Pirms tirdzniecības beigām uz Latvijas-Vācijas hokeja spēli pārdod trešdaļu biļešu
Vēl pirms biļešu tirdzniecības beigām otrdien uz Latvijas un Vācijas izlašu spēli pasaules hokeja čempionātā bija pārdotas apmēram 800 biļetes, Latvijas Radio pastāstīja vietējās rīcības komitejas vadītājs Edgars Buncis. Tā ir apmēram trešdaļa no "Arēnā Rīga" pieļaujamā maksimālā skatītāju skaita pandēmijas apstākļos.
Somija «bullīšos» uzvar Kanādas hokejistus, Vācijai un Latvijai izredzes uzlabojas. Svarīgākie momen...
Somija «bullīšos» uzvar Kanādas hokejistus, Vācijai un Latvijai izredzes uzlabojas. Svarīgākie momenti (papildināts)
Pasaules čempionāta hokejā otrdien risinās spēles, kas izšķirs likteni B grupā – kuras izlases – Kanādas, Vācijas vai Latvijas – spēlēs ceturtdaļfinālā. Kanāda savas izredzes samazināja, pēcspēles metienos piekāpjoties šībrīža čempionei Somijai ar 2:3. Turpretim Latvijas un Vācijas izlasēm kanādiešu neveiksme mazliet uzlabo izredzes uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā.
Hokeja čempionāta organizatori publicē vadlīnijas biļešu iegādei; brīdina par sistēmas traucējumiem
Līdz pasaules čempionāta spēlei hokejā Latvija–Vācija, kas izšķirs, vai Latvijas izlasei būs iespēja spēlēt ceturtdaļfinālā, palicis mazāk par 24 stundām. Šī būs spēle, kuru klātienē varēs vērot arī skatītāji. Lai gan biļešu iegādei bija jāsākas 24 stundas pirms spēles, tikai pirmdienas pašā vakarā čempionāta organizatori nāca klajā ar vadlīnijām, norādot, ka bez Covid-19 sertifikāta arēnā iekļūt nevarēs, bet, ņemot vērā, ka sertifikāts sāks darboties tikai 1. jūnijā, brīdina par sistēmas traucējumiem un lūdz fanus būt pacietīgiem.
24 stundas pirms hokeja čempionāta spēlēm biļetes vēl nebija pieejamas
Ne viens vien hokeja līdzjutējs pirmdien palika neizpratnē, redzot, ka biļešu tirdzniecība uz atlikušajām čempionāta spēlēm tā arī nav uzsākta. Organizatori saka – pēc būtības biļetes esam gatavi tirgot kaut tūlīt, bet nevaram uzņemties šo risku, kamēr nav palaista valsts izstrādātā sertifikātu ģenerēšanas sistēma. Cikos tieši tiks uzsākta biļešu tirdzniecība, atbildes nav, nav arī skaidrības, cikos 1. jūnijā dabību uzsāks jaunā Covid-19 sertifikāta ģenerēšanas sistēma.
Rezultatīvais izlases debitants Krastenbergs: Domai par Ameriku neesmu atmetis ar roku
Latvijas hokeja izlases debitants Renārs Krastenbergs ir viens no rezultatīvākajiem valstsvienības spēlētājiem pasaules čempionātā Rīgā, kur mājinieki turpina cīņu par ceturtdaļfinālu. Klubu sezonā Krastenbergs uzspēlēja gan Rīgas "Dinamo", gan Latvijas čempionātā un Austrijā, tomēr uzbrucējs sarunā Latvijas Radio pastāstīja, ka nav atteicies no plāna sevi pierādīt Ziemeļamerikā.
Abus vārtus somiem iemetušais hokejists Dzierkals: Izcīnītais punkts mums ir svarīgs
Latvijas izlases uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals spēlē pret Somiju mājiniekiem guva abus vārtus un palīdzēja komandai nopelnīt svarīgu punktu pasaules čempionātā, lai arī tika piedzīvots zaudējums pagarinājumā. Dzierkals intervijā Latvijas Televīzijai teica, ka izcīnītais punkts valstsvienībai ir svarīgs, jo pavērs iespēju nākamajā spēlē nopelnīt vietu ceturtdaļfinālā.