Cīkstone Grigorjeva sacentīsies par Eiropas čempionāta bronzas medaļu

Pēdējo divu gadu labākā Latvijas sportiste Anastasija Grigorjeva otrdien Baku notiekošajā Eiropas čempionātā, kas cīņas sporta veidos rit kopā ar Eiropas spēlēm, pēcpusdienā spēkosies par bronzas medaļu, liecina organizatoru informācija.

Svara kategorijā līdz 63 kg Grigorjeva astotdaļfinālā ar 12:2 uzvarēja Elinu Vasevu no Bulgārijas, kura ir 2012. gada EČ bronzas medaļas ieguvēja, taču ceturtdaļfinālā ar 3:4 piekāpās Valērijai Lazinskajai no Krievijas un iekļuva gandarījuma turnīrā cīņā par bronzas medaļām. Pretiniece – somiete Petra Olli uz paklāja nevarēja doties savainojuma dēļ, kādēļ Grigorjeva nākamajā kārtā iekļuva bez cīņas. Cīņā par bronzas medaļu viņas pretiniece īsi pirms plkst. 18 būs zviedriete Henna Juhansone.

Grigorjeva ir trīskārtēja Eiropas čempione un pērn ieguva bronzu pasaules čempionātā.

Violeta Ponomarjova pirmajā cīņā astotdaļfinālā minūtē un 56 sekundēs ar 0:10 zaudēja moldāvietei Natālijai Budu.

Latvijas komandā dalībai I Eiropas spēlēs iekļauti 67 sportisti, kas startē 17 sporta veidos.

I Eiropas spēles norisināsies līdz 28.jūnijam. Tajās piedalās vairāk nekā seši tūkstoši kontinenta atlētu no 50 valstīm, kuri sacenšas 20 sporta veidos.