Svarīgi
Sadaļas
Laika ziņas
Latgalē pārspēts visas Latvijas 20.oktobra siltuma rekords
Svētdienas pēcpusdienā Latgalē saule gaisu sasildījusi līdz nepilniem +19 grādiem, un tik augsta gaisa temperatūra šajā datumā Latvijā ir pirmo reizi novērojumu vēsturē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
Svētdiena arvien būs silta, mākoņi vietām nesīs nelielu lietu
Svētdien Latvijā gaidāms lielākoties mākoņains laiks un vietām neliels lietus. Termometra stabiņš arvien pakāpsies ievērojami virs +10 grādu atzīmes, bet Latgales dienvidaustrumos gaisa temperatūra var pārsniegt +15 grādus, liecina Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
Sestdiena būs lielākoties mākoņaina un silta, vietām nedaudz uzlīs
Debesis Latvijā sestdien būs pārsvarā mākoņainas, rietumu un centrālajos rajonos gaidāms neliels lietus, bet dienvidaustrumos diena paies bez nokrišņiem un debesis dienā pakāpeniski skaidrosies, liecina Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija. Diena būs silta, it īpaši Latgalē.
Video blogs: vai ziema vēl tālu?
Oktobra vidū iznākušas vairāku meteoroloģijas organizāciju jaunākās ilgtermiņa prognozes tuvākajiem mēnešiem. Tās, protams, nav detalizētas un nenorāda, kad uznāks pirmais aukstuma vilnis ar salu un noturīgu sniegu, bet tikai norāda uz tendencēm. Turklāt arī šīs pašas tendences nav viennozīmīgas un beigu beigās var nepiepildīties, taču, tā kā interese par tālām prognozēm ir liela, te īsi svarīgākais.
Jaunākie
Interesanti