VIDEO: «Māras zemes» dejotāji līksmo un lepojas
Vairāk nekā 18 tūkstoši dejotāju, sākot ar pavisam mazu pastaliņu valkātājiem un beidzot ar cienījama vecuma senioriem, uzvedumā izdejo savas tautas vēsturi. No laika, kad baltu ciltis Daugavas apkaimē cēla savas apmetnes, līdz pat šodienai, kad svinam savas valsts simtgadi.
Dziesmu svētku dalībniekus aicina šķirot daudzos plastmasas atkritumus
Dziesmu un deju svētku dalībnieki mēģinājumu nedēļā ievērojuši, ka ēdienreizēs, kuras dalībniekiem izsniedz ārpus skolām paciņās, aiz sevis liek atstāt plastmasas maisiņu kalnu. Tāpēc atkritumu pārstrādātāji aicina rūpīgāk izmantot šķirošanas konteinerus arī, tad ja tie  neatrodas trīs soļu attālumā.
Dziesmu svētkos folkloras kopas dalīsies kāzu dziesmās
7.jūlijā Dziesmu svētkos ir folkloras diena, un Vērmanes dārzā 100 folkloras kopas dalīsies kāzu dziesmu pūrā ar skatītājiem un klausītājiem,  bet Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā notiks īstas latgaļu kāzas.
Dziesmu un deju svētki skaitļos un faktos
Dziesmu un deju svētkos šogad piedalās rekordliels dalībnieku skaits - vairāk nekā 43 tūkstoši. Latvijas Radio piedāvā iepazīties ar vēl citiem skaitļem un faktiem par svētku norisi, dalībniekiem un citām tēmām. 
Mērsraga dejotāji un dziedātāji apņēmušies nākamajos Dziesmu svētkos iet zem sava karoga
Mērsraga novada dziedātāji, dejotāji un amatierteātra aktieri Dziesmu un deju svētkus vēro televizoru ekrānos un seko līdzi, kā uzstājas citi kolektīvi. Lai gan šogad Mērsraga novads ir vienīgais, kas svētkos netiek pārstāvēts, Tautas nama vadītāja pārliecināta, ka nākamajos gados situācija mainīsies un novada karogu gājienā lepni nesīs arī mērsradznieki.
Dziesmu un deju svētki Mežaparkā ienāk katrā mājā
Mežaparks ir Dziesmu un deju svētku galvenās mājas, svētki  izjauc dzīves ritmu. Mežaparka iedzīvotāji šajā laikā jūtas kā svētku saimnieki, kuri ne tikai dzird dziedātāju balsis savā sētā, bet arī atver vārtus svētku apmeklētājiem.