Sadaļas Sadaļas
Kultūra / Māksla
Gobelēni, aizsargmaskas un lelles – apmeklētājus gaida trīs jaunas izstādes
No šodienas Siguldā un Rīgā interesentiem būs iespēja apmeklēt trīs jaunas un atšķirīgas izstādes. Kultūras centrā “Siguldas devons” atklāta tekstilmākslinieka Egila Rozenberga lielformāta gobelēnu izstāde, Rīgā, galerijā “Istaba”, iekārtota latviešu mākslinieku kopizstāde “Aizsargmaskas”, bet Latvijas Leļļu teātris lielus un mazus aicina ienākt pagalmā un skatlogos apskatīt unikālu leļļu izstādi “Lelles aiz stikla”.
Saules siltums gleznotājas Ievas Bondares personālizstādē «Ubuntu»
Gleznotājas Ievas Bondares personālizstādes nosaukums “Ubuntu” radies no Dienvidāfrikas cilvēku bieži teiktā vārda “ubuntu” un nozīmē principu, pēc kura tiekties un mēģināt dzīvot, īpašību, kas sevī ietver būtiskākās cilvēka vērtības – līdzjūtību un cilvēcību.
Aicina pieteikties Latvijas Laikmetīgās mākslas centra vasaras skolai
Latvijas Laikmetīgās mākslas centra (LLMC) vasaras skola “Sarunas par dzimti Baltijā un Austrumeiropā” notiks Kuldīgā no 31. jūlija līdz 5. augustam, medijus informē LLMC pārstāvji. Vasaras skolai aicināti pieteikties humanitāro zinātņu maģistrantūras un doktorantūras studenti, jaunie mākslinieki, mākslas zinātnieki, kuratori un kultūras pētnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.
Pandēmijas vizuālais zīmogs – aizsargmaska. 200 mākslinieku impresijas galerijā «Istaba»
Viena no pandēmijas laika spilgtākajām vizuālajām liecībām – aizsargmaskas – uz jaunām idejām mudinājusi apmēram divsimt mākslinieku, kuru darbus tematiskā izstādē apkopojusi galerija “Istaba” Rīgā. Eksponātu vidū ir gan reālas maskas, gan tēmas rosināti glezniecības darbi, skulptūras un citas izpausmes formas, kas asprātīgā vērojumā dokumentē mākslinieku vērojumus un sajūtas šajā laikā.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt