Dejotājas mazuļus aprūpē pop-up «štābiņā»
Dziesmu un deju svētkos dalībnieki savus pirmsskolas vecuma bērnus mēģinājumu vietās šoreiz ievest nedrīkst drošības apsvērumu dēļ. Taču vecāki, kam ir mazi bērni un pārliecība, ka tas nav šķērslis dalībai svētkos, tomēr atraduši paši savu risinājumu – svētku nedēļā pie dejotāju stadiona izveidota tā sauktā pop-up "Bērnu māja".
FOTO: Deju lieluzvedums - spēka rituāls ar lielu jaudu un enerģiju
Dziesmu un deju svētki tuvojas savai kulminācijai – nedēļas nogalē notiks divi vērienīgākie svētku pasākumi – deju lieluzvedums „Māras zeme” un noslēguma koncerts „Zvaigžņu ceļā”. Abu pasākumu tiešraides būs skatāmas arī sabiedrisko mediju atskaņotājā replay.lv vai Latvijas Televīzijā. 
Dižkoncertā pūtēji dimdinās Esplanādē
Jau ceturto reizi Dziesmu svētku programmas svarīga daļa ir pūtēju orķestru dižkoncerts, kas notiks šodien Esplanādē un ilgs piecarpus stundu garumā - no pulksten pieciem pēcpusdienā līdz pusvienpadsimtiem vakarā.
Latgale ieskandina Dziesmu svētkus Rīgas jūras līcī
Latvijas jūras robežu sargā četri patruļkuģi, kuri ir nosaukti Brīvības cīņām svarīgu pilsētu vārdos - pats jaunākais no tiem kuģis "Rēzekne". Kopš 2014.gada kuģa krustmāte ir Rēzeknes sieviešu poļu kora "Jutrzenka" dalībniece. Viņa ar savu kori atzīmējot Dziesmu svētku sākumu ieskandināja Rīgas jūras līci visu Latgales koru vārdā.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt