Svarīgi
Sadaļas
Laika ziņas
Piektdien daudzviet Latvijā snigs
Nākamajā diennaktī daudzviet Latvijā snigs, taču tik stipra snigšana, kā valsts ziemeļaustrumos piedzīvotā, neatkārtosies, liecina prognozes.
Video blogs: Sniega stihija Latvijas ziemeļaustrumos
Latvijas ziemeļaustrumu daļa šodien piedzīvojusi īstu sniega stihiju. Burtiski dažās stundās vietām uzsniga 20-25 centimetri sniega. Lauku ceļi neizbraucami, dienas vidū bija arī pārrāvumi elektrolīnijās, ko varētu būt izraisījuši uz vadiem uzkrituši koki, kas liecās no sniega svara.
Video blogs: nebeidzamais seriāls «Ziema 2019./2020.»
Siltā ziema jau krietnu laiku liek domāt, ka tūliņ, tūliņ klāt būs silts, saulains pavasaris, tomēr tālāk par +6..+7 grādiem tiekam reti. Jo ir taču vēl februāris. Ļaužu runās klīst stāsti par prognozēm, ka martā uznāks īsta ziema, bet ticamu datu par to gan nav. Februāra pēdējās dienas gan būs vienas no vēsākajām šajā ziemā, taču diezin vai mūsu platuma grādos februāra beigās to varam saukt par īstu ziemu, jo temperatūra tāpat turēsies virs klimatiskās normas.
Ceturtdien mākoņi mīsies ar sauli
Ceturtdien, 20.februārī, Latvijā mākoņi mīsies ar sauli, dažviet valsts centrālajā un austrumu daļā īslaicīgi līs, prognozē sinoptiķi.
Jaunākie
Interesanti