Pasaules hokeja čempionātā noteikti ceturtdaļfinālu pāri

Līdz ar grupu kārtas noslēgumu pasaules hokeja čempionātā Slovākijā otrdien kļuva zināmi četri komandu pāri, kas ceturtdaļfinālā turpinās cīņu par medaļām. Visas četras ceturtdaļfinālu spēles notiks ceturtdien Bratislavā un Košicē.

Bez pārceļošanas savus pretiniekus sagaidīs abu apakšgrupu divas spēcīgākās komandas. Tādējādi Bratislavā B apakšgrupas uzvarētāja Krievija tiksies ar ASV izlasi, bet otra spēcīgākā komanda Čehija mērosies spēkiem ar Vācijas hokejistiem.

Tikmēr Košicē A apakšgrupā pirmo vietu ieguvusī Kanādas valstsvienība uzņems Šveici, savukārt otrajā pozīcijā finišējusī Somijas izlase tiksies ar pašreizējiem čempioniem zviedriem.

Pusfinālu pārus prognozēt gan vēl ir priekšlaicīgi. Pirms čempionāta apstiprinātā sistēma paredz komandai ar augstāko reitingu pēc grupu kārtas pusfinālā tikties ar komandu, kam pusfinālistu vidū grupu kārtas noslēgumā būs zemākais reitings. Otrā pārī spēlēs otrā un trešā komanda pēc reitinga rādītājiem. Pusfināli notiks sestdien, bet spēle par 3.vietu un fināls paredzēti svētdien.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase ceturtdaļfinālā netika un čempionātu noslēdza 10.vietā.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa Punkti
Kanāda
18
Somija
16
Vācija
15
ASV
14
Slovākija
11
Dānija
6
Lielbritānija
2
Francija
2
B grupa Punkti
Krievija
21
Čehija
18
Zviedrija
15
Šveice
12
Latvija
9
Norvēģija
6
Itālija
2
Austrija
1