Zviedri sarūpē vēl vienu graujošu sakāvi Itālijai, Vācijas hokejisti uzveic dāņus

Pie pirmā panākuma pasaules čempionātā svētdien Bratislavā tika pašreizējie titula īpašnieki zviedri, kas Latvijas pārstāvētajā B apakšgrupā ar 8:0 pārspēja Itāliju, sagādājot dienvidniekiem jau otro graujošo neveiksmi. Otro uzvaru divās spēlēs A apakšgrupā izcīnīja Vācijas hokejisti, sīvā mačā ar 2:1 pieveicot dāņus, liecina rīkotāju informācija.

Zviedrijas izlasei spēles lielākā daļa gan neizvērtās tik vienkārša, jo pēdējās trešdaļas sākumā skandināvi bija vadībā ar 2:0. Tomēr trešajā periodā Itālijas izlases vārtos nonāca vēl sešas ripas. Trīs vārtus uzvarētājiem guva Antons Landners. Pirmajā spēlē itālieši ar 0:9 piekāpās Šveicei.

Zviedrijas - Itālijas spēles apskats

Daudz spraigāka izvērtās spēle Košicē, kur otrajā trešdaļā Matiass Plahta un Frederiks Tifelss nodrošināja Vācijai divu vārtu pārsvaru. Trešā perioda vidū Matiass Bau dāņiem rezultāta starpību samazināja, tomēr tie bija pēdējie vārti spēlē.

Vācijas - Dānijas spēles apskats

Jau vēstīts, ka dienas pirmajās spēlēs B apakšgrupā Krievijas izlase ar 5:0 pārspēja austriešus, turpretim A apakšgrupā Košicē ASV valstsvienība ar 7:1 bija pārāka par Francijas hokejistiem.

Vēlāk svētdien Bratislavā  spēkiem mērosies Latvijas un Šveices valstsvienības. Košicē vēl tiksies Lielbritānija un Kanāda.

Pasaules čempionāta spēles Bratislavā un Košicē ilgs līdz 26.maijam. Divās apakšgrupās sadalītās 16 komandas grupu kārtā pēc apļa izspēles noskaidros astoņus ceturtdaļfinālistus.