Vācieši pret Francijas hokejistiem izcīna trešo uzvaru. Spēles nozīmīgākās epizodes

Pasaules čempionātā trešo uzvaru Košicē izcīnīja Vācijas valstsvienība, kas otrdien ar 4:1 pārspēja Francijas hokejistus A apakšgrupas spēlē. Vācieši trijās spēlēs guva trešo panākumu un arvien pretendē nodrošināt dalību ceturtdaļfinālā.

Pirmajā trešdaļā Vācijas iekrātu vienu vārtu pārsvaru francūži otrajā periodā likvidēja. Tomēr vēl otrajā trešdaļā Vācija atkal izvirzījās vadībā un nostiprināja pārsvaru ar trešajiem vārtiem. Mača izskaņā vēl viena ripa ielidoja tukšos Francijas vārtos. 

Morics Zeiders atklāj rezultātu 

Vāciešus pāris minūtes pirms pirmā pārtraukuma vadībā izvirzīja Morics Zeiders, ātrā uzbrukumā viens pret vienu pārspējot vārtsargu Florianu Ardī. 

Damjēns Flerī atjauno neizšķirtu

Savukārt Damjēns Flerī otrā perioda 5.minūtē ar spēcīgu un precīzu metienu Filipa Grubauera sargāto vārtu brīvā stūrī atjaunoja neizšķirtu. 

Matiass Plahta vēlreiz nodrošina vadību Vācijai 

Ar spēcīgu metienu no zilās līnijas Vācijas valstsvienībai vadību atguva Matiass Plahta.

Leons Draizaitls nostiprina Vācijas pārsvaru ar trešajiem vārtiem 

Savukārt Leons Draizaitls noslēdza saspēli ar netraucētu metienu no vārtu priekšas, panākot Vācijas izlasei 3:1. Otrā perioda vidū Grubaueru Vācijas vārtos aizstāja Niklass Treitle.

Korbinians Holcers iemet tukšos vārtos 

Pēdējā trešdaļā rezultāts nemainījās līdz pēdējai minūtei, kad tukšos vārtos trāpīja Korbinians Holcers. 

Veiksmīgs turnīra sākums vāciešiem ļauj cerēt uz ceturtdaļfinālu, tiesa, visas trīs uzvaras gūtas ne pret grupas favorītiem. Vācijas rēķinā ir panākumi arī pret Lielbritāniju un principiālo konkurenti Dāniju, turpretim franči līdz šim vienīgo punktu ir guvuši par zaudējumu "bullīšos" pret Dānijas izlasi.

Šveices - Austrijas spēles apskats 

Vakara spēlē Latvijas pārstāvētajā B apakšgrupā Bratislavā šveicieši ar 4:0 uzvarēja Austrijas izlasi. Jau vēstīts, ka Latvijas izlase otrdien pārspēja Itālijas valstsvienību

Pasaules čempionāta spēles Bratislavā un Košicē ilgs līdz 26.maijam.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa Punkti
Kanāda
18
Somija
16
Vācija
15
ASV
14
Slovākija
11
Dānija
6
Lielbritānija
2
Francija
2
B grupa Punkti
Krievija
21
Čehija
18
Zviedrija
15
Šveice
12
Latvija
9
Norvēģija
6
Itālija
2
Austrija
1