«Barcelona» futbolisti deviņu vārtu spēlē izcīna UEFA Superkausu

"Barcelona" divu Spānijas klubu spēlē otrdien Tbilisi ar 5:4 papildlaikā pārspēja "Sevilla" futbolistus un kļuva par Eiropas futbola federāciju savienības (UEFA) Superkausa ieguvēju, liecina organizatoru informācija. Pamatlaikā Barselonas klubs nenoturēja 4:1 pārsvaru, tomēr Pedro Rodrigesa vārtu guvums pagarinājumā ļāva tikt pie šogad ceturtās trofejas.

Spēlē dominēja uzbrukuma futbols un, abām komandām ne īpaši piepūloties aizsardzībā, rezultāts jau 7. minūtē bija 1:1. Evers Banega ar teicami izpildītu soda sitienu izvirzīja vadībā "Sevilla", bet Lionels Mesi tādā pašā veidā rezultātu līdzsvaroja. Mesi ar meistarību soda sitienos vēlreiz izcēlās 16.minūtē, savukārt Rafinja pāris minūtes pirms pārtraukuma pēc Luisa Suaresa centības uzbrukumā panāca 3:1.

Trīs vārtu pārsvaru "Barcelona" nodrošināja Suaress 52. minūtē, taču "Sevilla" spēja spēku samēru līdzsvarot. Rezultāta starpību pēc centrējuma piecas minūtes vēlāk samazināja Hosē Antonio Reijess, 72. minūtē Kevins Žameiro realizēja 11 metru soda sitienu, bet izlīdzinājumu 81. minūtē panāca uz maiņu laukumā uznākušais Jevhens Konopļanka.

Papildlaika 25.minūtē Rodrigess vārtos raidīja "Sevilla" vārtsarga Betu atsisto bumbu. Slimības dēļ "Barcelona" sastāvā nebija Neimara, bet Rodrigess, iespējams, aizvadīja pēdējo spēli Katalonijas klubā, jo vēlas pārcelties uz Anglijas "Manchester United".

Aizvadītajā sezonā "Barcelona" uzvarēja Spānijas čempionātā un izcīnīja Spānijas kausu, kā arī triumfēja UEFA Čempionu līgā. Savukārt "Sevilla" izcīnīja uzvaru UEFA Eiropas līgā.