Dzīve & stils / Izklaide
Šovs vai sirds dziesma? Samanta Tīna meklē Eirovīzijas uzvaras formulu
Samantas Tīnas gatavošanās Eirovīzijai norit pilnā sparā, un, cenšoties noskaidrot, kāda ir Eirovīzijas uzvaras formula un vai tāda maz pastāv, LTV iztaujāja Eirovīzijas fanu kluba dalībniekus, mūzikas producentus un “Supernovas” konkursa veidotājus. Viedokļi par veiksmes atslēgu ir dažādi – izpildījums, oriģinalitāte, patiesīgums, mūsdienīga pop dziesma. Savukārt pati Samanta Tīna uzsver: “Savā Eirovīzijas dziesmā iestājos par to, ka mēs, visas sievietes, esam vienlīdzīgas, lai vai kādas mēs būtu.”
Dziedātājai Lady Gaga nozog suņus
Slavenajai dziedātājai Lēdijai Gagai nozagti divi suņi. Turklāt zādzība notikusi ļoti dramatiskā veidā. Pagaidām nenoskaidrots noziedznieks ar pusautomātisko ieroci sašāvis suņu staidzinātāju, kad tas ar suņiem devies pastaigā netālu no Holivudas bulvāra.
Brazīlijas slavenais karnevāls aizritējis pandēmijas ēnā
Pasaules lielākā ballīte – tā mēdz dēvēt ikgadējo krāšņo, pasaulslaveno Brazīlijas karnevālu. Parasti tas ilgst vairākas dienas un to apmeklē miljoniem cilvēku. Pandēmijas ēnā vērienīgās svinības gan izpalikušas. Notikuši vien daži, mazāki pasākumi.
Aizsalušais Alekšupītes ūdenskritums Kuldīgā piesaista romantikas baudītājus
Aukstums Kuldīgā, cenšoties apstādināt nemitīgā kustībā esošo Eiropā platāko ūdenskritumu Ventas rumbu un Latvijā augstāko Alekšupītes ūdenskritumu, radījis ledus pils cienīgus skatus. Tas uz šo vietu atvilinājis ne vienu vien interesentu. Alekšupīte ir arī viena no romantiskākajām un teiksmām apvītākajām vietām Kuldīgā. Šogad ziemas radīto romantiku ūdenskritumā papildina arī cilvēku veidotas ledus skulptūras.
Saulkrastu pludmalē apskatāma iespaidīga ledus skulptūra
Saulkrastu pludmalē apskatāma interesanta ledus skulptūra, kuras autori ir vietējie iedzīvotāji, kas pēc pašu iniciatīvas izveidojuši vides apskates objektu jūras krastā, LSM.lv informēja Saulkrastu pašvaldībā.
Kā Samanta Tīna atrada savu jauno Eirovīzijas dziesmu? Sākas ceļš uz Roterdamu
Eirovīzijas dziesmu konkurss pērn pandēmijas dēļ nenotika, bet Samantai Tīnai, kura ar dziesmu “Still Breathing” uzvarēja konkursā “Supernova 2020”, šogad ir iespēja startēt uz lielās Eirovīzijas skatuves. Ņemot vērā Eirovīzijas noteikumus, šī gada konkursā viņa nevarēs piedalīties ar dziesmu “Still Breathing”, tāpēc top jauna dziesma, jauns tērps, jauns skatuves priekšnesums un top pilnīgi cits dalības koncepts, kas jāizveido trīs dažādiem norises scenārijiem; kurš no tiem izrādīsies īstais, zināsim tikai tuvojoties pašam konkursam maijā.
Kaspars Zemītis kopā ar dēliem sveic Valentīndienā
Valentīndienas ieskaņās mūziķis Kaspars Zemītis kopā ar saviem dēliem sagatavojis muzikālu sveicienu – kaverversiju grupas “Ewert and The Two Dragons” dziesmai “And in the End There’s Only Love”.
Ceļš uz Eirovīziju. Saruna ar Samantu Tīnu
Samanta Tīna pašlaik gatavojas pārstāvēt Latviju Roterdamā plānotajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. 2020. gada konkurss tika atcelts, bet nacionālo valstu izvirzītie dziedātāji var piedalīties šī gada konkursā. Tiesa, dziesmai ir jābūt citai. Un tās tapšanas aizkulisēs ielūkoties, kā arī sekot līdzi skatuves tērpa un šova tapšanai varēs arī Latvijas Televīzijas skatītāji – jau šovakar sāksies raidījumu cikls „Kā uzvarēt Eirovīzijā? Samantas Tīnas ceļš uz Roterdamu”.
Vai pastāv Eirovīzijas veiksmes formula? Marijas Naumovas uzvaras stāsts
2002. gada 25. maija vēlā vakarā Tallinā izskanēja Eirovīzijas dziesmu konkurss, kur sīvā konkurencē ar 176 punktiem par labāko tika atzīta Marijas Naumovas izpildītā dziesma “I Wanna”. Pēc gada Eirovīzija pirmo un pagaidām vienīgo reizi notika Latvijā. Tiekamies ar Mariju Naumovu gandrīz divas desmitgades vēlāk, lai vēlreiz pakavētos atmiņās par to, kā tas bija, kā tapa viņas Eirovīzijas dziesma, kā viņa atceras konkursa norisi, kādas ķibeles viņu tolaik piemeklēja, un cenšamies noskaidrot, vai pastāv Eirovīzijas uzvaras formula.
Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt