Valērijs Kuļibaba - Latvijas hokeja izlases izlūks Bratislavā

Hokejista karjerā Valērijam Kuļibabam došanās uz pasaules čempionātu valstsvienības sastāvā palika nesasniegts mērķis, bet pašlaik Bratislavā viņš strādā nacionālās izlases treneru kolektīvā. Kuļibabas galvenais pienākums ir novērot Latvijas izlases pretiniekus un ievākt nepieciešamo informāciju.

Šosezon Kuļibaba vadīja Latvijas otro izlasi turnīrā Dienvidkorejā, kā arī klubu izlasi. Lai gan daudzi uzskatīja, ka klubu sezonā "Zemgale/LLU" trenējušais Kuļibaba uz pasaules čempionātu nedosies, Latvijas Hokeja federācijā pieņēma citu lēmumu. Nedēļu pirms valstsvienības došanās uz Slovākiju kļuva zināms, ka līdzi brauks arī Kuļibaba. 

Valērijs Kuļibaba par darbu Latvijas izlasēMārtiņš Kļavenieks

  Bratislavā Kuļibaba novēro nākamos Latvijas izlases pretiniekus. "Skatos uz pretiniekiem, eju uz viņu treniņiem," Latvijas Radio teica Kuļibaba. 

  Savu iekļaušanu valstsvienības kolektīvā Kuļibaba uzskata par ieguldījumu hokeja attīstībā Latvijā, jo redzēt labākās komandas pasaulē ir gan gandarījums, gan pieredze, kas noder turpmākajā darbā. 

  Kuļibaba nešaubās, ka Latvijas izlasei ir pa spēkam sasniegt labus rezultātus. Savukārt valstsvienības galveno treneri Bobu Hārtliju viņš uzskata par lielu profesionāli un motivētāju, kas spēj noskaņot hokejistus pret jebkuru pretinieku. Hārtlijs ir sistēmas treneris, kurš prasa, lai ievēro viņa prasības, un tas lielākoties tas dod rezultātus, piebilda Kuļibaba.

  Latvijas valstsvienība pasaules čempionātā piecās spēlēs ir guvusi divas uzvaras un pirms nākamā mača pirmdien pret pašreizējiem titula īpašniekiem zviedriem saglabā izredzes pacīnīties par iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Pasaules čempionāts Slovākijā ilgs līdz 26.maijam.

  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  A grupa Punkti
  Kanāda
  18
  Somija
  16
  Vācija
  15
  ASV
  14
  Slovākija
  11
  Dānija
  6
  Lielbritānija
  2
  Francija
  2
  B grupa Punkti
  Krievija
  21
  Čehija
  18
  Zviedrija
  15
  Šveice
  12
  Latvija
  9
  Norvēģija
  6
  Itālija
  2
  Austrija
  1