Somijas hokejisti uzvar Krievijas izlasi un cīnīsies par čempiona titulu

Somijas hokeja valstsvienība sestdien pasaules čempionāta pusfinālā, kas risinās Bratislavā, ar 1:0 pārspēja zvaigžņoto Krievijas izlasi un jau svētdien turpinās cīņu par čempiona titulu, liecina organizatoru informācija.

Lai gan spēle ritēja spraigi no abu komandu puses, tomēr tikai 51. minūtē beidzot izdevās atklāt spēles rezultātu – Somijas valstsvienību vadībā izvirzīja Marko Anttila.

Marko Anttila gūst uzvaras vārtus

Vēlāk sestdien pusfināla spēli aizvadīs Kanādas un Čehijas valstsvienības. Fināls notiks jau  svētdien, un cīņu par čempiona titulu tiešraidē varēs redzēt LTV7 un REPLAY.lv.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase, uzvarot Austrijas, Itālijas un Norvēģijas valstsvienības, nespēja iekļūt ceturtdaļfinālā un turnīru noslēdza desmitajā pozīcijā.