Grigorjevai olimpiskais turnīrs noslēdzas gandarījuma turnīra pirmajā cīņā

Rio gandarījuma turnīrā brīvajā cīņā svara kategorijā līdz 63 kilogramiem Latvijas cīkstone Anastasija Grigorjeva ar 2-5 zaudēja polietei Evai Monikai Mihalikai, tādējādi viņas dalība olimpiskajās spēlēs ir noslēgusies.

Cīņas pirmajā periodā sportistes cīnījās neizšķirti 1:1. Otrajā poliete ātri tika pie diviem punktiem, Anastasijai gan izdevās rezultāta starpību samazināt, taču perioda beigās poliete izvirzījās vadībā.

Jau ziņots, ka pirmajā cīņā Grigorjeva pārliecinoši ar 10-0 uzvarēja Tunisijas cīkstoni Helu Rjabi, bet ceturtdaļfināla cīņā piekāpās japānietei Risako Kavai ar 2-8. Taču japāniete tika finālā, kā rezultātā Grigorjevai radās iespēja turpināt cīņu gandarījuma turnīrā.