Vācijas hokejisti grupu kārtas izskaņā pārspēj Somiju, čehi uzveic Šveici

Dalību pasaules čempionāta ceturtdaļfinālos jau iepriekš nodrošinājušo komandu spēlēs Čehijas izlase otrdien Bratislavā ar 5:4 pārspēja Šveici, savukārt otrā apakšgrupā Košicē vācieši ar 4:2 bija pārāki par Somijas hokejistiem.

Čehiem uzvaras vārtus priekšpēdējā minūtē guva Jans Ruta, raidot ripu tukšos vārtos. Cerībā pakāpties augstāk par 4.vietu grupā šveicieši aizstāja vārtsargu ar laukuma spēlētāju un centās gūt uzvaru pamatlaikā.

Čehijas - Šveices spēles apskats

Tikmēr Košicē izšķiroši bija Leona Draizaitla divi gūti vārti pēdējā trešdaļā. Viņš trešā perioda 5.minūtē pirmo reizi izvirzīja Vāciju vadībā (3:2), bet otro reizi ripu raidīja jau tukšos pretinieku vārtos mača izskaņā.

Somijas - Vācijas spēles apskats

Vēlāk otrdien notiks četras pēdējās spēles grupu kārtā. Cerības uz dalību ceturtdaļfinālā zaudējušie mājinieki slovāki Košicē pēdējo spēli A apakšgrupā aizvadīs pret Dāniju, bet Latvijas hokejisti Bratislavā pret Norvēģiju noteiks 5.vietas ieguvējus B apakšgrupā, un šo spēli tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv.

Dienas noslēgumā Bratislavā tiksies pretendenti uz pirmo vietu B apakšgrupā Zviedrija un Krievija, bet Košicē spēlēs Kanādas un ASV izlases. Abu Ziemeļamerikas komandu dueli būs iespēja redzēt tiešraidē LTV7 un replay.lv.

Visi ceturtdaļfinālisti pasaules čempionātā bija noteikti jau pirms pēdējās kārtas spēlēm apakšgrupās. Čempionāta medaļnieki Bratislavā kļūs zināmi svētdien.