«Valmiera/ORDO» basketbolisti izcīna vienas uzvaras pārsvaru LBL ceturtdaļfinālā

"Valmiera/ORDO" vienība Latvijas basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla trešajā spēlē ceturtdien mājās atguvās pēc nonākšanas zaudētājos un ar 100:94 pārspēja "Liepāja/Triobet", nodrošinot sērijā vadību 2:1, liecina organizatoru informācija. Tikai viens panākums šķir valmieriešus no pusfināla, turpretim Liepājas komandai nākamajā spēlē vajadzīga uzvara, lai turpinātu cīņu.

Rezultatīvākais ar 24 punktiem Valmieras komandā bija Damjērs Pits, pa 19 punktiem nodrošināja Mārtiņš Laksa un Jānis Kaufmanis, bet 18 punktus komandas uzvarā ieguldīja kapteinis Artūrs Bērziņš. Viesu kapteinis Artūrs Ausējs izcēlās ar 33 punktu guvumu.

Liepājnieki pirmā puslaika beigās iekrāja sešu punktu vadību (49:43) un pēc vēl viena atrāviena minūti pirms pēdējā pārtraukuma panāca jau divciparu pārsvaru (73:62). Toties pēdējo ceturksni laukuma saimnieki sāka ar 11:3 atrāvienu un pāris pēdējās minūtēs realizēja 10 no 10 soda metieniem, kas palīdzēja nosargāt spraigā cīņā gūtu uzvaru.

Nākamā spēle Liepājā notiks sestdien.

Otrā ceturtdaļfinālā BK "Jēkabpils" ar 2:1 ir vadībā pret "Barons kvartāls" vienību un nākamajā spēlē svētdien Rīgā var nodrošināt dalību nākamajā kārtā.

Divām spēcīgākajām komandām - regulārās sezonas uzvarētājai BK "Ventspils" un "VEF Rīgai" - uzreiz ir garantēta dalība pusfinālā, kas arī ritēs līdz trim uzvarām. Ventspilnieku pretinieki noskaidrosies BK "Jēkabpils" un "Barons kvartāls" duelī, turpretim "VEF Rīga" mērosies spēkiem ar komandu, kas būs pārāka "Valmiera/ORDO" un "Liepāja/Triobet" pārī.

Latvijas čempioni kļūs zināmi līdz maija beigām.