Šveice spēlei pret Latviju iesildās ar graujošu uzvaru pār Itālijas hokejistiem

Ļoti pārliecinoši pasaules čempionātu sestdien Bratislavā sāka Latvijas izlases nākamie pretinieki šveicieši, kas ar 9:0 sagrāva Itālijas hokejistus, liecina rīkotāju informācija. Jau otrās trešdaļas sākumā Šveice sasniedza sešu vārtu pārsvaru un mača iznākums bija skaidrs.

(papildināts ar Dānijas uzvaru pār Franciju)
Ar trīs vārtu guvumu jeb hettriku šveiciešiem izcēlās Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Minesotas "Wild" uzbrucējs Kevins Fiala. Aizvadītajā NHL regulārajā sezonā 22 gadus vecais uzbrucējs 83 spēlēs iemeta 13 vārtus un veica 26 rezultatīvas piespēles.

Fiala guva arī Šveicei pirmos vārtus čempionātā, rezultātu atklājot jau otrajā minūtē. Līdz pirmās trešdaļas beigām šveicieši nodrošināja četru vārtu pārsvaru, bet otrā perioda 4.minūtē Fiala panāca jau 6:0. Hettriku ar savu trešo vārtu guvumu viņš noformēja nepilnas divas minūtes pēc pēdējās trešdaļas sākuma.

Dānijas - Francijas spēles apskats

Sestdien pirmajā spēle A apakšgrupā Dānijas izlase ar 5:4 pēcspēles metienos pārspēja frančus.

Latvijas izlase vēlāk sestdien pasaules čempionātu sāks ar spēli pret Austriju. Tiešraide no plkst. 16.30 būs LTV7 un replay.lv.

Šveices un Latvijas valstsvienības Bratislavā B apakšgrupā tiksies svētdien vēlajā vakara spēlē.

Pasaules čempionāts Slovākijas pilsētās Bratislavā un Košicē ilgs līdz 26.maijam. Priekšsacīkstēs 16 komandas ir sadalītas divās apakšgrupās, kur izspēlē apļa turnīru, nosakot ceturtdaļfinālistus. Lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, grupā jāfinišē ne zemāk kā 4.vietā.