Latvijas hokejisti treniņā apņēmīgi gatavojas spēlei pret Zviedriju

Cerības uz ceturtdaļfinālu saglabājusī Latvijas hokeja valstsvienība svētdien Bratislavā gatavojās pasaules čempionāta spēlei pret Zviedriju, kas abām komandām būs priekšpēdējais mačs apakšgrupā. Latviešiem pret pašreizējiem pasaules čempioniem pirmdien nepieciešama uzvara, lai mājup nedotos jau grupu kārtas izskaņā.

Pirmsspēles dienā treniņam nebija saģērbies uzbrucējs Rihards Bukarts un netrenējās arī aizsargs Oskars Cibuļskis. Valstsvienības treneris Artis Ābols gan Latvijas Televīzijai pastāstīja, ka abi būs gatavi spēlēt. 

Uz ledus gan bija visi pārējie turnīram pieteiktie hokejisti – viņu vidū seši aizsargi. Pēc vienas spēles diskvalifikācijas izciešanas ierindā ir atgriezies Ralfs Freibergs. Kopā ar Uvi Balinski slidoja nule kā turnīram pieteiktais aizsargs Jānis Jaks. Viņš turnīrā pirmo maču aizvadīja sestdien pret spēcīgo Krievijas izlasi.

Jaks intervijā Latvijas Televīzijai paskaidroja, ka izlasē bija spēlējis jau iepriekš, tādēļ nekāds lieks stress spēlē pret Krieviju nebija.

Latvijas izlases nākamajai pretiniecei Zviedrijai turnīra tabulā ir 12 punkti. Tā kā Latvija ir iekrājusi sešus punktus, vienīgais scenārijs, kā var kvalificēties ceturtdaļfinālam, ir uzvarot zviedrus un norvēģus pamatlaikā, kā arī nepieciešama Krievijas uzvara pret Zviedriju pamatlaikā.

Valstsvienības uzbrucējs Rūdolfs Balcers uzsvēra, ka komandai jāvinnē visās atlikušajās spēles grupā un pret zviedriem jādodas laukumā, lai parādītu savu labāko hokeju.

Iepriekšējā pasaules čempionātā Latvija sīvā cīņā vien ar 2:3 zviedriem piekāpās ceturtdaļfinālā.

Spēli pret zviedriem Latvijas izlase aizvadīs pirmdien plkst. 17.15, bet jau no plkst. 16.30 tiešraidē LTV7 un replay.lv varēs redzēt pirmsspēles studiju. 

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa Punkti
Kanāda
18
Somija
16
Vācija
15
ASV
14
Slovākija
11
Dānija
6
Lielbritānija
2
Francija
2
B grupa Punkti
Krievija
21
Čehija
18
Zviedrija
15
Šveice
12
Latvija
9
Norvēģija
6
Itālija
2
Austrija
1