Kas notiek ar 2024.gada valsts budžeta projektu un Nacionālās drošības koncepciju?

Arvils Ašeradens, Viktors Valainis, Kaspars Briškens, Igors Rajevs, Atis Švinka, Jānis Siksnis, Nauris Puntulis, Liāna Langa, Danuta Dembovska

Jānis Domburs 27. septembris, trešdiena 21:15
Spilgtākie video
Diskusija par Valsts prezidenta lomu valdības tapšanā un valsts attīstībā
Diskusija par Valsts prezidenta lomu valdības tapšanā un valsts attīstībā
Trešdien, 16. novembrī, diskusijā par valsts attīstības priekšnoteikumiem, kā arī politiķu un sabiedrības lomu piedalās informācijas tehnoloģiju uzņēmuma "Accenture Latvia" vadītājs, fonda atvērtai sabiedrībai "DOTS" valdes priekšsēdētājs Maksims Jegorovs, Latvijas Kultūras akadēmijas rektore Rūta Muktupāvela, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesors Ivars Austers un zvērināts advokāts, Latgales kongresa lēmumu izpildes padomes priekšsēdētājs Agris Bitāns.
Jānis Domburs intervē Valsts prezidentu Egilu Levitu
Jānis Domburs intervē Valsts prezidentu Egilu Levitu
Trešdien, 16. novembrī, diskusijā "Kas notiek ar Valsts prezidenta lomu valdības tapšanā un valsts attīstību?" Jānis Domburs sarunājas ar Valsts prezidentu Egilu Levitu, lai noskaidrotu viņa pieeju jaunās koalīcijas veidošanā, skatījumu uz atbildības lomu sadali un jaunu politisku amatpersonu ieviešanu ministrijās, kā arī centienus panākt, lai Latvija pārvarētu atpalicību no Lietuvas un Igaunijas, šādi kļūstot drošāka, konkurētspējīgāka un labāk pārvaldīta.