Uzvara, zaudējums un nezaudētas cerības. Latvijas hokeja izlases 3 dienas Bratislavā

Pasaules čempionātu Slovākijā sākusī Latvijas hokeja valstsvienība trijās dienās aizvadīja divas spēles, panākumus un neveiksmes dalot uz pusēm. Komanda turpina cīņu par ceturtdaļfinālu un atlikušajās piecās spēlēs grupu kārtā var nosvērt panākumu kausus sev par labu, lai sasniegtu mērķi un spēlētu ceturtdaļfinālā. 

Pēc ierašanās Bratislavā latvieši iekārtojās savās ģērbtuvēs, kas nav tās plašākās, tomēr aizsargs Ralfs Freibergs saka, ka viņam tās patīk un vietas nepietrūkst. Savukārt izlases ekipējuma menedžeris Aigars Bricis piebilst, ka vienmēr var gribēt plašākas telpas, kas šoreiz ir mazliet knapākas. 

Stabila tradīcija pasaules čempionātā ir komandas oficiālā fotografēšanās. Latvijas valstsvienības kapteinis un veterāns Lauris Dārziņš smej, ka, kļūstot vecākam, viņš gan labprātāk iedotu kopbildei kādu savu iepriekšējo foto. 

Pārvarot satraukumu, Latvijas izlase pirmajā spēlē izcīnīja uzvaru pār Austriju. Skaļa arēna un Slovākijā sabraukušie Latvijas fani nesa komandu uz priekšu. 

Jau čempionāta gaitā Latvijas valstsvienību papildināja no Ziemeļamerikas atbraukušais vārtsargs Elvis Merzļikins. Turnīru viņš sāka ar mazāku spēļu praksi, bet zaudētajā mačā pret Šveici apliecināja, ka komanda uz savu vārtsargu var paļauties. Latvijas hokejisti centās izsist no līdzsvara šveiciešus, tomēr mača galotnē zaudēti vārti izšķīra cīņas iznākumu par labu pretiniekiem

Latvijas izlases treneris Bobs Hārtlijs pēc zaudējuma teica, ka komanda bija pelnījusi ko vairāk, jo smagi cīnījās lieliskā spēlē. Tomēr valstsvienības liktenis turnīrā arvien ir pašu hokejistu rokās - piecās spēlēs grupā ir iespēja gūt pietiekami daudz punktu, lai iekļūtu izslēgšanas kārtā. 

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa Punkti
Kanāda
18
Somija
16
Vācija
15
ASV
14
Slovākija
11
Dānija
6
Lielbritānija
2
Francija
2
B grupa Punkti
Krievija
21
Čehija
18
Zviedrija
15
Šveice
12
Latvija
9
Norvēģija
6
Itālija
2
Austrija
1