Svarīgi
Sadaļas
Laika ziņas
Nākamā nedēļa gaidāma vēsa un lietaina, bieži pūtīs brāzmains vējš
Laika apstākļus aizvadītājās dienās noteica cikloni, kuri šķērsoja Latvijas teritoriju no rietumu puses, līdz ar to daudzviet lija lietus, ducināja pērkons, tika novērota arī krusa un spēcīgas vēja brāzmas. Līdzīgi laika apstākļi gaidāmi arī nākamajā nedēļa - lielākotes mākoņains un lietains laiks, kā arī brāzmains vējš, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.
Gulbenē un Ludzā plosījies viesulis
Sestdienas pēcpusdienā Gulbenes novadā plosījies spēcīgs negaiss, nodarot postījumus, vēlāk negaiss ar spēcīgām vēja brāzmām plosījies arī Ludzā, ziņo vietēji iedzīvotāji.
Oranžais brīdinājums: piekrastē brāzmas var sasniegt 25-28 m/s
Piektdien Latvijā gaidāms vējains laiks, stiprākās brāzmas plosīsies pēcpusdienā un vakarā. Kurzemes ziemeļos un Vidzemes rietumos vējš būs tik spēcīgs, ka izsludināts oranžais brīdinājums, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
Ceturtdien vietām līs
Ceturtdien vietām līs, tomēr lielākajā Latvijas daļā laiks būs saulains, liecina prognozes.
Šā gada jūnijs Latvijā - siltākais novērojumu vēsturē
Pagājušā mēneša vidējā gaisa temperatūra valstī bija +18,6 grādi jeb 3,8 grādi virs mēneša normas, tādējādi šā gada jūnijs Latvijā - tāpat kā Eiropā un pasaulē kopumā - kļuvis par siltāko jūnija mēnesi novērojumu vēsturē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
Jaunākie
Interesanti