Sadaļas Sadaļas
FOTO un VIDEO: Deju koncerts «Vēl 100 gadu dejai»
Koncerta apmeklētājiem bija iespēja ielūkoties horeogrāfu dzīves gājumā un viņu radītajās dejās, izzināt dejas tapšanas kontekstu, veidojot dejas sasauci ar personību, laikmetu un iedvesmas avotiem. 
Dziedošie bērni un jaunieši par aukstumu nebēdā 
Lai gan Dziesmu un deju svētku nedēļas pirmdiena atnāca ar lietu un vēsu laiku, vismaz pagaidām dziedošie svētku dalībnieki par sāpošu kaklu un pazudušu balsi nesūdzas. Lietainajā rītā pirmie uzstājās bērni un jaunieši. Vērmanes dārza estrādē ritēja vokālo ansambļu konkursa fināls.  
Dziesmu svētkos norisinājies vokālo ansambļu konkurss
Jau agrā rītā Mazajā ģildē balsis iesilda kundzes no Mārupes Kultūras nama senioru vokālā ansambļa “Pīlādzis”. Viņas šodien ir pirmās, kas stāsies vokālo ansambļu konkursa žūrijas un klausītāju priekšā.
Latviešu diasporai Dziesmu svētki ir tilts uz latvietību
Tieši Dziesmu un deju svētki latvietību un piederību savai tautai un kultūrai palīdzējuši saglabāt tiem, kuru mājas ir Amerikā, Kanādā vai Austrālijā. Šajās dienās trimdas un diasporas latvieši tiekas Pasaules latviešu dienās.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt