā līderi ir FK "Liepāja" ar 28 punktiem 15 spēlēs un trīs punktu pārsvaru pār FK "Ventspils", kas aizvadījuši divas spēles mazāk. "Skonto" ir trešie ar 25 punktiem 14 spēlēs. "Metta/LU" noslēdz turnīra tabulu ar pieciem punktiem.

Jau vēstīts, ka vēl divās virslīgas spēlēs FK ''Liepāja'' svētdien izglābās no zaudējuma viesos pret FK ''Jelgava'' un panāca neizšķirtu 1:1, bet Jūrmalas ''Spartaks'' spēlēja neizšķirti 0:0 ar FK ''Ventspils''.

Virslīgā septiņas komandas līdz novembrim izspēlēs četrus apļus.