Dzīve & stils / Izklaide
Farmācijas muzejā jauns pasākums pieaugušajiem «Alķīmiķa noslēpumus atklājot»
Farmācijas muzejs piedāvā jaunu attālināto muzeja pasākumu “Alķīmiķa noslēpumus atklājot”, kas izklaidējošā veidā stāsta par farmācijas vēsturi un alķīmiķa profesijas izaicinājumiem, informēja muzeja pārstāvji. Tas ir viens no pirmajiem muzeja piedāvājumiem tieši pieaugušo auditorijai — draugu, ģimeņu vai kolēģu grupām un kolektīviem.
Šogad 4. maijā virtuāls būs ne tikai gājiens, bet arī tautas tērpi
Arī šogad 4. maijā gaidāms virtuāls tautas tērpu gājiens, kurā ikviens aicināts uzvilkt tautas tērpu par godu Latvijai un publicēt fotogrāfijas savā “Facebook” vai “Instagram” kontā ar tēmturi #tautastērpugājiens2021, informēja pasākuma organizatori – tautas tērpu centra “Senā klēts” pārstāvji. Savukārt virtuāli pielaikot tautas tērpu būs iespējams “Facebook” un “Instagram” filtru veidā.
Maija sākumā notiks velo kino festivāls «Kino pedālis»
Velo kino festivāls “Kino pedālis” jau sesto gadu aicina saslēgt vienā ritmā velo braukšanu un kino skatīšanos. Kā paziņojumā medijiem skaidroja organizatori, festivāla norise šogad pielāgota epidemioloģiskajai situācijai un valstī noteiktajiem ierobežojumiem.
Kaķiem pa pēdām kopā ar Aspaziju. Kas dzejnieci saistīja ar samtpēdainajiem mīluļiem?
Kamēr muzeji vēl ir slēgti, Aspazijas māja Dubultos piedāvā ikvienu iesaistīties ekspedīcijā ārpus telpām “Kaķiem pa pēdām”. Gan lieli, gan mazi apmeklētāji ir aicināti veikt apmēram sešus kilometrus garu maršrutu, kas vijas cauri Majoriem un Dubultiem, un tā laikā ar kartes palīdzību atrast 11 kaķus ­– gan skulptūras, gan dažāda cita veida objektus.
Paziņojums par privātumu telebalsošanai Eirovīzijā
Turpmākā informācija ir paredzēta tam, lai Jums kā Eirovīzijas dziesmu konkursa telebalsošanas (Telebalsošana) dalībniekam sniegtu pārskatu par personas datiem, ko mēs par Jums vācam un apstrādājam, kad Jūs balsojat pa tālruni, un par Jūsu personas datu aizsardzības tiesībām.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt