Dziesmu un deju svētki skaitļos un faktos
Dziesmu un deju svētkos šogad piedalās rekordliels dalībnieku skaits - vairāk nekā 43 tūkstoši. Latvijas Radio piedāvā iepazīties ar vēl citiem skaitļem un faktiem par svētku norisi, dalībniekiem un citām tēmām. 
Mērsraga dejotāji un dziedātāji apņēmušies nākamajos Dziesmu svētkos iet zem sava karoga
Mērsraga novada dziedātāji, dejotāji un amatierteātra aktieri Dziesmu un deju svētkus vēro televizoru ekrānos un seko līdzi, kā uzstājas citi kolektīvi. Lai gan šogad Mērsraga novads ir vienīgais, kas svētkos netiek pārstāvēts, Tautas nama vadītāja pārliecināta, ka nākamajos gados situācija mainīsies un novada karogu gājienā lepni nesīs arī mērsradznieki.
Dziesmu un deju svētki Mežaparkā ienāk katrā mājā
Mežaparks ir Dziesmu un deju svētku galvenās mājas, svētki  izjauc dzīves ritmu. Mežaparka iedzīvotāji šajā laikā jūtas kā svētku saimnieki, kuri ne tikai dzird dziedātāju balsis savā sētā, bet arī atver vārtus svētku apmeklētājiem.
Trīs latviešu tautas dejas, kas jāzina lieliem un maziem. Ierādi bērnam!
Vairums latviešu tautas deju nākušas no sadzīves dancošanas un seno latviešu ikdienas rotaļām un rituāliem. Palēciens, teciņi, galopa un polkas solis ir pamata soļi, kas kopš skolas laika prātā būs palikuši pat tiem, kam abas kājas ir “kreisās”. Populārāko tautas deju praktizēšana ir veids, kādā varam saglabāt mums raksturīgās tradīcijas, tādēļ vērts atkārtot trīs vienkāršu deju – "Skroderis", "Tūdaliņ tāgadiņ" un "Plaukstiņpolkas" pamata soļus.  
Dejotājas mazuļus aprūpē pop-up «štābiņā»
Dziesmu un deju svētkos dalībnieki savus pirmsskolas vecuma bērnus mēģinājumu vietās šoreiz ievest nedrīkst drošības apsvērumu dēļ. Taču vecāki, kam ir mazi bērni un pārliecība, ka tas nav šķērslis dalībai svētkos, tomēr atraduši paši savu risinājumu – svētku nedēļā pie dejotāju stadiona izveidota tā sauktā pop-up "Bērnu māja".
FOTO: Deju lieluzvedums - spēka rituāls ar lielu jaudu un enerģiju
Dziesmu un deju svētki tuvojas savai kulminācijai – nedēļas nogalē notiks divi vērienīgākie svētku pasākumi – deju lieluzvedums „Māras zeme” un noslēguma koncerts „Zvaigžņu ceļā”. Abu pasākumu tiešraides būs skatāmas arī sabiedrisko mediju atskaņotājā replay.lv vai Latvijas Televīzijā. 
Dižkoncertā pūtēji dimdinās Esplanādē
Jau ceturto reizi Dziesmu svētku programmas svarīga daļa ir pūtēju orķestru dižkoncerts, kas notiks šodien Esplanādē un ilgs piecarpus stundu garumā - no pulksten pieciem pēcpusdienā līdz pusvienpadsimtiem vakarā.