Zviedrijas hokejisti zibenīgi izrēķinās ar austriešiem, uzvar arī Kanāda

Pārliecinošu uzvaru pasaules čempionātā Latvijas pārstāvētajā grupā ceturtdien guva Zviedrijas izlase, kas Bratislavā ar 9:1 uzveica Austriju. Zviedri jau 8.minūtē bija vadībā ar 4:0, praktiski neatstājot pretiniekiem izredzes. Otrā grupā Košicē kanādieši ar 5:2 bija pārāki par Francijas valstsvienību.

Pēdējo vakanci Zviedrijas izlasē ceturtdien pirms spēles pret Austriju aizpildījušais Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolorādo "Avalanche" uzbrucējs Gabriels Landeskogs bez ilgas kavēšanās devās laukumā un jau otrajā minūtē atklāja rezultātu.

Nākamajās sešarpus minūtēs precīzi bija arī Markuss Krīgers, Viljams Nīlanders un Adams Larsons, bet līdz pirmās trešdaļas beigām Adrians Kempe panāca 5:0. Deniss Rasmusens, Eliass Lindholms, Olivers Ekmans-Larsons un Eliass Petersons nodrošināja 9:0, pirms Austrijai prestiža vārtus trešā perioda vidū guva Mihaels Rafls.

Kanādas - Francijas spēles apskats

Arī Kanādas izlase savu pārākumu apliecināja jau pirmajā trešdaļā, gūstot trīs bezatbildes vārtus. Franči gan spēja trešā perioda sākumā samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr neko vairāk nepanāca.

Abu apakšgrupu četras spēcīgākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā. Pasaules čempionāta spēles Bratislavā un Košicē ilgs līdz 26.maijam.